טיסות לדנמרק

טיסות לדנמרק

טיסות זולות לדנמרק

בדרך כלל כשאומרים דנמרק, העיר הראשונה שעולה לראש ואולי המפורסמת ביותר בין כל מדינות סקנדינביה, היא קופנהגן. טיסות לדנמרק נוחתות בבירתה של המדינה ולכן מומלץ מאוד בימים הראשונים לסייר בה, גם בשל העובדה שהיא טומנת בחובה אטרקציות רבות וכן, גם בגלל שאתם כבר שם.
טיסה לקופנהגן

טיסה לקופנהגן

בין התאריכים, 25.05 - 02.06
טיסה סדירה
KLM
טיסה לקופנהגן דנמרק

טיסה לקופנהגן דנמרק

בין התאריכים, 25.05 - 02.06
טיסה סדירה
KLM
טיסות זולות לדנמרק

טיסות לדנמרק

בין התאריכים, 23.05 - 28.05
טיסה סדירה
EL-AL
טיסה זולה לדנמרק

טיסה זולה לדנמרק

בין התאריכים, 25.05 - 28.05
טיסה סדירה
KLM

טיסה לדנמרק מזמינים עם אופיר טורס

רבים מהאנשים תרים אחר חופשה בה יוכלו לשלב בילוי עם הילדים על חוף הים ובמסעדות טובות, אך בד בבד גם ייהנו משקט ומרוגע. כשהשקט והרוגע מוזכרים, ככל הנראה האתרים שמציעה מדינת ישראל נפסלים וכמוה גם אתרים רבים ברחבי אירופה המיועדים במיוחד לחופשות של משפחות. אך עדיין ישנה נקודה קטנה על הגלובוס בה תוכלו ליהנות מחופשה משגעת ועדיין לעשות הכל ברוגע וללא המולה רבה מסביב- דנמרק.

קופנהגן


המקום הראשון אליו מומלץ ללכת בקופנהגן הוא פסלה של בת הים הקטנה. הפסל המרהיב נוצר לפי דמותה של גיבורת הסיפור המוכר, אותו כתב הסופר המפורסם - הנס כריסטיאן אנדרסן. לאחר ביקור בפסל תוכלו להמשיך עם הילדים לטיול בנמל ולהראות להם את הספינות הרבות שעוגנות בקופנהגן. המקום הנוסף המומלץ בעיר לאלו המטיילים עם הילדים בבירה הדנית, זהו פארק השעשועים - גני טיבולי. הפארק, שנחשב לאחד מהפארקים הוותיקים באירופה, מושך אליו תיירים רבים מכל העולם שמגיעים על מנת לעלות על מגוון המתקנים המסקרנים במקום ובעוד שהילדים מבלים על המתקנים, אתם תוכלו לסייר ברחבי הפארק ולחזות בפרחים הנהדרים ששתולים בו ולצפות במזרקות היפהפיות שבמקום.

הכפרים בצפון


דנמרק היא לא רק קופנהגן, אלא מציעה מגוון של ערים וכפרים מרתקים. היעד הבא כדי להמשיך במסעכם במדינה יהיה כנראה אולבורג, עיר המתהדרת במספר רב של אוניברסיטאות וממנה תוכלו להצפין לכפרים המרתקים שבמדינה. אחד מהכפרים הללו יהיה סקיין, כפר דייגים קטן שנראה בדיוק כפי שהייתם מדמיינים כפר שכזה - בתים קטנים עם רעפים אדומים, מקומות בהם ניתן לצאת לטיולי אופניים ובעיקר הרבה בירה שנשפכת כמים לאורך כל שעות היום. דנמרק תספק לכם הצצה לאחד מהמקומות המסקרנים בעולם, גרנן, שמתהדר בחוף ים קסום ובעיקר בתואר הנקודה הצפונית ביותר בדנמרק, לשם נוהרים תיירים רבים כדי לחזות במקום המרהיב.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי