מסלול טיול מאורגן לפניני מוסקבה וסנט פטרסבורג

מסלול טיול מאורגן לפניני מוסקבה וסנט פטרסבורג

מסלול טיול מאורגן לפניני מוסקבה וסנט פטרסבורג

מסלול טיול מאורגן לפניני מוסקבה וסנט פטרסבורג - היסטוריה, אומנות ותרבות, 7 ימים, חצי פנסיון

מסלול טיול מאורגן - פניני מוסקבה וסנט פטרסבורג


טיול מאורגן לרוסיה כולל היסטוריה, אומנות ותרבות, 7 ימים / חצי פנסיון

ביקורים מיוחדים במוסקבה הכלולים במחיר הטיול: סיור פנורמי | הכיכר האדומה | הקרמלין והקתדרלות | תחנות המטרו | כנסיית הגואל | מדרחוב ארבט | בית הקברות במנזר נובודייביצ'י | "הר ההשתחוות"- "פארק הניצחון" | בית הכנסת הגדול | גשר "עצי המנעולים"

ביקורים מיוחדים בסנט פטרסבורג הכלולים במחיר הטיול: סיור פנורמי | מוזיאון ההרמיטאז' | מצודת "פטר ופול" | שיט בנהר הנייבה ובתעלות העיר | גני פטרהוף | בית הכנסת המרכזי | קתדרלת קזן | שדרות נייבסקי


יום 1: תל אביב - מוסקבה - מנמל התעופה ע”ש בן גוריון נטוס לפנות בוקר למוסקבה - שהפכה לבירת הנסיכויות הרוסיות במאה ה-14 לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר, השוכנת על גדות נהר מוסקבה. נבקר בכיכר האדומה המפורסמת, נתרשם מחומות הקרמלין ומכנסיית "וסילי הקדוש". נצפה אל המאוזוליאום שבו טמון לנין ואף נבקר במבנה הגו”ם המהודר. לאחר מכן נבקר בכנסיית הגואל המחודשת, המהווה אתר הנצחה למלחמתה של רוסיה מול צבאות נפוליאון. נבקר בשדרת החתונות שעל גשר “עצי המנעולים", אליו מגיעים הזוגות ביום נישואיהם. לא נפסח על ביקור בבית הכנסת "קורל" - שלכל אורך התקופה החשוכה של רוסיה הסובייטית שמר על הגחלת היהודית, הלאומית והדתית. בדרכנו למלון נצפה, בין היתר, בבניין ה"דומה" - הבית התחתון של הפרלמנט הרוסי ואף נראה את תיאטרון הבולשוי ואת בניין ה-ק.ג.ב. שבכיכר לוביאנקה.

יום 2: מוסקבה - הקרמלין - הבוקר נתחיל בביקור במתחם הקרמלין. נבקר בקתדרלות המרכזיות של רוסיה הצארית, נראה את ארמון הנשיאות, את "התותח שלא ירה" ואת הפעמון הגדול בעולם שלא צלצל מעולם... נמשיך בסיור בתחנות המטרו המפורסמות של מוסקבה שעוצבו כל אחת בסגנון ייחודי. נבקר גם בפנתיאון הקבורה של גדולי האומה הרוסית, הצמוד למנזר נובודייביצ’י. נבקר, בין היתר, בקבריהם של שליאפין, כרושצ’וב, ראיסה גורבצ’ובה, אנטון צ’כוב, לויטן, אשתו של סטלין שהתאבדה, הפרימה בלרינה גלינה אולאנובה ועוד. בסיורנו נוכל אף להתרשם מאמנות הפיסול הרוסית של בתי הקברות.

יום 3: מוסקבה הפטריוטית - בבוקר ניסע ל“הר ההשתחוות” שעליו הוקם ”פארק הניצחון” - אתר הנצחה לניצחון ולמחירו במלחמה העקובה מדם מול הפולש הנאצי. האתר הוקם במלאת 50 שנה לסיום מלחמת העולם השנייה ולניצחון רוסיה על גרמניה הנאצית. לא נחמיץ, כמובן, ביקור בהיכל הגבורה והניצחון - על אולמותיו המרשימים והדיורמות המרהיבות שבו, המתארות את הקרבות ההרואיים של הצבא הרוסי מול הפולש הנאצי נראה את האנדרטאות המרשימות, את האובליסק הענק ואת המזרקות שמסמלות את נהרות הדם. בהמשך נשוטט במדרחוב ארבט התוסס, בו מוצגות עבודות של אמנים מקומיים.

יום 4: מוסקבה - סנט פטרסבורג - הבוקר נטוס לסנט פטרסבורג - אחת הערים היפות באירופה. עם הגעתנו נצא לסיור הכרות בעירו של פטר הגדול, אשר במשך למעלה מ-300 שנה שימשה כבירתה של רוסיה הצארית. נסייר בשדרה המרכזית - נייבסקי פרוספקט. נתרשם מהכיכרות, מהקתדרלות ומהארמונות. נצפה בשער הימייה, בקתדרלת קזאן ובארמון החורף הניצב בין נהר הנייבה לכיכר הארמון.

יום 5: סנט פטרסבורג - נמשיך את סיורנו בסנט פטרסבורג. נראה את כנסיית “התחייה” המדהימה ביופייה. נצפה בפסלו של פטר הגדול - "פרש הברונזה” ובקתדרלת "סנט אייזיק", הנחשבת לאחת הקתדרלות המפוארות ברוסיה. נתרשם גם מהאנדרטה של ניקולאי הראשון, הניצבת בכיכר שממול. נבקר במצודת "פטר ופול" ובקתדרלה שבה קבורים פטר הגדול ויורשיו - הצארים והצארינות משושלת רומנוב. הקברים האחרונים שייכים לצאר האחרון ניקולאי השני ולבני משפחתו, אשר נרצחו בשנת 1918 ע”י הבולשביקים.

יום 6: סנט פטרסבורג - מוזיאון ההרמיטאז’ - את היום נתחיל בשיט לאורך נהר הנייבה ותעלותיו, במהלכו נתרשם מן האדריכלות הנפלאה של סנט פטרסבורג. נמשיך לביקור בבית הכנסת המרכזי של סנט פטרסבורג. נשלים את היום בביקור מרהיב במוזיאון ההרמיטאז', בו קיים אוסף של כ-3 מיליון יצירות אמנות - ביניהן עבודות של ליאונרדו דה וינצ’י, רפאל, רמברנדט ועוד. נבקר גם באולמותיו המפוארים של ארמון החורף שנבנה באמצע המאה ה-18 בסגנון הבארוק הרוסי ונתפעל מיופיים ומהדרם.

יום 7: סנט פטרסבורג - פטרהוף - לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל מחוץ לעיר - לגני פטרהוף שעל שפת הים הבלטי, ובהם ארמון הקיץ של פטר הגדול. נטייל בגנים המקסימים, המתחרים ביופיים ב”גני ורסאי” ונתרשם מהמזרקות המרהיבות וממפלי המים המיוחדים. עם תום הביקור נטוס למוסקבה ועמוסי רשמים וחוויות נמריא חזרה ארצה.

הערות:
• המסלול מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים
• קיימת אפשרות של מסלול הפוך: מסנט פטרסבורג למוסקבה
• בערבים יוצעו למשתתפי הטיול, בתוספת מחיר ועל פי בחירתם: סיורי לילה בסנט פטרסבורג ומוסקבה וכן מופעים כגון: בלט, פולקלור וכו'
* מעבר בין מוסקבה וסנט פטרסבורג מתבצע בטיסות

המחירים כוללים:
 טיסות
 בתי מלון – אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
 תחבורה – אוטובוס תיור נוח וממוזג לביצוע הסיורים
 חצי פנסיון
 תשר (טיפים) לנותני השירותים הזרים בחו"ל
 מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

המחירים אינם כוללים:
 תשר למדריך הקבוצה
 הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
 תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.2.2019 וכן מיסי נמל בחו"ל
 דמי סבלות
 כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"

דמי ביטול בטיול מאורגן:
במקרה שהנוסע ביטל את השתתפותו בטיול, כאמור לעיל - יחולו עליו דמי ביטול כדלקמן:
ביטול מרגע ההרשמה ועד 90 יום לפני היציאה – 50$
ביטול פחות מ-90 יום ועד 45 יום לפני היציאה – 35% ממחיר הטיול
ביטול פחות מ-45 יום ועד 14 יום לפני היציאה – 55% ממחיר הטיול
ביטול פחות מ-14 יום ועד 7 ימים ליציאת הטיול – 75%
פחות מ- 7 ימי עבודה טרם היציאה לטיול – 100% דמי ביטול

*** בטיולים גאוגרפיים וטיולי שייט יחולו דמי ביטול בכפוף למדיניות הביטולים של כל טיול.
תנאי הביטול יוצמדו לפרסומים של טיולים אלו והם המחייבים.

* * * כפוף לתנאים ולמידע כללי כפי שמפורסמים בחוברת טיולי קיץ 2020, אותה ניתן לקבל במשרדינו.