מסלול טיול מאורגן לתאילנד האקזוטית

טיול מאורגן לתאילנד האקזוטית

מסלול טיול מאורגן לתאילנד האקזוטית

מסלול טיול מאורגן לתאילנד - תאילנד האקזוטית

לוח זמנים לפי יום - טיול מאורגן לתאילנד

יום 1/ ת"א- בנגקוק: בתחילת הטיול לתאילנד ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס בטיסה ישירה לבנגקוק בירת תאילנד, שם נתחיל את טיולנו המאורגן בתאילנד, המקיף והמפנק בממלכה הקסומה.

יום 2/ שוק הלילה בבנגקוק: בבוקר ננחת בבנגקוק בירת תאילנד, העיר האקזוטית שוקקת החיים, והעברה לבית המלון. לאחר מנוחה במלון נצא לסיור ערב שיכלול ביקור במקדש ארוואן הנמצא בצומת הדרכים המרכזית ומשמש את המקומיים כמקדש לבקשות להצלחה בכל תחומי החיים בדגש על עושר כלכלי ופיריון. משם נמשיך לבקר בשוק הלילה המפורסם של פאט- פונג הממוקם ברובע האורות האדומים. נסייר בין הדוכנים (נשים, התחלנו את השופינג). בערב מוקדי הבילוי והמופעים מחכים לנו שניכבש בקסמיהם.

יום 3/ -בנגקוק והמקדשים: הבוקר, נצא לביקור בעיר התוססת ובמהלכו נראה את העיר העתיקה, נבקר במקדש וואט טרימיט בו נמצא בודהה היצוק כולו זהב במשקל חמישה טון וחצי, במקדש וואט פו - הבודהה השוכב ונבקר בארמון המלך המפורסם שם נראה את המבנים המיוחדים, את הפסל של בודהה מאזמרגד השוכן אף הוא בארמון – אחד המקומות המקודשים ביותר למאמינים הבודהיסטים נחווה את ההיסטוריה והתרבות המקומית. אחר הצהרים נצא לשייט בנהר הצ'אופריה שהינו הנהר המרכזי החוצה את בנגקוק ומנקז בתוכו את מי הנהרות המגיעים מצפון המדינה הישר למפרץ תאילנד. במהלך השייט נהנה מחיי האנשים החיים לאורך הנהר ובתעלות של בנגקוק. נוכל להאכיל את הדגים "הקדושים" החיים ליד המקדש ונצפה על ארמון השחר, המהווה נקודת ציון חשובה בהיסוטריה של בנגקוק.

יום 4/ בנגקוק – השוק הצף: היום, ניסע אל השוק הצף הגדול והססגוני דמנון-סדואק - השוק הצף הגדול ביותר בתאילנד. אך לפני שנגיע לשוק, נבצע עצירה קטנה בחווה לעיבוד אגוזי קוקוס, נראה את שדות המלח ונתרשם מהנוף החקלאי של עמק נהר הצ'אופריה. לאחר מכן נגיע אל השוק בשייט סירות "לונג טייל" בתוך אזור חקלאי. עם ההגעה נסתובב לאורך התעלות, נתבונן במסחר המתרחש על גבי הסירות ונוכל לקנות מזכרות המייחדות את האזור.

יום 5/ בנגקוק – באנג פאין – איוטאייה: הבוקר, נצא מבנגקוק בירת תאילנד לבקר בארמון הקיץ של מלכי תאילנד – "באנג פאין" המוכר לנו מהסרט המלך ואני. נתרשם מגני הארמון המיוחדים ומשם נמשיך בשייט מדהים על נהר הצ'אופריה באזור הפתוח והרחב שלו לאיוטאייה, הבירה העתיקה של תאילנד, ששימשה בעבר כמרכז הצבאי, התרבותי והפוליטי של סיאם. נתרשם משרידי העיר העתיקה ומקדשיה. לקראת אחה"צ נצא חזרה לבנגקוק ושם נוכל לערוך קניות במרכז המפורסם MBK. בערב נצא לסיור ברובע התרמילאים קאוואסן שם נוכל להתרשם מחיי התרמילאים מכל העולם ונמשיך לשוק הפרחים הלילי הגדול ביותר בבנגקוק, שם נצפה בסוגי פרחים מרהיבים כמו האורכידאה – הפרח הלאומי של תאילנד בכמויות שלא נתפסות. לינה בבנגקוק. בערב, אפשרות שנצא לבילוי במועדון הקברט המפורסם קליפסו, שנחשב לאחד המובילים בעיר.

יום 6/ פטאייה: לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול לפטאייה, עיירת הקייט הגדולה באסיה. פטאייה שוכנת לחוף מפרץ סיאם ובה חופים, מעגני סירות ומקבץ גדול של מוקדי בידור ובילוי. דרומית לפאטייה נבקר בגני נונג נוץ' העטורים בגנים נפלאים ובחוות האורכידאות המרשימה. נטייל בין פינות החי השונות וביתן הפרפרים, נחזה בתעלולי הקופים ונראה מופעים המציגים את התרבות הייחודית של בני המקום כגון חתונה מסורתית, אגרוף תאי, קרבות חרבות, שירה וריקודים. לא נחמיץ את מופע הפילים הענק שאין כמותו בתאילנד. ביום זה כלולה ארוחת צהריים שבסיומה נטייל בעיירה, נראה את הטיילת החדשה ונטייל במרכז העיירה התוססת.

יום 7/ בנגקוק- צ'אנג ראי – שבט ארוכות הצוואר: העברה לשדה התעופה בבנגקוק וטיסה צפונה לצ'יאנג ראי. נצא לביקור בכפרי שבטי ההרים האותנטיים. נתרשם מהחיים השונים של השבטים השונים וביניהם אף שבט ארוכות הצוואר המפורסם ונתוודע אל דרך חייהם ולתלבושות המייחדות כל אחד מהם. נערוך ביקור מיוחד: רכובים על גבי טנדרים נצא לגני ארמון המלכה האם בדוי טונג. לאחר הסיור המקיף בגנים המרהיבים ונמשיך לביקור בעיירה מסאי, הנקודה הצפונית ביותר בתאילנד. משם נמשיך לביקור במשולש הזהב המפורסם שעל גבול תאילנד, בורמה ולאוס ששימש בעבר מרכז לגידול אופיום וסחר בסמים, בהמשך נשוט על נהר המקונג המפורסם לאורך לאוס ובורמה, נעצור באי האקזוטי - דונסאו (במידה ויתאפשר ע"י הרשויות המקומיות בלאוס). בערב נצא לביקור רגלי בשוק הלילה המיוחד של צ'אנג ראי. לינה בצ'אנג ראי.

יום 8/ צ'אנג ראי – נהר הקוק – רכיבה על פילים: היום נצא לשייט בסירות ארוכות הזנב על נהר הקוק, יובל של נהר המקונג המפורסם. לאחר השייט נרכב על פילים בפאתי היער הסוב טרופי - אחת האטרקציות המרהיבות בצפון ובדרכנו נראה את אחד מכפרי שבט הקארן, השבט הגדול ביותר בתאילנד. ארוחת צהרים כלולה ביום זה. בתום הסיור ניסע לצ'אנג מאי. בערב שוק הלילה של צ'אנג מאי מאיר לנו פנים.

יום 9/– דוי סוטפ - דוי אינטנון: היום נקיים יום מלא של סיורים אולטימטיביים במיטב שמורות הטבע של תאילנד הצפונית ההררית. בבוקר נצא למקדש החשוב ביותר בצפון תאילנד וואט פראטאט דוי סוטפ אליו נגיע אחרי שנטפס לגובה של 1,200 מ' במעלה הדרקון. רכבל מיוחד יביאנו אל הסטופה המצופה זהב ואל התצפית המרהיבה. נמשיך ברכבים מיוחדים אל אחת משמורות הטבע היפות ביותר בתאילנד - ההר דוי אינטנון. נעפיל אל הפסגה בגובה 2,565 מי ונראה את הסטופות של שושלת רמה 9. נמשיך עם הרכבים במורד ההר ונצפה במפלים הגדולים שבאזור. נשלב סיור רגלי מיוחד בג'ונגל ההררי ונסעד ארוחת צהריים ארוזה בשמורת הטבע. בערב נצא שוב לביקור רגלי בשוק הלילה המיוחד של צ'אנג מאי. לינה בצ'אנג מאי.

יום 10/ צ'יאנג מאי - כפרי האומנות: נצא לשמורת המאה טאנג. נצפה במופע פילים בפאתי הג'ונגל, נשוט ברפסודות במבוק וניסע בכרכרות הרתומות לשוורים. נבקר בכפרי האומנות המפורסמים של צ'אנג מאי.נבקר במפעלי עבודות היד המתמחים בתעשיית העץ, המטריות הססגוניות, תכשיטים ועוד. בתום הסיור חזרה למלון למנוחה. בערב נצא שוב לביקור רגלי בשוק הלילה המיוחד של צ'אנג מאי. לינה בצ'אנג מאי.

יום 11/ צ'יאנג מאי - האי פוקט: היום נטוס לגדול ולאקזוטי באיי תאילנד - פוקט - לשהייה של 3 לילות. לאחר התארגנות מצפים לנו בריכות השחייה במלון, חופי הים המדהימים של האי, דוכני קניות רבים ומגוונים ופינות בידור. בערב הפאבים, המועדונים ושווקי הלילה מחכים לנו... לינה בפוקט.

יום 12/ פוקט – מפרץ פאנג נה – האי של ג'יימס בונד:(ארוחת צהריים כלולה): לאחר ארוחת בוקר נצא למפרץ פאנג נה, בדרכנו לשם נערוך ביקור בחוות גומי בו נלמד את תהליך ייצור הגומי, ונבקר במקדש מערת הקופים, נשוט לאי של ג'יימס בונד, שם צולם הסרט "האיש בעל אקדח הזהב", נמשיך בשייט אל כפר הדייגים שם נאכל ארוחת צהרים בדרך חזרה נבקר בחנות מפעל מקומי לייצור אגוזי קשיו. לינה בפוקט.

יום 13/ פוקט: זהו יום בו תוכלו לנוח לפני חזרתנו ארצה. תוכלו ליהנות מחופי הים הנהדרים או לנצל את השווקים והחנויות של פוקט. מדריך הקבוצה יעמוד לרשותכם לכל שאלה ובקשה. לינה בפוקט.

יום 14/ פוקט – בנגקוק- ת"א: בסיום הטיול המאורגן לתאילנד ,העברה לשדה התעופה בפוקט, טיסת פנים לבנגקוק. והמשך בטיסה חזרה ארצה

יום 15/ תל אביב: הגעה לת"א.


המחירים כוללים:
v טיסות
v בתי מלון - אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
v תחבורה - אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים לביצוע הסיורים
v תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
v מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

המחירים אינם כוללים:
v תשר למדריך הקבוצה
v אשרת כניסה לסין
v הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
v תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.1.2016 וכן מיסי נמל בחו"ל
v דמי סבלות
v כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"
הערות:
המסלול מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או את סדר הימים.
ייתכנו שינויים בסדר ובמקומות הלינה.