נגישות
 • טיסות להלסינקי

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות להלסינקי

טיסות הלסינקי

טיסה להלסינקי

23/12/18 - 30/12/18
טיסת סדירות
טיסות הלסינקי

טיסה להלסינקי

30/12/18 - 03/1/19
טיסת סדירות
טיסות הלסינקי

טיסה להלסינקי

06/1/19 - 13/1/19
טיסת סדירות
טיסות הלסינקי

טיסה להלסינקי

27/12/18 - 01/1/19
טיסת סדירות


טיסות להלסינקי – פינלנד

הלסינקי, בירת פינלנד ממוקמת בדרום המדינה על מס' חצאי איים, לחופי מפרץ פינלנד. הלסינקי אירחה את המשחקים האולימפיים בשנת 1952, את אליפות העולם באתלטיקה בשנים 1983, 2005 ואת תחרות האירוויזיון בשנת 2007.

אדריכלות העיר מאופיינת באיפוק והעיר מצטיינת בבנייה נמוכה במרכז. היא עשירה במבנים עתיקים ובארכיטקטורה מודרנית, מוזיאונים, תיאטראות, קתדרלות, כיכר השוק, כנסיות ועוד.
מומלץ להגיע בחודשי הקיץ – יוני עד אוגוסט, אז מזג האוויר נעים במיוחד, חודשים מאי וספטמבר נעים לא פחות לביקור. במידה ואתם מעוניינים לראות את העיר עוטה לבן, מומלץ להגיע גם בחורף.

הלסינקי מציעה מסלולי טיול רבים ואטרקציות מעניינות – רובע קופטורי עם הנמל המרכזי, קתדרלת אוספנסקי וקתדרלת הלוטרנית. מוזיאון העיר, האוניברסיטה, תיאטרון סאומן, טיול לאורך הים עם הפארקים הנעימים, האנדרטה לכבוד המלחים הפיניים, גלריות קטנות לאומנות, מוזיאונים שונים ועוד.

אופיר טורס מציעה מבחר טיסות לבירת פינלנד – הלסינקי.
 
טיסות להלסינקי פינלנד – אטרקציות מרכזיות

הלסינקי מציעה מיטב של אטרקציות, אתרי טבע, פארקים ששומרים על צביון של נוף בראשיתי וטבע אמיתי, גנים עירוניים ירוקים ומטופחים, חוף ים מפורץ, ארכיטקטורה מעניינת עם כנסיות, מוזיאונים שונים וגלריות לאומנות, כיכרות שוקקי חיים ואטרקציות המותאמות עבור ילדים עם פארקים מלאי מתקני משחקים, חוף ים, גן חיות, לונה פארק ומוזיאונים לילדים.

הגנים הבוטניים – הגנים הם חלק מאוניברסיטת הלסינקי והם נמצאים במרכז העיר. בגנים אוסף עצום של צמחים, מוזיאון מרשים העוסק בהיסטוריה של הטבע, עם אוסף גדול של בעלי חיים ומוזיאון גיאולוגי ובו אבני חן. הצמחייה בגנים כוללת מעל 3 מיליון מינים שונים של צמחים ופטריות, מדשאות נעימות, עצים ופרחים.

מוזיאון אטניום לאמנות – מבנה בן 2 קומות ובו למעלה מ-20,000 יצירות אומנות הפרושות על פני 200 שנה. ציורים, פסלים, רישומים ועוד. מיטב האמנים הפיניים וגם יצירות בינלאומיות. במוזיאון גם תערוכות מתחלפות ופעילויות שונות לכל המשפחה.

המוזיאון הפתוח – ממוקם באי סמוך למרכזה של העיר. המוזיאון משקף את חייהם המסורתיים של הפינים באמצעות חוות, טחנות רוח, כרי דשא, מבנים עתיקים ואנשים הלבושים בתלבושות מסורתיות. המוזיאון כולל מבנים, חוות וכלים שונים מתקופת אמצע המאה ה-17 ועד היום ומתקיימות בו פעילויות המתאימות למבוגרים וילדים.

המצודה – מבנה מרשים שפרוש על גבי 6 איים. במתחמו מוזיאונים, בתי קפה, מסעדות, מסלולי הליכה עם נופים של האי והים מסביב. המוזיאונים כוללים מוזיאון לתולדות התצוגה, מוזיאון צעצועים ועוד.

הקתדרלה הלוטרנית של הלסינקי – הקתדרלה הוקמה ב-1852 עם כיפה גדולה ולצידה 2 כיפות קטנות ומבנה לבן דמוי פנתיאון. הקתדרלה שייכת לזרום האוונגלי – לותרני ובנויה בסגנון ניאו קלאסי. ניתן לטפס אל מגדל הקתדרלה לצפייה על העיר ולהתרשם ממבחר הפסלים ויצירות האומנות במקום.

כנסיית הסלע – בנויה בסגנון מודרני עם סלע שמקיף אותה במעין חיפוי. היא הוקמה בשנת 1969 ונחשבת לאחד המבנים הייחודיים והמודרניים בהלסינקי. חלל הכנסייה נחצב בסלע גרניט וקירות הסלע הם בגובה של 5 עד 8 מטר. מעל לקירות חלונות זכוכית וכיפה עשויה נחושת. קירות הכנסייה מצופים שברי אבנים והכנסייה ידועה באקוסטיקה המעולה שלה ולכן מתקיימים במקום קונצרטים ומופעים מוזיקליים שונים.
 


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.

הלסינקי

-1°-1°
שלישי 1°-2°
רביעי -1°-2°
חמישי -4°--2°