מסלול טיול מאורגן למערב ארצות הברית

מסלול טיול מאורגן למערב ארצות הברית

מסלול טיול מאורגן למערב ארצות הברית

מבחר מסלולי טיולים מאורגנים למערב ארצות הברית

מסלולי טיול המיטב של מערב ארצות הברית יום 1 - נצא לטיול יום בלוס אנג'לס ונבקר באתרי התיירות המפורסמים בעיר - עמדת התצפית הצופה על כל העיר ועל שלט ״הוליווד ״המפורסם, נבקר בטיילת של ״שדרות הכוכבים״, ניסע לשכונת היוקרה הייחודית - בוורלי הילס ונצפה על בתיהם של חלק מהסליברטאים. לאחר מכן ניסע לרחוב רודיאו דרייב המפורסם, נבקר במלון המפורסם - בוורלי וילשאר, בו צולם הסרט ״אישה יפה״. נמשיך לביקור בשוק האיכרים, להפסקת צהריים במסעדות הטעימות והמגוונות במקום. אפשרות לאכול ארוחת צהריים במסעדה כשרה. בסמוך לשוק האיכרים נטייל בטיילת ה״גרוב״, מקום יפה עם חנויות וכיכר ייחודית. ניסע לסיור אל חוף הים וניס ביץ׳ - המכונה חוד התער התרבותי של לוס אנג'לס בעקבות האירועים וההיסטוריה של המקום, נטייל בטיילת בה יש בוטיקים רבים, הופעות רחוב ססגוניות ומתקני ספורט שונים. לאחר מכן נבקר ברציף הדייגים המפורסם של סנטה מוניקה, הידוע גם במסעדות הייחודיות, מתקני השעשועים ובהם גלגל הענק המפורסם. נסיים בטיול בטיילת הידועה כטיילת שלוש הממוקמת בסמוך לסנטה מוניקה וסמוכה לרציף.  בסיום היום לינה במלון בלוס אנג'לס.

יום 2 - נצא בשעות הבוקר דרומה לביקור בעיר היפה והאקזוטית הממוקמת בדרום קליפורניה על גבול מקסיקו- סאן דייגו. נבקר באתרים אטרקטיביים בעיר ובסביבתה. נבקר בחוף הים הנקרא – לה הויה ובו נצפה בצוקים, בכלבי ים השרועים על החול ובעופות מגוונים בנמל העיר. נראה את נושאת המטוסים – מידייאיי שקורקעה בשנת 1992. נטייל בטיילת המפורסמת בקרבת הנמל ונעבור ברובע חיי הלילה של סאן דייגו הנקרא – רובע הגאזלאמפ. ניסע על גשר קורנאדו לביקור באי קורנאדו ובו נראה את המלון הייחודי הגדול בעולם הבנוי מעץ מהגוני, אשר נפתח בשנת 1888. נבקר בפארק בלבואה המפורסם ובסיום היום נבקר בעיר העתיקה של סאן דייגו המלאה בחנויות שבהן ניתן למצוא מזכרות אינדיאניות. לינה בסאן דייגו.

יום 3 - לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור של יום שלם בעולם המים היחודי של סן דייגו. נצפה במופעים מרהיבים של לוויתנים, דולפינים וכלבי ים. בסיום היום לינה בלוס אנג'לס. 

יום 4 - לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום שלם באולפני יוניברסל שם נבלה במתקני השעשועים, נראה את האטרקציות מעולם הקולנוע כגון פארק היורה, הכריש ממלתעות, בחזרה לעתיד ועוד. עם סיום חזרה למלון בלוס אנג'לס. 

יום 5 - יום שבת – כל מי שיבחר יוכל להנות מיום חופשי למנוחה. ניתן יהיה לצאת לטיולים בסביבה הקרובה. לינה בלוס אנג'לס.  

יום 6 - לאחר ארוחת הבוקר, נעזוב את לוס אנג'לס ונעלה על כביש 101 המכונה גם – דרך המלך בדרכינו צפונה לסן פרנסיסקו. נבקר בסנטה ברברה המכונה הריביירה של קליפורניה ולאחר מכן נמשיך בנסיעה לעיר סולבנג – המעוצבת כעיירה בדנמרק. בתחילת המאה הקודמת התנחלו בה מהגרים דנים והמקום ידוע במאפי הגבינה המיוחדים. לאחר מכן ניסע לביקור במדונה אין – מלון ייחודי בעל 109 חדרים כשכל חדר מרוהט ומעוצב בסגנון שונה. הפסקת צהריים בעיר סאן לואיס אוביספו ולאחר מכן נתחבר לכביש מספר 1 הנחשב לאחד היפים ביותר בארצות הברית, בו נראה צוקים מדהימים היורדים אל חוף האוקיינוס השקט. נעצור בדרך למספר תצפיות, כולל נקודת תצפית על פילי הים. נעצור בעיירת האמנים המפורסמת – כרמל, שבה שימש קלינט איסטווד כראש עיר. בכרמל יש ריכוז גדול של אומנים מכל הסוגים. בסיום הביקור נמשיך לעיר סן פרנסיסקו ללינה באזור.

יום 7 - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בעיר סן פרנסיסקו הידועה ביופיה ובאתריה הייחודיים. 
העיר נבחרה כ-7 פעמים לעיר מספר אחת בארה״ב. בעיר מתגוררים מגוון עשיר של קבוצות אתניות, תרבויות ומסורות. נבקר בהיכל שחרב לחלוטין ברעידת האדמה ב- 1906 ונפתח מחדש ב- 1915. נמשיך ברחוב המפותל ביותר בעולם הנקרא גן רחוב הפרחים ומשם נרד לסיור בין הרציפים לאורך המפרץ הידוע מבניהם הוא רציף 39 המפורסם באסדות עליהם שוכבים אריות הים. נצא לשייט מדהים במפרץ בספינה, מתחת לגשר הזהב, קרוב לכלא אלקטרז הממוקם על אי ונחזור לרציף להפסקת צהריים. לאחר מכן נמשיך בסיורינו - היכל האומנויות והמדע היייחודי, נחצה את גשר הזהב ונעצור בעמדת התצפית הצפונית של הגשר. נרד לביקור בעיירת האמנים – סוסאליטו המפורסמת בגלריות הרבות. נעלה (ברכב) עד לנקודה הגבוהה ביותר בסן פרנסיסקו כ- 300 מטר הנקראת גבעות התאומים ונצפה על כל העיר והמפרץ. נבקר ברובע הסיני העתיק הגדול ביותר בארה"ב ונעזוב את העיר בחציית גשר בשעות הערב. נעצור בעמדת תצפית באי המטמון כדי לראות את העיר ממרחק מוארת בשלל אורות. ללינה בעיר מודיסטו.

יום 8 - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בפארק יוסימיטי, אחד הפארקים המפורסמים באמריקה. שמו גזור מהשם – אוזומטי- דב גריזלי באינדיאנית. בפארק נראה מפלי מים גבוהים, את צוק סלע הגרניט הגבוה ביותר בעולם הנקרא - אל קפיטן וניסע לנקודה ממנה יוצאים להליכה רגלית במעבי היער לעבר המפל התחתון ולמפל העליון. לאחר הסיור הרגלי ניסע במעלה ההר אל  תצפית המנהרה, שממנו ניתן לראות את עמק היוסימיטי וצוקי הגרניט. נמשיך בנסיעה לאזור מריפוסה גרוב - בו נמצאים עצי הסוקויה הגבוהים בעלי קוטר ממוצע של 8-10 מטר, מכאן נצא דרומה לינה בעיר בייקרספילד או וולנסיה. 

יום 9 - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לכיוון העיר לאס וגאס, בדרך נעבור במדבר מוהבי ונראה את עצי היהושע הידועים. נמשיך ונעצור באאוטלט שנקרא – הפרים, הממוקם על גבול מדינות נבאדה וקליפורניה לקניות ומנוחה. נמשיך למלון בסטריפ בלאס וגאס ולאחר מנוחה קצרה והתארגנות נצא לסיור באתרים והאטרקציות של העיר המרהיבה לאס וגאס. לינה בווגאס.

יום 10 - נעזוב את לאס וגאס בשעות הבוקר ונצא לביקור בפארק הלאומי ציון. בפארק קניון שהתגלה על ידי מורמונים ונתנו לו את השם ציון - ארץ הקודש. נבקר בתחתית הקניון ונראה את שלושת הצוקים ענקיים הנקראים על שם האבות - אברהם יצחק ויעקב. נצא להליכה בעמק בצמוד לנהר הנקרא נהר הבתולה ונצפה בנופים של צוקים יפים ושמיימים. נמשיך בנסיעה דרך שתי מנהרות ביציאה מהפארק ונראה נופים מדהימים נוספים. נמשיך לכוון ברייס קניון, אחד הפארקים היפים ביותר. הפארק מפורסם בתבליטי הודוס אדומים ומדהימים. בפארק קניון הנקרא על שם מורמוני - אביעזר ברייס, שחי בו מספר שנים ויצא באמירה מפורסמת ״מקום של גיהנום לאבד בו פרה". בסיום הביקור בקניון ניסע ללינה בעיירה קאנאב הידועה כהוליווד של הסרטים מהמערב הפרוע.

יום 11 - יציאה לביקור בסכר גלן, קניון שיצר את אגם פאאול הנחשב לאגם המלאכותי השני בגודלו באמריקה. נבקר בפיתול הגדול של נהר הקולורדו - פרסת הסוס. נעצור בגשר הנאבאחו המיוחד וניסע חזרה ללאס וגאס. לינה בווגאס.

** ניתן לסיים כאן את הטיול ולהמשיך בשהייה עצמאית 

יום 12 - ניתן להמשיך את הטיול ל-14 ימים או ל-16 ימים. יום שבת מיועד לממשיכים כיום חופשי למנוחה או לסיורים נוספים באטרקציות של וגאס. לינה בווגאס. 

יום 13 - בשעות הבוקר, נצא לביקור בסכר הובר הידוע כסכר הבטון הגבוה ביותר באמריקה והשני בגודלו בעולם. נמשיך בנסיעה לביקור בגדה המערבית של הגרנד קניון, כולל מרפסת הזכוכית. עם סיום נחזור לווגאס לסיור בעיר ובבתי המלון המפורסמים. לינה במלון בווגאס.

יום 14 - סיום הטיול למעונינים לסיים אחרי 14 ימים. לממשיכים בטיול,  נעזוב את לאס וגאס ונצא לביקור בעיירת הרפאים קליקו, המספרת את סיפור חייהם של הכורים במכרות הכסף לפני 200 שנים. הגעה ללוס אנג'לס ולינה בעיר. 

יום 15 - נצא הבוקר לביקור בפאלם ספרינג הידועה כבית הקיץ של הסליברטאים. אלביס פרסלי בנה את ביתו שם. נעלה ברכבל המגיע לגבהים מעל עמק קוואצלה, נבקר בגן החיות המקומי ובעיר התחתית המיוחדת עם שלל כוכבים על המדרכות. נעצור באאוט לט בדרכנו חזרה ללוס אנג'לס. לינה בלוס אנג'לס.  

יום 16 - סיום הטיול. התארגנות לטיסה איסוף מהמלון והסעה לשדה התעופה.


עלויות - טיול 12 ימים - אדם בחדר זוגי- 2549$, אדם בחדר יחיד - 2989$, אדם שלישי/רביעי בחדר-2249$, מחיר לילד - 2149$

טיול 14 ימים - אדם בחדר זוגי - 2889$, אדם בחדר יחיד - 3249$, אדם שלישי/רביעי בחדר - 2449$, מחיר לילד - 2249$

טיול 16 ימים - אדם בחדר זוגי - 3349$, אדם בחדר יחיד - 3649$, אדם שלישי/רביעי בחדר - 2889$, מחיר לילד - 2689$
 
  המחירים כוללים

* סיורים באתרים כפי שצויינו במפרט * הטיולם באווירה חמה ומשפחתית בעברית בלבד * מזוודה אחת לכל נוסע * איסוף ופיזור המטיילים ממקומות האירוח שלהם * הטיולים ברכבים שונים כגון: מיניוואן, ואנים או מיניבוסים בהתאם למספר המשתתפים * כניסה לאתרים ולפארקים שצויינו במפרט * לינה במלונות ברמת תיירות טובה * ארוחת בוקר בבתי מלון

* תאריכי פעילות: מרץ עד נובמבר * ימי יציאה: כל יום שלישי 

מסלול טיול מאורגן משפחות - בר/בת מצווה- במערב ארצות הברית


יום 1 - נצא לטיול יום בלוס אנג'לס ונבקר באתרי התיירות המפורסמים בעיר - עמדת התצפית הצופה על כל העיר ועל שלט ״הוליווד״ המפורסם, נבקר בטיילת של ״שדרות הכוכבים״, ניסע לשכונת היוקרה והיחודית בוורלי הילס ונצפה על בתיהם של חלק מהסליברטאים. לאחר מכן ניסע לרחוב רודיאו דרייב המפורסם, נבקר במלון המפורסם, בוורלי וילשאר - בו צולם הסרט ״אישה יפה״. נמשיך לביקור בשוק האיכרים להפסקת צהריים במסעדות הטעימות והמגוונות במקום. אפשרות לאכול ארוחת צהריים במסעדה כשרה. בסמוך לשוק האיכרים נטייל בטיילת ה״גרוב״, מקום יפה עם חנויות וכיכר ייחודית. ניסע לסיור אל חוף הים וניס ביץ׳, המכונה חוד התער התרבותי של לוס אנג'לס בעקבות האירועים וההיסטוריה של המקום. נטייל בטיילת בה יש בוטיקים רבים, הופעות רחוב ססגוניות ומתקני ספורט שונים. לאחר מכן נבקר ברציף הדייגים המפורסם של סנטה מוניקה בה גם מסעדות ייחודיות, מתקני השעשועים והגלגל הענק המפורסם. נסיים בטיול בטיילת הידועה כטיילת שלוש, הממוקמת בסמוך לסנטה מוניקה וסמוכה לרציף.  בסיום היום לינה במלון בלוס אנג'לס. 

יום 2 - לאחר ארוחת הבוקר, נצא ליום שלם ביוניברסל סטודיו, בו נבלה במתקני שעשועים נראה את האטרקציות המראות את עולם הקולנוע וכיצד נעשו סרטים כמו - פארק היורה, הכריש ממלתעות, בחזרה לעתיד ועוד. עם סיום חזרה למלון בלוס אנג'לס. 

יום 3 - נצא בשעות הבוקר, דרומה לביקור בעיר היפה והאקזוטית הממוקמת בדרום קליפורניה על גבול מקסיקו- סן דייגו. נבקר באתרים האטרקטיביים בעיר ובסביבתה. בחוף הים הנקרא לה הויה ובו נצפה בצוקים, בכלבי הים השרועים על החול ובעופות המגוונים בנמל העיר. נראה את נושאת המטוסים מידייאיי שקורקעה בשנת 1992. נטייל בטיילת המפורסמת בקרבת הנמל, נעבור ברובע חיי הלילה של סן דייגו הנקרא – רובע הגאזלאמפ. ניסע על גשר קורנאדו לביקור באי קורנאדו ובו נראה את המלון הייחודי הגדול בעולם הבנוי מעץ מהגוני, אשר נפתח בשנת 1888. נבקר בפארק בלבואה המפורסם ובסיום היום נבקר בעיר העתיקה של סן דייגו המלאה בחנויות שבהן ניתן למצוא מזכרות אינדיאניות. לינה בסן דייגו. 

יום 4 - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לבקור של יום שלם בעולם המים היחודי של סן דייגו. נצפה במופעים מרהיבים של לוויתנים, דולפינים וכלבי ים. בסיום היום לינה בלוס אנג'לס. 

יום 5 - יום שבת – כל מי שיבחר יוכל להנות מיום חופשי למנוחה. ניתן יהיה לצאת לטיולים בסביבה הקרובה. לינה בלוס אנג'לס. 

יום 6 - נצא הבוקר לביקור בפאלם ספרינג הידועה כבית הקיץ של הסליברטאים, הראשון שבנה שם בית הוא אלביס פרסלי. נעלה ברכבל המגיע לגבהים מעל עמק קוואצלה. נבקר בגן החיות המקומי ובעיר התחתית המיוחדת עם שלל כוכבים על המדרכות. נעצור באאוט לט בדרכנו חזרה ללוס אנג'לס. לינה בלוס אנג'לס. 

יום 7 - לאחר ארוחת הבוקר, נעזוב את לוס אנג'לס ונעלה על כביש 101 המכונה גם "דרך המלך", בדרכנו צפונה לסן פרנסיסקו. בדרך נעצור בסנטה ברברה המכונה "הריביירה של קליפורניה". לאחר מכן נמשיך לעיר סולבנג – המעוצבת כעיירה בדנמרק והמקום ידוע במאפי הגבינה המיוחדים. לאחר מכן ניסע לביקור במדונה אין – מלון ייחודי בעל 109 חדרים כשכל חדר מרוהט ומעוצב בסגנון שונה. הפסקת צהריים בעיר סן לואיס אוביספו ולאחר מכן נתחבר לכביש מספר 1 הנחשב לאחד היפים בארצות הברית, בו נראה צוקים מדהימים היורדים אל חוף האוקיינוס השקט. נעצור בבדרך למספר תצפיות, כולל נקודת תצפית על פילי הים. נעצור בעיירת האומנים המפורסמת – כרמל, שבה שימש קלינט איסטווד כראש עיר. בכרמל יש ריכוז גדול של אמנים מכל הסוגים. בסיום הביקור נמשיך לעיר סן פרנסיסקו ללינה באזור. 

יום 8 - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בעיר סן פרנסיסקו הידועה ביופיה ואתריה הייחודיים. 
בעיר מגוון עשיר של קבוצות אתניות, תרבויות ומסורות. נבקר בהיכל שחרב לחלוטין ברעידת האדמה ב-1906 ונפתח מחדש ב-1915. נמשיך ברחוב המפותל ביותר בעולם הנקרא גן רחוב הפרחים ומשם נרד לסיור בין הרציפים לאורך המפרץ שהידוע מבניהם הוא רציף 39 ובו אסדות עליהם שוכבים אריות הים. נצא לשייט מדהים במפרץ בספינה, מתחת לגשר הזהב, קרוב לכלא אלקטרז הממוקם על אי ונחזור לרציף להפסקת צהריים. לאחר מכן נמשיך בסיורינו - היכל האומנויות והמדע היייחודי, נחצה את גשר הזהב ונעצור בעמדת התצפית הצפונית של הגשר. נרד לביקור בעיירת האומנים – סוסאליטו המפורסמת בגלריות הרבות. נעלה (ברכב) עד לנקודה הגבוהה ביותר בסן פרנסיסקו כ-300 מטר מעל פני הים, הנקראות "גבעות התאומים", נצפה על כל העיר והמפרץ. נבקר ברובע הסיני העתיק הגדול ביותר בארה"ב ונעזוב את העיר בחציית גשר בשעות הערב. נעצור בעמדת תצפית באי המטמון כדי לראות את העיר ממרחק מוארת בשלל אורות. ללינה בעיר מודיסטו.

יום 9 - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בפארק יוסימיטי, אחד הפארקים המפורסמים באמריקה. שמו גזור מהשם – אוזומטי- דב גריזלי באינדיאנית. בפארק נראה את מפלי המים גבוהים, מפל - "הינומת הכלה". נראה גם את צוק סלע הגרניט הגבוה ביותר בעולם הנקרא "אל קפיטן". נמשיך לנקודת יציאה להליכה רגלית במעבי היער לעבר המפל התחתון ולמפל העליון. לאחר הסיור הרגלי, ניסע במעלה ההר אל "תצפית המנהרה", שממנה ניתן לראות את עמק היוסימיטי וצוקי הגרניט. נמשיך בנסיעה לאזור מריפוסה גרוב, בו נמצאים עצי הסוקויה הגבוהים בעלי קוטר ממוצע של 8-10 מטר, מכאן נצא דרומה ללינה בעיר בייקרספילד או ולנסיה.

יום 10 - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לכיוון העיר לאס וגאס. בדרך נעבור במדבר מוהבי ונראה את עצי יהושע הידועים ונמשיך לעצירה באאוט לט, הממוקם על גבול מדינות נבאדה וקליפורניה לקניות ומנוחה. נמשיך למלון בסטרייפ בלאס וגאס ולאחר מנוחה קצרה והתארגנות נצא לסיור באתרים והאטרקציות של העיר המרהיבה. לינה בווגאס.  

יום 11 - נצא הבוקר לביקור בסכר הובר הידוע כסכר הבטון הגבוה ביותר באמריקה והשני בגודלו בעולם. נמשיך בנסיעה לביקור בגדה המערבית של הגרנד קניון כולל מרפסת הזכוכית. עם סיום נחזור לווגאס לסיור בעיר ובבתי המלון המפורסמים, לינה במלון בווגאס. 

יום 12 - יום שבת בשבוע - יום חופשי, אפשרות למנוחה או לסיור באטרקציות בלאס וגאס כולל ביקור נוסף באאוט לט, לינה בלאס וגאס.

יום 13 - נעזוב את לאס וגאס ונצא לביקור בעיירת הרפאים קליקו, המספרת את סיפור חייהם של הכורים במכרות הכסף לפני 200 שנים. הגעה ללוס אנג'לס ולינה בעיר. 
 
** ניתן לסיים את הטיול בסוף יום זה

יום 14 - לממשיכים - נצא לביקור ובילוי של יום שלם בדיסנילנד. בסיום היום חזרה ללינה במלון בלוס אנג'לס. 

יום 15 - נצא הבוקר לבילוי במג’יק מאונטן - סיקס פלאג,  הידוע בשלל רכבות הרים מטורפות ומתקני שעשועים לילדים. בסיום היום חזרה למלון בלוס אנג'לס. 

יום 16 - סיום הטיול. התארגנות לטיסה, איסוף מהמלון והסעה לשדה התעופה.

עלויות - טיול 13 ימים- אדם בחדר זוגי - 2780$, אדם בחדר יחיד - 3280$, אדם שלישי/רביעי בחדר - 2480$, מחיר לילד - 2280$

טיול 16 ימים - אדם בחדר זוגי - 3249$, אדם בחדר יחיד - 3849$, אדם שלישי/רביעי בחדר - 2949$, מחיר לילד - 2749$

:המחירים כוללים

* סיורים באתרים כפי שצויינו במפרט * הטיולים באווירה חמה ומשפחתית ורק בעברית * מזוודה אחת לכל נוסע * איסוף ופיזור המטיילים ממקומות האירוח שלהם * הטיולים ברכבים שונים כגון: מיניוואן, ואנים או מיניבוסים בהתאם למספר המשתתפים * כניסה לאתרים ולפארקים שצויינו במפרט * לינה במלונות ברמת תיירות טובה * ארוחת בוקר בבתי מלון

* תאריכי פעילות: מרץ עד נובמבר * ימי יציאה: כל יום שלישי

מסלול טיול מאורגן המערב היחודי והאקזוטי כולל הגרנד קניון


יום 1 - נעזוב את לוס אנג'לס ונעלה על כביש 101 המכונה גם – "דרך המלך", בדרכינו צפונה לסן פרנסיסקו. בדרך נבקר בסנטה ברברה לאחר מכן נמשיך בנסיעה לעיר סולבנג – המעוצבת כעיירה בדנמרק שבתחילת המאה הקודמת התנחלו בה מהגרים דנים והמקום ידוע במאפי הגבינה המיוחדים. לאחר מכן נמשיך לביקור במדונה אין, מלון ייחודי בעל 109 חדרים כשכל חדר מרוהט ומעוצב בסגנון אחר. הפסקת צהריים בעיר סן לואיס אוביספו ולאחר מכן נתחבר לכביש מספר1 הנחשב לאחד היפים ביותר בארצות הברית, בו נראה צוקים מדהימים היורדים אל חוף האוקיינוס השקט. נעצור בבדרך למספר תצפיות כולל נקודת תצפית על פילי הים. נמשיך ונעצור בעיירת האומנים המפורסמת – כרמל, שבה שימש קלינט איסטווד כראש עיר. בכרמל יש ריכוז גדול של אמנים מכל הסוגים. בסיום הביקור נמשיך לעיר סן פרנסיסקו ללינה באזור. 

יום 2 - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בעיר סן פרנסיסקו הידועה ביופיה ואתריה הייחודיים. 
העיר נבחרה כ-7 פעמים לעיר מספר אחת בארה״ב . נבקר בהיכל שחרב לחלוטין ברעידת האדמה ב-1906 ונפתח מחדש ב-1915, ברחוב המפותל ביותר בעולם הנקרא "גן רחוב הפרחים" ומשם נרד לסיור בין הרציפים שהידוע ביניהם הוא רציף 39, עם האסדות עליהם שוכבים אריות הים. נצא לשייט במפרץ בספינה מתחת לגשר הזהב, קרוב לכלא אלקטרז הממוקם על אי ונחזור לרציף להפסקת צהריים. לאחר מכן נמשיך בסיורינו להיכל האומנויות והמדע היייחודי, נחצה את גשר הזהב ונעצור בעמדת התצפית הצפונית של הגשר. נרד לביקור בעיירת האומנים – סוסאליטו המפורסמת בגלריות הרבות. נעלה (ברכב) עד לנקודה הגבוהה ביותר בסן פרנסיסקו הנקראת -"גבעות התאומים", שם נצפה על העיר והמפרץ. נמשיך ונבקר ברובע הסיני העתיק הגדול ביותר בארה"ב ונעזוב את העיר בחציית הגשר בשעות הערב. בדרך נעצור בעמדת תצפית באי המטמון כדי לראות את העיר ממרחק מוארת בשלל אורות. ללינה בעיר מודיסטו. 

יום 3 - לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בפארק יוסמיטי, אחד הפארקים המפורסמים באמריקה. בפארק נראה את מפלי מים הגבוהים, את צוק סלע הגרניט הגבוה ביותר בעולם ולאחר מכן ניסע לנקודה ממנה יוצאים להליכה רגלית במעבי היער לעבר המפל התחתון ולמפל העליון. לאחר הסיור הרגלי נעלה ברכב אל "תצפית המנהרה"ממנה אפשר לתצפת על עמק היוסימיטי וצוקי הגרניט. נמשיך בנסיעה לאזור מריפוסה גרוב, בו נמצאים עצי הסוקויה הגבוהים בעלי קוטר ממוצע של 8-10 מטר. לאחר מכן נמשיך דרומה ללינה בעיר בייקרספילד או ולנסיה. 

יום 4 - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לכיוון העיר לאס וגאס. בדרך נעבור במדבר מוהבי ונראה את עצי יהושע הידועים. נמשיך ונעצור באאוט לט מפורסם, הממוקם על גבול מדינות נבאדה וקליפורניה לקניות ומנוחה. לאחר מכן נמשיך למלון בלאס וגאס למנוחה קצרה והתארגנות. אחר הצהריים נצא לסיור באתרים והאטרקציות של העיר המרהיבה. לינה בווגאס. 

יום 5 - נצא לביקור בגדה המערבית של הגרנד קניון, הנחשב לאחד משבעת פלאי עולם. בדרכינו נעצור לביקור בסכר הובר הגבוה ביותר בארצות הברית. הסכר נבנה בשנת 1931 על מנת לספק מים וחשמל. נראה גם את האגם המלאכותי הגדול ביותר באמריקה שנוצר עקב בניית הסכר - אגם מיד. נמשיך לסיור בגרנד קניון במספר עמדות תצפית ובמרפסת הזכוכית התלויה מעל הגרנד קניון. למעוניינים ניתן להזמין טיסה מעל הגרנד קניון בתשלום נפרד. עם סיום נחזור ללאס וגאס, להמשך סיור בעיר ובבתי הקזינו הידועים. לינה בווגאס. 

יום 6 - נצא מלאס וגאס בשעות הבוקר חזרה ללוס אנג'לס. בדרך נעצור בעיירת הרפאים קליקו, עיירת כורים הידועה בה כרו כמויות כסף גדולות והיא ננטשה בשנת 1881 עקב ירידה דרסטית של מחירי הכסף בעולם. מקום מיוחד ומעניין המספר על אופן החיים של הכורים. הגעה אחר הצהריים ללוס אנג'לס. 

מחירים - אדם בחדר זוגי - 1249$, אדם בחדר יחיד - 1449$, אדם שלישי/רביעי בחדר - 989$, מחיר לילד - 949$

:המחירים כוללים

* סיורים באתרים כפי שצויינו במפרט * הטיולים באווירה חמה ומשפחתית ורק בעברית * מזוודה אחת לכל נוסע * איסוף ופיזור המטיילים ממקומות האירוח שלהם * הטיולים ברכבים שונים כגון: מיניוואן, ואנים או מיניבוסים בהתאם למספר המשתתפים * כניסה לאתרים ולפארקים שצויינו במפרט * לינה במלונות ברמת תיירות טובה * ארוחת בוקר בבתי מלון * ימים: 6 * תאריכי פעילות: ינואר עד דצמבר * ימי יציאה: כל יום ראשון


מסלול טיול מאורגן לאס וגאס והקניונים


יום 1 - נצא בבוקר מלוס אנג'לס לכיוון לאס וגאס - עיר האורות והחטאים. בדרך נעבור במדבר מוהבי ונראה את עצי יהושע הידועים. נמשיך לעצירה באאוט לט שנקרא הפרים והוא ממוקם על גבול מדינות נבאדה וקליפורניה לקניות ומנוחה. נמשיך בנסיעה למלון הממוקם על הסטריפ, הרחוב מרכזי בו ממוקמים מרבית בתי המלון ונצא לטיול בעיר. נטייל בין המלונות המפורסמים ונציה, לוקסור, ניו יורק, באלג׳יו, מיראז׳, קיסר ועוד. לאחר הסיור ניתן להמשיך לביקור באופן עצמאי בבתי הקזינו הרבים ולחוות את חיי הלילה בווגאס. לינה בווגאס. 

יום 2 - נעזוב את לאס וגאס בשעות הבוקר ונצא לביקור בפארק הלאומי ציון, קניון שהתגלה על ידי מורמונים ונתנו לו את השם ציון - ארץ הקודש. נבקר בתחתית הקניון ונראה את שלושת הצוקים ענקיים הנקראים על שם האבות - אברהם יצחק ויעקב. נצא להליכה בעמק בצמוד לנהר הנקרא נהר הבתולה ונצפה בנופים של צוקים יפים ושמיימים. נמשיך בנסיעה דרך שתי מנהרות ביציאה מהפארק ונראה נופים נוספים. נמשיך לכיוון "ברייס קניון", אחד הפארקים היפים ביותר. הפארק מפורסם בתבליטי הודוס אדומים ומדהימים. נמשיך לקניון הנקרא על שם מורמוני - אביעזר ברייס, שחי בקניון מספר שנים ויצא באמירה מפורסמת ״מקום של גיהנום לאבד בו פרה". בסיום הביקור בקניון ניסע ללינה בעיירה קאנאב הידועה כהוליווד של הסרטים מהמערב הפרוע.

יום 3 - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור במרכז המבקרים של סכר גלן, קניון הממוקם
על נהר הקולורדו אשר יצר את אגם המים המלאכותי השני בגודלו באמריקה. נצא לשייט באגם, נבקר בפיתול הגדול ביותר של נהר הקולורדו הנקרא - "פרסת הסוס" ונמשיך לביקור בפארק היחודי "מונומנט ואלי", עמק ובו מסלול נסיעה בדרך חולית, באורך של 17 מייל, סביב סלעי ענק אדומים בצורות שונות ששימשו רקע למערבונים הרבים שצולמו בו בשנות ה-60 וה-70. הנסיעה היא ברכב מקומי של שבט האינדיאני - נאבאחו עם סיום הסיור נסיעה ללינה בעיר פייג׳. 

יום 4 - העיר היחודית - סדונה, עיירה קטנה הממוקמת בין צוקים אדומים ומרשימים. סדונה מתאפיינת בסגנון בניה בצבע אדום אשר משתלב ברקע האבן המדברית והסביבה. ברחוב הראשי של העיירה נמצא הרבה מסעדות, גלריות ואווירה תיירותית. נבקר במכתש המטאור האטרקטיבי ונמשיך ללינה בעיר ויליאמס.

יום 5 - לאחר ארוחת הבוקר, נעזוב את העיר ויליאמס וניסע לביקור בגדה הדרומית של הגרנד קניון, הנחשב לאחד משבעת פלאי עולם. נטייל לאורך הגדה ונעצור במספר נקודות תצפית על העמק. נמשיך לסיור בסכר הגבוה ביותר בארצות הברית, סכר שנבנה ב-1931 על מנת לספק מים וחשמל. נראה את האגם המלאכותי הגדול ביותר באמריקה שנוצר עקב בניית הסכר - אגם מיד. בסיום הסיור ניסע ללאס וגאס להמשך סיור בעיר ובבתי הקזינו הידועים. לינה בווגאס. 

יום 6 - נצא מלאס וגאס בשעות הבוקר חזרה ללוס אנג'לס. בדרך נעצור בעיירת הרפאים קליקו,  עיירת כורים הידועה בה כרו כמויות כסף גדולות והיא ננטשה בשנת 1881 עקב ירידה דרסטית של מחירי הכסף בעולם. הגעה אחר הצהריים ללוס אנג'לס לפני כניסת השבת. 

מחירים - אדם בחדר זוגי - 1249$, אדם בחדר יחיד - 1549$, אדם שלישי/רביעי בחדר - 1109$, מחיר לילד - 1049$

:המחירים כוללים

* סיורים באתרים כפי שצויינו במפרט * הטיולים באווירה חמה ומשפחתית ורק בעברית *
מזוודה אחת לכל נוסע * איסוף ופיזור המטיילים ממקומות האירוח שלהם * הטיולים ברכבים שונים כגון: מיניוואן, ואנים או מיניבוסים בהתאם למספר המשתתפים * כניסה לאתרים ולפארקים שצויינו במפרט * לינה במלונות ברמת תיירות טובה * ארוחת בוקר בבתי מלון *
ימים: 6 * תאריכי פעילות: מרץ עד נובמבר * ימי יציאה: כל יום ראשון


מסלול טיול מאורגן לאס וגאס 


יום 1 - נצא בבוקר מלוס אנג'לס לכיוון לאס וגאס - עיר האורות והחטאים. בדרך נעבור במדבר מוהבי ונראה את עצי יהושע הידועים. נמשיך לעצירה באאוט לט הממוקם על גבול מדינות נבאדה וקליפורניה לקניות ומנוחה. נגיע ללאס וגאס למלוננו הנמצא על הסטריפ, הרחוב מרכזי בו ממוקמים מרבית בתי המלון ונצא לטיול בעיר. נטייל בין המלונות המפורסמים ונציה, לוקסור, ניו יורק, באלג׳יו, מיראז׳, קיסר ועוד. לאחר הסיור ניתן להמשיך באופן עצמאי לבבתי הקזינו הרבים ולחוות את חיי הלילה בעיר. לינה בווגאס. 

יום 2 - הבוקר, נצא לביקור בגדה המערבית של הגרנד קניון, הנחשב לאחד משבעת פלאי העולם. בדרכינו נעצור לביקור בסכר הובר הגבוה ביותר בארצות הברית. הסכר נבנה בשנת 1931 על מנת לספק מים וחשמל. נראה גם את האגם המלאכותי הגדול ביותר באמריקה שנוצר עקב בניית הסכר - אגם מיד. נמשיך לסיור בגרנד קניון במספר עמדות תצפית ובמרפסת הזכוכית התלויה מעל הגרנד קניון. למעוניינים ניתן להזמין בתשלום סיור בטיסה מעל הגרנד קניון. עם סיום נחזור ללאס וגאס להמשך סיור בעיר ובבתי הקזינו הידועים. לינה בווגאס. 

יום 3 - נצא מלאס וגאס בשעות הבוקר חזרה ללוס אנג'לס. בדרך נעצור בעיירת הרפאים "קליקו", עיירת כורים ידועה שבה כרו כמויות כסף גדולות והיא ננטשה בשנת 1881 עקב ירידה דרסטית של מחירי הכסף בעולם. המקום מספר על אופן החיים של הכורים. הגעה אחר הצהריים ללוס אנג'לס לפני כניסת השבת. 

מחירים - אדם בחדר זוגי - 529$, אדם בחדר יחיד - 629$, אדם שלישי/רביעי בחדר - 459$, מחיר לילד - 439$

:המחירים כוללים
 
* סיורים באתרים כפי שצויינו במפרט * הטיול באווירה חמה ומשפחתית ורק בעברית * מזוודה אחת לכל נוסע  * איסוף ופיזור המטיילים ממקומות האירוח שלהם * הטיולים ברכבים שונים כגון: מיניוואן, ואנים או מיניבוסים בהתאם למספר המשתתפים * כניסה לאתרים ולפארקים שצויינו במפרט * לינה במלונות ברמת תיירות טובה * ארוחת בוקר בבתי מלון * ימים: 3 * 
תאריכי פעילות: ינואר עד דצמבר * ימי יציאה: כל יום חמישי 

מסלול טיול מאורגן לסן פרנסיסקו 


יום 1 - נעזוב את לוס אנג'לס ונעלה על כביש 101 המכונה גם – "דרך המלך". בדרכינו צפונה לסן פרנסיסקו נבקר בסנטה ברברה. לאחר מכן נמשיך בנסיעה לעיר סולבנג – המעוצבת כעיירה בדנמרק שבתחילת המאה הקודמת התנחלו בה מהגרים דנים. המקום ידוע במאפי הגבינה המיוחדים. לאחר מכן ניסע לביקור במדונה אין – מלון ייחודי בעל 109 חדרים כשכל חדר מרוהט ומעוצב בסגנון שונה. הפסקת צהריים בעיר סן לואיס אוביספו ולאחר מכן נתחבר לכביש מספר 1 ונעצור לתצפיות לאורך הכביש, כולל תצפית על פילי הים. נמשיך ונעצור בעיירת האמנים המפורסמת כרמל, שבה שימש קלינט איסטווד כראש עיר. בכרמל יש ריכוז גדול של ומנים מכל הסוגים. בסיום הביקור נמשיך לעיר סן פרנסיסקו ללינה באזור. 

יום 2 - נצא לאחר ארוחת הבוקר, לביקור בעיר סן פרנסיסקו הידועה ביופיה ואתריה הייחודיים. 
נבקר בהיכל שחרב לחלוטין ברעידת האדמה ב-1906 ונפתח מחדש ב-1915, נמשיך לרחוב המפותל ביותר בעולם הנקרא "גן רחוב הפרחים" ומשם נרד לסיור בין הרציפים לאורך המפרץ שהידוע מבניהם הוא רציף 39 ובו אסדות עליהם שוכבים אריות הים. נצא לשייט במפרץ מתחת לגשר הזהב, קרוב לכלא אלקטרז הממוקם על אי ונחזור לרציף להפסקת צהריים. לאחר מכן נמשיך בסיורינו להיכל האומנויות והמדע היייחודי. נחצה את גשר הזהב ונעצור בעמדת התצפית הצפונית של הגשר, נרד לביקור בעיירת האמנים סוסאליטו המפורסמת בגלריות הרבות. נעלה (ברכב) עד לנקודה הגבוהה ביותר בסן פרנסיסקו - גבעות התאומים ונראה את העיר והמפרץ. נבקר ברובע הסיני העתיק הגדול ביותר בארה"ב ונעזוב את העיר בחציית גשר בשעות הערב. נעצור בעמדת תצפית באי המטמון כדי לראות את העיר ממרחק מוארת בשלל אורות. ללינה בעיר מודיסטו.

יום 3 - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בפארק יוסימיטי, אחד הפארקים המפורסמים באמריקה. בפארק נראה את המפלים הגבוהים, מפל "הינומת הכלה", את צוק סלע הגרניט הגבוה ביותר בעולם "אל קפיטן" וניסע לנקודה ליציאה להליכה רגלית במעבי היער לעבר המפל התחתון ולמפל העליון. לאחר הסיור הרגלי ניסע במעלה ההר אל נקודה - "תצפית המנהרה", שממנה ניתן לצפות על עמק היוסימיטי וצוקי הגרניט. נמשיך בנסיעה לאזור מריפוסה גרוב, בו נמצאים עצי הסוקויה הגבוהים בעלי קוטר ממוצע של 8-10 מטר מכאן נצא דרומה לינה בעיר בייקרספילד או ולנסיה. 

מחירים - אדם בחדר זוגי - 529$, אדם בחדר יחיד - 629$, אדם שלישי/רביעי בחדר - 459$

:המחירים כוללים

* סיורים באתרים כפי שצויינו במפרט * הטיולים באווירה חמה ומשפחתית ורק בעברית * מזוודה אחת לכל נוסע * איסוף ופיזור המטיילים ממקומות האירוח שלהם * הטיולים ברכבים שונים כגון: מיניוואן, ואנים או מיניבוסים בהתאם למספר המשתתפים * כניסה לאתרים ולפארקים שצויינו במפרט * לינה במלונות ברמת תיירות טובה * ארוחת בוקר בבתי מלון *
ימים: 3 * תאריכי פעילות: ינואר עד דצמבר * ימי יציאה: כל יום ראשון 


מסלול טיול מאורגן יוסמיטי פארק ועצי הסקויה


יום 1 - נצא מלוס אנג'לס בנסיעה אל פארק יוסמיטי השוכן בהרי הסיירה והוא אחת משמורות הטבע הראשונות שהוכרזו בעולם ונחשב לפארק היפה ביותר בקליפורניה ומקור שמו במילה האינדיאנית "יוזומאטי" שמשמעותה דוב גריזלי. בשנת 1851 גילה האדם הלבן לראשונה את אחת התגליות היפות בצפון יבשת אמריקה, בשנת 1864 הכריז אברהם לינקולן הנשיא על האזור כשמורת טבע של מדינת קליפורניה, בשנת 1890 הוכרז המקום כשמורת טבע לאומית ובכל שנה מבקרים בו כ-3.5 מליון תיירים. 

את ביקורנו נתחיל במפל יוסמיטי, המפל הגבוה ביותר בצפון אמריקה, החמישי בגובהו בעולם (פי 13 מגובהם של מפלי הניאגרה) בתקופת האביב כשהשלג שעל פסגות ההרים נמס, הופכים המפלים לאטרקציה מרהיבה עם כמויות מים אדירות שעוברות בהן. נצפה על "אל קפיטן", צוק גרניט החשוף והגבוה בעולם המתנשא לגובה של 910 מטרים מעל העמק ואחד המקומות האהובים על מטפסי ההרים. נצא להליכה קצרה לצפייה במפל "הינומת הכלה", שנקרא ככה בשל צורת נפילתו של המפל. נעצור בתצפית הקרחון, הנוף המתגלה מהתצפית זו הוא אחד הנופים היפים ביותר שנראו בפארק. מקום התצפית הגבוה תאפשר לנו לראות את ההרים הגבוהים והמפלים מגובה העיניים. נראה את צבעם של הסלעים הלבנים והכסופים אל מול השמיים הכחולים. כל מי שירצה יוכל לרחוץ בנהר הזורם לאורך הפארק. 

לאחר מכן נמשיך לביקור בחורשת מירפוסה גרוב חורשות עצי סקויה, בה יש כ-500 עצים בוגרים כשהידוע בהם הוא העץ המכונה הגריזלי הענק. בסיום היום נגיע לבית המלון ללינה באזור הפארק. למחרת בשעת בוקר מאוחרת נצא בנסיעה חזרה ללוס אנג'לס.  

מחיר לאדם- $360 

:המחיר כולל

* סיורים באתרים כפי שצוינו במפרט * טיולים באווירה חמה ומשפחתית ורק בעברית *
מזוודה אחת לכל נוסע * איסוף ופיזור המטיילים ממקומות האירוח שלהם * הטיולים ברכבים שונים כגון: מיניוואן, ואנים או מיניבוסים בהתאם למספר המשתתפים * כניסה לאתרים ולפארקים שצויניו במפרט * ימים: 2 * תאריכי פעילות: אפריל-נובמבר


מסלול טיול מאורגן סן דייגו


יום 1 - נצא בשעות הבוקר, דרומה לביקור בעיר היפה והאקזוטית הממוקמת בדרום קליפורניה על גבול מקסיקו- סן דייגו. נבקר באתרים אטרקטיביים בעיר ובסביבתה, בחוף הים הנקרא "לה הויה" ובו נצפה בצוקים, בכלבי ים השרועים על החול ובעופות המגוונים. בנמל העיר נראה את נושאת המטוסים "מידייאיי", שקורקעה בשנת 1992. נטייל בטיילת המפורסמת בקרבת הנמל, נעבור ברובע חיי הלילה של סן דייגו הנקרא – רובע הגאזלאמפ וניסע על גשר קורנאדו לביקור באי קורנאדו בו נראה את המלון הייחודי הגדול בעולם הבנוי מעץ מהגוני, אשר נפתח בשנת 1888. נבקר בפארק בלבואה המפורסם ובסיום היום נבקר בעיר העתיקה של סן דייגו, המלאה בחנויות שבהן ניתן למצוא מזכרות אינדיאניות. לינה בסן דייגו. 

יום 2 - לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור של יום שלם בעולם המים היחודי של סן דייגו. נצפה במופעים מרהיבים של לוויתנים, דולפינים וכלבי ים. בסיום הטיול נחזור ללוס אנג'לס.  

מחיר - 399$ לאדם בחדר זוגי, 469$ בחדר יחיד, 359$ לאדם שלישי או רביעי בחדר 

המחיר כולל 

* סיורים באתרים כפי שצוינו במפרט * טיולים באווירה חמה ומשפחתית ורק בעברית * מזוודה אחת לכל נוסע * איסוף ופיזור המטיילים ממקומות האירוח שלהם * הטיולים ברכבים שונים כגון: מיניוואן, ואנים או מיניבוסים בהתאם למספר המשתתפים * כניסה לאתרים ולפארקים שצויניו במפרט *ימים: 2 * תאריכי פעילות: אפריל-נובמבר


מסלול טיול מאורגן סן דייגו


נצא בשעות הבוקר, דרומה לביקור בעיר היפה הממוקמת בדרום קליפורניה על גבול מקסיקו- סן דייגו. נבקר באתרים האטרקטיביים בעיר ובסביבתה,  בחוף הים "לה הויה" בו נצפה בצוקים, בכלבי ים השרועים על החול ובעופות המגוונים. נטייל בנמל העיר ונראה את נושאת המטוסים "מידייאיי", שקורקעה בשנת 1992. נטייל בטיילת המפורסמת בקרבת הנמל ונעבור ברובע חיי הלילה של סן דייגו רובע הגאזלאמפ. ניסע על גשר קורנאדו לביקור באי קורנאדו בו נראה את המלון הייחודי הגדול בעולם הבנוי מעץ מהגוני, אשר נפתח בשנת 1888. נבקר גם בפארק בלבואה המפורסם ובסיום היום נבקר בעיר העתיקה של סן דייגו ובה חנויות שבהן ניתן למצוא מזכרות אינדיאניות. לינה בסן דייגו. החזרה וההגעה ללוס אנג'לס בשעות הערב למחרת.  

מחיר לאדם 179$

:המחיר כולל
* סיורים באתרים כפי שצויינו במפרט * הטיול באווירה חמה ומשפחתית ורק בעברית *מזוודה אחת לכל נוסע * איסוף ופיזור המטיילים ממקומות האירוח שלהם * הטיולים ברכבים שונים כגון: מיניוואן, ואנים או מיניבוסים בהתאם למספר המשתתפים * כניסה לאתרים ולפארקים שצויינו במפרט * ימים: יום שלם * תאריכי פעילות: כל ימות השנה


מסלול טיול מאורגן לוס אנג'לס


נצא לטיול יום בלוס אנג'לס, עיר המלאכים ונבקר באתרי התיירות המפורסמים בעיר - עמדת התצפית הצופה על כל העיר ועל שלט ״הוליווד ״המפורסם. נבקר בטיילת של ״שדרות הכוכבים״, ניסע לשכונת היוקרה והיחודית בוורלי הילס ונצפה על בתיהם של חלק מהסליברטאים. לאחר מכן ניסע לרחוב רודיאו דרייב המפורסם, נבקר במלון המפורסם "בוורלי וילשאר", בו צולם הסרט ״אישה יפה״, נמשיך לביקור בשוק האיכרים להפסקת צהריים במסעדות הטעימות והמגוונות במקום. אפשרות לאכול ארוחת צהריים במסעדה כשרה. 

בסמוך לשוק האיכרים נטייל בטיילת ה״גרוב״, מקום יפה עם חנויות וכיכר יחודית. ניסע לסיור אל חוף הים "וניס ביץ, המכונה חוד התער התרבותי של לוס אנגלס בעקבות האירועים וההיסטוריה של המקום, נטייל בטיילת בה יש בוטיקים רבים, הופעות רחוב ססגוניות ומתקני ספורט שונים. לאחר מכן נבקר ברציף הדייגים המפורסם של סנטה מוניקה, הידוע גם במסעדות הייחודיות, מתקני השעשועים והגלגל הענק המפורסם. נסיים בטיול בטיילת הידועה כטיילת שלוש הממוקמת בסמוך לסנטה מוניקה וסמוכה לרציף. 


מחיר לאדם 159$

:המחירים כוללים

* סיורים באתרים כפי שצויינו במפרט * הטיולים באווירה חמה ומשפחתית ורק בעברית *מזוודה אחת לכל נוסע * איסוף ופיזור המטיילים ממקומות האירוח שלהם * הטיולים ברכבים שונים כגון: מיניוואן, ואנים או מיניבוסים בהתאם למספר המשתתפים * 

מסלול טיול מאורגן סנטה ברברה - סולבאנג וטירת הרסט


נתחיל את הבוקר בנסיעה על כביש 101 המכונה גם "דרך המלך", צפונה בכביש היסטורי שחיבר בעבר בין צפונה ודרומה של קליפורניה. נבקר בעיר סנטה ברברה, נטייל ברציף העץ, נצפה בדייגים המנסים את מזלם, נטייל ברכב ברחובה הראשי של העיר ונחלוף ליד אחד המסיונים העתיקים בקליפורניה בדרכינו לסולבנג,  עיר המתוארת כדומה לעיירה בדנמרק. נטייל בעיר ונראה את פסל בתולת הים, את טחנות הרוח המאופיינים לה ואת שלל בתיה. לאחר מכן ניסע לביקור במלון יחודי - מדונה אין, כשכל חדר מרוהט ומעוצב בסגנון שונה. נתרשם מהמלון והבלובי הצבוע ומרוהט בצבע הוורוד. נעצור להפסקת צהריים בעיר וממנה נמשיך לטירת הרסט המפורסמת. הטירה המפוארת קרויה על שמו של איל עיתונות אמריקאי ווילאם רנדולף הרסט, שהיה מפורסם מתחילת המאה הקודמת. הטירה נבנתה בין השנים 1919-1947. בטירה יש אוצרות אומנות רבים ומגוונים, החל מהמאה ה-15, בשווי מוערך של שני מיליארד דולר. שתי בריכות שנבנו בעיצוב רומי עתיק וקרוב ל-162 חדרים. בסוף היום נחזור ללוס אנג'לס. 

מחיר לאדם 189$

:המחירים כוללים

* סיורים באתרים כפי שצויינו במפרט * מזוודה אחת לכל נוסע * איסוף ופיזור המטיילים ממקומות האירוח שלהם * הטיולים ברכבים שונים כגון: מיניוואן, ואנים או מיניבוסים בהתאם למספר המשתתפים * טיולים באווירה חמה ומשפחתית ורק בעברית * כניסה לאתרים ולפארקים שצויינו במפרט * ימים: 1 יום * תאריכי פעילות: כל ימות השנה 
תחזרו אליי