טיולים מאורגנים לברלין

טיולים מאורגנים לגרמניה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לגרמניה

בירת גרמניה, העיר הגדולה במדינה והשנייה בגודל אוכלוסייתה באיחוד האירופי, אחרי לונדון. ב-1988 נבחרה העיר ל"בירת התרבות האירופית". טיולים מאורגנים לברלין מציעים מוזיאונים, הפילהרמונית של ברלין והתזמורת הסימפונית, כמו גם 3 בתי אופרה. בעיר גם שני אתרי מורשת עולמית. טיול מאורגן לברלין מבטיח חוויה בלתי נשכחת ומלאת חוויות ורשמים
טיול מאורגן ליער השחור

טיול מאורגן ליער השחור

בין התאריכים, 26.06 - 03.07
היער השחור ועמק הריין
8  ימים ארוחת בוקר
מאורגן לגרמניה ובלגיה

מאורגן לגרמניה ובלגיה

בין התאריכים, 14.07 - 21.07
טיול משפחות - הולנד/בלגיה/צרפת
8  ימים ארוחת בוקר
טיול מאורגן לגרמניה

טיול מאורגן לגרמניה

בין התאריכים, 26.06 - 03.07
שווייץ והיער השחור
8  ימים ארוחת בוקר
מאורגן למשפחות לגרמניה

מאורגן למשפחות לגרמניה

בין התאריכים, 25.07 - 31.07
היער השחור משפחות 6 לילות 2024 - פרנקפורט
7  ימים ארוחת בוקר
טיול מובטח
1,469
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
גרמניה - מדינה של תרבות, היסטוריה וטבע
גרמניה היא מדינה מרכזית באירופה, בעלת היסטוריה עשירה ותרבות מרתקת. היא מציעה למבקריה מגוון רחב של אטרקציות, החל מערים היסטוריות ועד למרחבים טבעיים מרהיבים. טיול מאורגן לגרמניה הוא דרך מצוינת לחוות את המדינה במלואה. הטיול כולל בדרך כלל מסלול מתוכנן מראש, עם תחבורה, לינה ואוכל הכלולים במחיר. מדריך מקצועי ישראלי המלווה את הקבוצה לאורך כל הטיול, ומספק מידע על האתרים והאטרקציות שבהם מבקרים.

היתרונות של טיול מאורגן לגרמניה-
נוחות- בטיול מאורגן לגרמניה תוכלו ליהנות מרוגע ושלווה בנוגע לכל מה שקשור לסדר וארגון הטיול, אין צורך לדאוג לתחבורה, לינה ואוכל, מדריך מקצועי וטיול הבנוי בקפידה ומתוכנן מראש המאפשר לראות את המיטב שיש למדינה להציע.
תהנו מחוויה חברתית המאפשרת לכם הזדמנות להכיר אנשים חדשים מכל העולם.


מה יש בגרמניה?
גרמניה מציעה למבקריה מגוון רחב של אטרקציות, החל מערים היסטוריות ועד למרחבים טבעיים מרהיבים, תוכלו ליהנות מערים היסטוריות כמו  ברלין, מינכן, קלן, היידלברג, ועוד.
אתרים היסטוריים מפורסמים ומעניינים כמו חומת ברלין, שער ברנדנבורג, קתדרלת קלן, מוזיאונים מפורסמים וידועים כמו מוזיאון ההיסטוריה של גרמניה, מוזיאון פרגמון, מוזיאון הלובר בברלין, ואל תשכחו את הטבע הבלתי נשכח בגרמניה, היער השחור, הרי האלפים, האגם הבווארי, ועוד.


טיולים מאורגנים לגרמניה עם אופיר טורס
אופיר טורס מציעה מגוון רחב של טיולים מאורגנים לגרמניה, כל הטיולים שלנו כוללים ליווי של מדריך מקצועי ומנוסה, שיעניק לכם חווית טיול בלתי נשכחת.

רוצה שמומחה יחזור אליך? נא השאר פרטים
תחזרו אליי