חברת התעופה נורוויג'ין אייר

חברת התעופה נורוויג'ין אייר

חברת התעופה נורוויג'ין אייר - Norwegian Air

טיסות לחו"ל עם חברת התעופה נורוויג'ן אייר


נורוויג'ן אייר שאטל היא חברת התעופה השלישית בגודלה באירופה וארצות סקנדינביה. בסיסה הראשי של החברה נמצא בנמל התעופה של אוסלו נורווגיה. נורוויג'ן אייר מפעילה טיסות זולות למגוון יעדים אטרקטיביים באירופה ומחוצה לה. חברת התעופה נורוויג'ן נוסדה בשנת 1993. לחברה בסיסים נוספים ברחבי העולם. בשנת 2018 החלה החברה להפעיל טיסות בישראל למספר יעדים. 

נורוויג'ין אייר  - כבודה
ניתן להעלות למטוס תיק יד אחד, שמשקלו אינו עולה על 10 קילו ומידותיו המרביות 55/40/23 סנטימטרים. כבודה המועלית למטען, מחויבת בתוספת תשלום. כמו כן ניתן להעלות שני תיקים למטען, בתנאי שמשקל כל תיק אינו עולה על 20 קילו. אפשר גם להעלות מטען נוסף, בתוספת תשלום. לידיעתך, המשקל הכולל המותר הוא 64 קילו לנוסע ואינו כולל כיסאות גלגלים, כלי נגינה ובעלי חיים.

נורוויג'ין אייר - צ'ק אין
יש להתייצב בדלפקי חברת התעופה שלוש שעות בטרם מועד הטיסה. לתשומת לבך, הדלפקים נסגרים כשעה לפני הטיסה.

נורוויג'ין אייר - הושבה
בעת ביצוע ההזמנה, ניתן לרכוש מקום שמור וזאת עד 25 שעות בטרם הטיסה. ניתן לרכוש מושב מרווח (הממוקם ליד יציאות החירום) ובנוסף, ניתן לשמור מושב אחד ריק לידך מסיבות הכרוכות במצבך הרפואי, או פשוט לשם הנוחות. יש לעשות זאת עד 48 שעות בטרם הטיסה. לידיעתך, ניתן לרכוש מזון ומשקאות בזמן הטיסה וזאת בכרטיסי אשראי של ויזה ומאסטר קארד.

נורוויג'ין אייר - גישה לבעלי מוגבלויות
כל נוסע הזקוק לעזרה, רשאי להעלות למטוס שני עזרי ניידות, כדוגמת כיסאות גלגלים, קביים וכיוצא אלה. בנוסף, ניתן להעלות למטוס כלבי נחייה. בכל מקרה, יש ליידע את חברת נורוויג'ן אייר בנוגע למצבך הרפואי ובאם נדרש עבורך סיוע מחברי הצוות.

טיסות המשך עם נורוויג'ן אייר
חברת התעופה נורוויג'ן אייר מפעילה טיסות לכמאה יעדים באירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון.

צי המטוסים של חברת נורוויג'ין אייר 
צי המטוסים החדיש של חברת התעופה נורוויג'ן אייר מכיל 80 מטוסים מדגמי בואינג 737-300, בואינג 737-800 ובואינג 787-8.

נורוויג'ין אייר - מדיניות שינויים וביטולים
ניתן לבצע שינויים בהזמנה, כדוגמת התאריך והיעד, ללא תשלום. מדיניות הביטולים משתנה בהתאם לגורמי הביטול. מומלץ להתעדכן באתר החברה.