טיול מאורגן לסקנדינביה

טיול מאורגן לסקנדינביה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לסקנדינביה

טיול מאורגן לסקנדינביה, הזדמנות לפגוש תצורות טבע עוצרות נשימה ונופים דרמטיים. התרבות הסקנדינבית, המאופיינת בעיקרה בתרבות ויקינגית טיפוסית, מייצגת היסטוריה ארוכת שנים: שטוקהולם המשלבת תרבות מקומית, מודרניזציה והיסטוריה, נורבגיה משופעת הפיורדים המפורסמים, דנמרק עם התרבות הוויקינגית, הלסינקי בירת פינלנד ועוד אתרים עוצרי נשימה בהם נבקר במסגרת הטיול - כל אלו מבטיחים חווית טיול מושלמת
טיולים מאורגנים לסקנדינביה

טיולים מאורגנים לסקנדינביה

בין התאריכים, 03.08 - 14.08
RUS SCANDINAVIA 11 DAYS
12  ימים ארוחת בוקר
מאורגן עם שייט לסקנדינביה

מאורגן עם שייט לסקנדינביה

בין התאריכים, 17.08 - 25.08
MSC EURIBIA
פנסיון מלא
טיול מאורגן לסקנדינביה
מאורגן לסקנדינביה

טיולים מאורגנים לסקנדינביה עם אופיר טורס


מהפיורדים באהבה
דנמרק, שוודיה ונורבגיה 11 ימים, כולל: ארוחות בוקר סקנדינבית + 3 ארוחות עיקריות

יום 1: תל אביב - קופנהגן - נפגש בשדה התעופה נתב"ג ונטוס לקופנהגן – בירת דנמרק. עם ההגעה נתחיל את סיורנו בעיר. נראה את הנמל החדש, שדרות הנס כריסטיאן אנדרסן וכיכר העירייה, ארמון המלוכה, המגדל העגול, הבניין המיוחד של הבורסה, מזרקת גפיון ו"בת היום הקטנה". בערב נוכל לצאת (בתשלום) לערב של כיף בגני טיבולי.

יום 2: קופנהגן - אוסלו - הבוקר ניסע בכביש החוף הדני להלסינור ונבקר בחצר טירת קרונבורג הידועה כטירה של המלט. ממקומה המיוחד של הטירה נוכל לצפות אל החוף השבדי בצידו השני של המיצר. נשוב לקופנהגן ונותיר זמן חופשי להיכרות עם המדרחוב השוקק של העיר. אחר הצהריים נעלה על מעבורת ענק, עליה חנויות פטורות ממכס, מופעים ועוד.. נבלה את הלילה, במלון הצף, בשיט אל אוסלו בירת נורבגיה.

יום 3: אוסלו - עם ההגעה נצא לסיור במרכז העיר, נצפה בבנייני הפרלמנט, האוניברסיטה והארמון. נמשיך לסיור בחצי האי ביגדוי לביקור במוזיאון ספינות הויקינגים בו מוצגות שלוש ספינות ויקינגיות שנחשפו בפיורד אוסלו ונשתמרו בצורה יוצאת דופן. נמשיך לביקור במוזיאון קון טיקי ובמוזיאון ספינת הקוטב פראם. את הערב נבלה במדרחוב המפורסם של העיר – קארל יוהאן.

יום 4: אוסלו - גיילו - הבוקר נמשיך את סיורנו באוסלו. נבקר בבית העיריה המרשים בו מחלקים מדי שנה את פרס נובל לשלום. נעלה לתצפית מרהיבה על העיר. נמשיך לביקור מאלף בגן הפסלים המפורסם של גדול פסלי נורבגיה – גוסטב ויגלנד. נפרד מאוסלו וניסע בנופיה המרהיבים של נורבגיה דרך עמק הלינגדל ללינה וארוחת ערב באזור גיילו.

יום 5: גיילו - ברגן - היום נתחיל את מסענו אל ארץ הפיורדים. הדרך עוברת לאורך הקרחון יוסטדל עם שפע מפלים יפהפיים. היום גם נתנסה לראשונה בחציית פיורד במעבורת ובשעות אחה"צ נגיע לברגן, יש הטוענים היפה בערי סקנדינביה. נערוך ביקור ברובע העתיק של העיר, במרכז המודרני החדש ובנמל התיירותי.

ימים 7- 6: ארץ הפיורדים - הבוקר נטייל בשוק הדייגים והפרחים המפורסם של ברגן. בהמשך, דרך עמקים ורמות, אתרי תצפיות ונוף, כשסביבנו עשרות מפלים, נהרות שוצפים, צוקים מרהיבים ביופיים ושלג בפסגות ההרים, נתחיל את טיולנו באזור הפיורדים היפהפה. נמשיך באחת מהדרכים הנהדרות בנורבגיה למלכת הפיורדים – הגיירנגר, הפיורד הנחשב ליפה ביותר בעולם. במהלך הפלגה הנמשכת כשעה על הפיורד, נחלוף על פני מפלי שבע האחיות, צוק השטן, מפל הדודן ועוד – הכל בנוף קסום ורגוע האופייני כל כך לחבל ארץ זה. נבקר גם בשמורת קרחון הבריקסדאל ונטפס ברגל לחזות מקרוב בתופעה המרתקת. ארוחות ערב כלולות בימים אלו.

יום 8: ארץ הפיורדים - לילהאמר - נמשיך בנסיעה בנוף של אגמים, קרחונים, פיורדים, כפרים, עיירות ועמקים פסטורליים ונופה הקלאסי של נורבגיה, היפה במדינות תבל, יתגלה לנו מכל פינה. פנינו אל לילהאמר, העיר שאירחה את אולימפיאדת החורף ב- 1994.

יום 9: לילהאמר - קרלשטד - את הבוקר נתחיל בתצפית על העיר ממרומי אתר מקפצות הסקי האולימפיות. בהמשך ניסע לאורך אגם מיוסה, גדול אגמי נורבגיה לקרלשטד.

יום 10: קרלשטד - אורברו - שטוקהולם - הבוקר נצא מקרלשטד לכיוון שטוקהולם. בדרך נבקר באורברו ונראה את מגדל המים המיוחד. נמשיך למאריפרד ונצפה בטירה המלכותית המיוחדת. נגיע לשטוקהולם לסיור בעיר, נצפה אל האיים של שטוקהולם, נראה את ארמון המלך ונבקר בבית העירייה, בו נערך מדי שנה ערב הגאלה למקבלי פרס נובל.

יום 11: שטוקהולם - תל אביב - העברה לשדה התעופה וטיסה לתל אביב.

כלול בטיול מאורגן לסקנדינביה:


קופנהגן - פסל בת הים הקטנה, כיכר העירייה, כיכר הארמון, שיט במעבורת לילה מפוארת
אוסלו – מוזיאון הספינות הויקינגיות, מוזיאון קון טיקי, מוזיאון ספינת הקוטב פראם, בית העיריה, גן הפסלים
ברגן - שוק הדגים והפרחים
שיט בפיורד הגיירנגר, שמורת קרחון הבריקסדאל
לילהאמר - אתר מקפצות הסקי האולימפיות
אורברו
מאריפרד
שטוקהולם – מתחם ארמון המלך ובית העירייה

המחירים כוללים:
טיסות
בתי מלון - אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים
לינה במעבורת – תאים פנימיים במיטות נפרדות. תתכן מיטת קומותיים.
כלכלה – לינה וארוחת בוקר ועוד שלוש ארוחות ערב במהלך הטיול
תחבורה - אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים לביצוע הסיורים.
מלווה קבוצה ישראלי

המחירים אינם כוללים:
הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול).
תוספת דלק ומיסים
דמי סבלות
כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"
הערות:
המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 
רוצה שמומחה יחזור אליך? נא השאר פרטים
תחזרו אליי