טיסות לאיסלנד

טיסות לאיסלנד

טיסות ישירות לאיסלנד עם אופיר טורס! בעבר איסלנד הייתה רק בגדר חלום עבור התייר הישראלי הממוצע, שהעדיף יעדים הרבה יותר קרובים והרבה יותר חמימים לצורך נופש. אך בשנים האחרונות יוצאות טיסות לאיסלנד וזה מעלה את כמות התיירים לאיסלנד יותר ויותר. תיירים ישראלים רבים מחליטים לבקר במדינה הסקנדינבית המרשימה ונהנים מחופשה מיוחדת באיסלנד
טיסה לאיסלנד

טיסה לאיסלנד

בין התאריכים, 31.05 - 05.06
טיסה סדירה
AUSTRIAN AIRLINES
טיסות לרייקיאוויק

טיסות לרייקיאוויק

בין התאריכים, 21.05 - 29.05
טיסה סדירה
KLM
טיסה לרייקיאוויק איסלנד

טיסה לרייקיאוויק איסלנד

בין התאריכים, 25.05 - 03.06
טיסה סדירה
AUSTRIAN AIRLINES
טיסות לאיסלנד

טיסות לאיסלנד

בין התאריכים, 08.06 - 16.06
טיסה סדירה
AUSTRIAN AIRLINES

טיסות לאיסלנד מזמינים עם אופיר טורס


טיסות לאיסלנד - עיר הבירה רייקיאוויק


המקום הראשון אליו מגיעים באיסלנד היא עיר הבירה רייקיאוויק, עיר הבירה הצפונית ביותר בעולם. לעומת שאר המדינה בה תתרכזו בעיקר באתרים תיירותיים כאלה ואחרים, ברייקיאוויק תוכלו ליהנות גם חיי היום יום בעיר ולא פחות מחיי הלילה. בבירה האיסלנדית תמצאו שפע של מסעדות עם מאכלים ערבים לחך, בתי קפה בהם תוכלו לשבת ולספוג קצת מהתרבות האיסלנדית המקומית ומספר מוזיאונים אליהם שווה ללכת ולהכיר מעט את ההיסטוריה של איסלנד, כמו למשל המוזיאון הפתוח והמוזיאון הלאומי של איסלנד.
טיסות לאיסלנד שנוחתות ברייקיאוויק לבילויי יום ולילה מעניקות ביקור באטרקציות שנמצאות בעיר דוגמת קומפלקס התיירות המפואר פרלן, שפרט לנקודת תצפית על כל העיר אותה מציע המקום, תוכלו ליהנות שם ממסעדה מסתובבת ומגייזר מלאכותי, רמז מקדים למה שעוד צפוי לכם בהמשך הטיול במדינה. מעיר הבירה האיסלנדית שווה לצאת, ואפילו חובה, לטיול באזור הלגונה הכחולה, מעין בריכה תרמית אשר ממוקמת ללא שום דבר המכסה אותה מאף צד אלא ישירות תחת כיפת השמיים, שם תזכו לשילוב המענג של רחצה במים החמים בתוך הבריכה לצד הקור העז ששורר מסביב.

טיסות זולות לאיסלנד - משולש הזהב


כמובן שחוץ מרייקיאוויק תוכלו לחזות בעוד מראות מרהיבים במהלך הטיול במדינה, מכיוון שאיסלנד מלאה בנופים מרתקים הנהנים בעיקר מגייזרים אשר פזורים ברחביה וממעיינות חמים ושדות לבה, כל זאת הודות לפעילות הוולקנית של הרי הגעש האיסלנדיים שגם אותם תזכו לראות לאורך הטיול. אבל לפני כל הרי הגעש והמעיינות החמים ברחבי המדינה, טיסות זולות לאיסלנד יפגישו אתכם עם שלושת האתרים הפופולריים ביותר במדינה הסקנדינבית, אשר נקראים משולש הזהב. מדובר במפל גולפוס, האתר ההיסטורי תינגווליר וכמובן אתר גייזרים העונה לשם גייזיר. באיסלנד מלבד אתרים וולקניים ומפלי מים תוכלו למצוא גם קרחונים רבים ויערות רחבים, כמו למשל בפארק הלאומי סקאפטאפטל.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי