טיסות למוזמביק

טיסות למוזמביק

טיסות זולות למוזמביק

טיסות למוזמביק, מדינה בדרום מזרח אפריקה, יושבת מול חופה של מדגסקר ומחצית משטחה נמצא בגובה של 230 מטר מעל פני הים. במוזמביק שרשרת הרים, נהר הזמבזי, ביצות סביב לערים הגדולות ואזור חוף נעים עם תעשיית דיג משגשגת. האטרקציות מעניינות ואקזוטיות הודות לתרבות הססגונית, חיי לילה שווים ואתרים היסטוריים מרתקים
טיסות למפוטו

טיסות למפוטו

בין התאריכים, 22.05 - 29.05
טיסה סדירה
EL-AL
טיסות למוזמביק

טיסות למוזמביק

בין התאריכים, 25.05 - 02.06
טיסה סדירה
EL-AL
טיסות למפוטו מוזמביק

טיסות למפוטו מוזמביק

בין התאריכים, 21.05 - 25.05
טיסה סדירה
EL-AL
טיסה למוזמביק

טיסה למוזמביק

בין התאריכים, 04.06 - 08.06
טיסה סדירה
EL-AL

טיסות למוזמביק עם אופיר טורס 


טיסות למוזמביק - צלילות בים


אין יותר מדי מה להתלבט, אם אתם בעניין של צלילות ושנורקלינג באחת מהמדינות היותר רחוקות ממדינתנו הצנועה במזרח התיכון, מוזמביק היא המקום. טיסות למוזמביק יובילו את התייר למדינה קסומה עם שטחים נרחבים וחלקים גדולים בים, אליהם תיירים רבים עדיין לא הגיעו. המדינה רק לא מזמן פתחה את שעריה לכלל התיירים, ישראלים וזרים ממדינות אחרות על הגלובוס כאחד, מאחר שהייתה שרויה במלחמות גרילה מתמשכות. כיום, המצב הביטחוני נחשב לטוב מאוד והממשלה מתפקדת כיאות, זאת לצד שיפור עצום בכלכלה, שכנראה נובעת גם מהכנסת התיירות למקומות היפהפיים של המדינה וכמובן הדאגה לכל תייר ותייר. אם כן האטרקציה המרכזית במדינה היא הצלילות מתחת למים שם תוכלו לחזות בבעלי החיים הימיים היפים ביותר בעולם, כשחלק מהם הינם כרישים מזנים שונים. פרט לבילוי על חוף הים ובמים הצלולים, מוזמביק מציעה גם חיי לילה עשירים, בייחוד בעיר הבירה מאפוטו, שם תוכלו לצאת וליהנות באחד המועדונים בעיר עם תיירים נוספים או אפילו לשבת על בירה באחד מהפאבים במקום עם תושב מקומי.

טיסה למוזמביק - בדרך למדגסקר


למרות שאין היא מצטיינת בכך כמו קניה למשל, בכל זאת ניתן לראות במוזמביק, למעשה כמו בכל אפריקה, את החיות המסתובבות בשמורות הספארי במקום. ייחוד נוסף של מוזמביק היא היותה קרובה למדגסקר, כך שכל העולה על טיסות למוזמביק יכול להגיע לאי השכן שקרנו עלתה בעיקר בזכות הסרטים הנהדרים שנושאים את שם האי, שם תוכלו לסייר בין גנים בוטניים מרהיבים ולחזות בסוגי צמחים המיוחדים רק למקום, כשלצד הצמחים תחזו גם בבעלי החיים, כשמעל כולם עומד אחד מגיבורי הסרט מדגסקר, הלאמור, אותו תוכלו למצוא בשמורת ברנטי שבאי.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי