טיול מאורגן לקובה

טיול מאורגן לקובה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לקובה

טיול לקובה אל המדינה המאוכלסת ביותר באיים הקאריביים. בואו לגלות את האנשים הנפלאים, התרבות המדהימה, המוזיקה הסוחפת, הסיגרים המשובחים והנופים עוצרי הנשימה. טיול מאורגן לקובה מבטיח לכם חוויה בלתי נשכחת במקום בו נדמה כי הזמן עצר מלכת
טיול מאורגן לקובה
מאורגן לקובה
טיולים מאורגנים לקובה
מאורגנים לקובה

טיולים מאורגנים לקובה - המסע הקאריבי


מדובר בחוויה שלא דומה לשום דבר אחר שאתם מכירים, מכוניות אמריקאיות של פעם, שכונות צבעוניות, עגלות רתומות לסוסים, ריח של טבק ברחובות, מבוגרים משחקים בדומינו על שולחן מאולתר לצלילי סלסה קצביים. כך נראה, נשמע ומרגיש הרחוב הקובני הפשוט והמרתק, המתנהל בדרך ובקצב משלו בקובה המיוחדת והאותנטית. מכיוון ששעריה נפתחו לעולם הגדול רק בשנים האחרונות, ההשפעות המערביות עדיין לא ניכרות בה. עם זאת, עכשיו כששעריה פתוחים, ועקב חידוש היחסים בינה לבין ארה”ב מגיעים אליה גם תיירים אמריקאים רבים.דבר שעשוי לשנות את אופייה, ולכן מומלץ לבקר בה במהרה, כשהיא עוד יפה ותמימה.

מה רואים בטיול מאורגן לקובה

בטיול מאורגן לקובה תוכלו לגלות על התושבים החמים שמארחים אותנו התיירים ב”קאסות” שלהם, נטייל בשווקים המקומיים אשר עמוסים בעבודות יד וחפצי אמנות עתיקים, נבקר המוזיאונים המספרים את סיפורי המהפכה וונשמע על ההיסטוריה המפוארת של המדינה, המבנים הקולוניאליים, הארמונות העתיקים – את כל אלה ועוד תוכלו לחוות במהלך טיול מאורגן לקובה.
מעבר לרחוב הקובני מתגלים נופים המרהיבים לחופים קריביים יפהפיים, מערות ייחודיות, נחלים צלולים,  יערות גשם ועוד.
דבר שפותח בפניכם המטיילים אינספור אפשרויות לפעילויות ואטרקציות יחודיות, 
בואו להתאהב בקובה עם אופיר טורס ותגלו את העולם המופלא שנמצא בהישג ידכם.
 

מתי מומלץ לטוס לקובה 

העונה היבשה, בין החודשים נובמבר עד אפריל. זוהי העונה המומלצת לטיול וגם עונת השיא של התיירות בקובה. במהלך תקופה זו הטמפרטורות נוחות ויורדים בה גשמים מועטים. אם ברצונכם לטייל באזורים שונים בקובה מלבד הוואנה, כדאי לכם להגיע בתקופה הזו של השנה.

 

רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי