טיסות לפינלנד

טיסות לפינלנד

טיסות זולות לפינלנד

טיסות לפינלנד אל אחת המדינות היפות באירופה. היא נמצאת בצפון הרחוק, קרובה לרוסיה, שבדיה ונורבגיה. כבר אפשר לתאר, רק מהמדינות הקרובות אליה, באיזה נופים לבנים וקרירים מדובר. טיסות לפינלנד יביאו אתכם לאחת המדינות המוריקות ביותר באירופה, כששטחה מורכב מ-70 אחוז יערות. בפינלנד יש גם הרבה מאד איים, שמרוכזים בדרום מערבהּ. בנוסף לנופים הירוקים והלבנים, יש בפינלנד גם הרים – עם רכס ייחודי שאפשר לטייל בו בקלות, בשל גובהו המקסימלי של 1300 מטר לערך. אפשר להזמין טיסות זולות לפינלנד ישירות מהארץ ובאתר שלנו מגוון רחב של טיסות לפינלנד במחירים אטרקטיביים
טיסה להליסינקי

טיסה להלסינקי

$430 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 25/5/22 - 06/6/22
טיסה סדירה
TURKISH AIRLINES
אישור מיידי
טיסה זולה להלסינקי

טיסה זולה להלסינקי

$520 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 19/5/22 - 08/6/22
טיסה סדירה
TURKISH AIRLINES
אישור מיידי
טיסה להלסינקי פינלנד

טיסה להלסינקי פינלנד

$504 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 19/5/22 - 24/5/22
טיסה סדירה
TURKISH AIRLINES
אישור מיידי

טיסות לפינלנד עם אופיר טורס

טיסות לפינלנד, מדינה בצפון אירופה התחומה עם הים הבלטי, המפרץ הבוטני והמפרץ הפיני. היא גובלת עם רוסיה, נורווגיה ושוודיה. פינלנד היא מדינה עם אלפי אגמים ואיים, הנוף מישור ברובו וכולל מעט גבעות. קרוב ל-68 אחוז מהמדינה מכוסה יערות והאדמה ברובה אינה ניתנת לעיבוד חקלאי. בפינלנד מעל 300 מיני עופות המתאימים לסביבה המושלגת, איילים, חתולי בר, קיפודים ועוד. 

טיסות זולות לפינלנד - מה לעשות שם?


טיסות זולות לפינלנד מביאה אתכם למדינה קרה וסגרירית. הטמפרוטה המקסימלית בקיץ היא 20 מעלות, מה שאומר שקריר שם מאד. השמש כמעט ולא שוקעת ולכן מואר שם מאד, בהיר, לבן, וקר. בשאר חודשי השנה, בעיקר בחורף ובסתיו רוב הימים מאופיינים בטמפ' נמוכה יחסית. בניגוד גמור לרוב העולם (ובטח לישראל), באוגוסט יש הכי הרבה גשם בפינלנד. הכי טוב להגיע למדינה בסתיו, אולם אם אתם אוהבים טיולים מאתגרים מבחינת מזג אוויר אפשר להגיע אליה בכל השנה. אפשר לטוס להלסינקי מכל מקום בעולם – מאירופה כמובן, אבל גם מישראל, טיסות ישירות. אפשר להגיע באמצעות טיסה מקשרת ואז לטייל בעוד מדינה קרובה. לדוגמה, אפשר לטוס לנורבגיה, לטייל שם ואז לנסוע ברכב / אוטובוס / רכבת או אפילו לטוס לפינלנד. לא מומלץ לעשות את הנסיעה הזו דרך רוסיה, אם כי אפשר (זה מסורבל יותר). אטרקציה מרכזית במדינה היא כמות האגמים הרבה בשטחה, טיולי הרים וכמובן טיולי יערות. עוד סיבה טובה לנסוע אליה היא הסאונות הטובות, שלפני שהגיעו לעולם, היו נדבך תרבותי שהומצא ופותח שם. מעוניינים להזמין כרטיס טיסה לפינלנד, באופיר טורס נשמח לעמוד לרשותכם.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי