טיול מאורגן למוסקבה

טיול מאורגן לרוסיה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים למוסקבה

טיול מאורגן למוסקבה יחשוף אתכם להיסטוריה עשירה ומרתקת וארכיטקטורה יפהפייה. טיול מאורגן למוסקבה או לסנט פטרסבורג יאפשר לכם להכיר את מוקדי הכוח והשליטה העיקריים של רוסיה, בעבר ובהווה, על כל המשתמע מכך. טיולים מאורגנים לרוסיה עם אופיר טורס, היוצאים למעלה מעשור תחת שם המותג "לילות לבנים", יאפשרו לכם ליהנות מכל היתרונות של טיול מאורגן לרוסיה: מהקרמלין עד תחנות המטרו המרהיבות של מוסקבה, מארמונות סנט פטרסבורג עד גני פטרהוף - בואו להכיר את אמא רוסיה עם אופיר טורס
טיול מאורגן למוסקבה וסנט פטרסבורג
טיול מאורגן למוסקבה וסט פטרסבורג
טיול מאורגן מרוסיה באהבה
פניני מוסקבה וסנט פטרסבורג

מבחר מסלולי טיולים מאורגנים לרוסיה - פניני מוסקבה וסנט פטרסברוג , קסמי מוסקבה וסנט פטרסבורג 

 

טיול מאורגן למוסקבה


ביקורים מיוחדים במוסקבה הכלולים במחיר הטיול: הקרמלין, סיור פנורמי, נובודייביצ’י, גשר “עצי המנעולים”, המיצג הסביבתי של הפסל שימיאקין, “מרינה רושצ'ה”, תחנות המטרו, כנסיית הגואל, בית הכנסת הגדול, שוק העתיקות - "איזמאילובסקי"


יום 1: תל אביב - מוסקבה, הכיכר האדומה, סיור פנורמי - מנמל התעופה ע”ש בן גוריון נטוס למוסקבה, שהפכה לבירת רוסיה במאה ה- 14. לאחר הנחיתה נצא לסיור פנורמי בעיר, השוכנת על גדות נהר מוסקבה. נבקר בכיכר האדומה, נתרשם מחומות הקרמלין ומכנסיית “וסילי הקדוש” ונצפה אל המוזוליאום שבו טמון לנין. נחלוף על פני תיאטרון הבולשוי ובניין ה- ק.ג.ב שבכיכר לוביאנקה ונצפה אל “הבית הלבן”- בו התחולל ניסיון ההפיכה הכושל נגד בוריס ילצין.

יום 2: מוסקבה - מתחם הקרמלין, נובודייביצ’י - את היום נתחיל בביקור במתחם הקרמלין - מרכזה השלטוני של רוסיה הגדולה וליבה הדתי. נבקר בכיכר הקתדרלות ובכנסיית ההכתרה, נראה את בנייני הממשל ואת ארמון הצאר, את הפעמון הגדול בעולם שמעולם לא צלצל ואת “התותח הענק שלא ירה”. נמשיך לביקור בבית הכנסת המרכזי ההיסטורי ששמר על הגחלת היהודית לכל אורך התקופה החשוכה של ברית המועצות. את היום נסיים בביקור בפנתיאון הקבורה של גדולי האומה הרוסית, הצמוד למנזר נובודייביצ'י - בו קבורים צ'כוב, כרושצ'וב, לוויטן, ראיסה גורבצ'ובה, אשתו של סטלין שהתאבדה, הפרימה בלרינה גלינה אולאנובה. עוד נוכל להתרשם מיצירות האמנות הרוסית שעל גבי המצבות.

יום 3: מוסקבה - תחנות המטרו, כנסיית הגואל, גני התערוכה - היום יוקדש לטיול ברחבי מוסקבה הבירה בעזרת המטרו. את היום נתחיל בסיור בתחנות המטרו המפורסמות של מוסקבה שעוצבו כל אחת בסגנון ייחודי, כמוזיאונים תת קרקעיים. נמשיך לביקור בכנסיית הגואל המחודשת. לאחר הפסקת צהריים באחד הקניונים הגדולים והמפוארים שבעיר, ניסע לביקור בגני התערוכה של מוסקבה עם המזרקות האדירות והמיוחדות,כולל מזרקת השפע, המצופה כולה בזהב.

יום 4: מוסקבה - מרינה רושצ'ה, שוק איזמאלובסקי - תל אביב - היום נבקר במרכז היהודי – “מרינה רושצ'ה”. נמשיך בדרכנו לביקור בשדרת החתונות שעל גשר “עצי המנעולים”, אליו מגיעים הזוגות ביום נישואיהם. לא נפסח על הביקור בפארק הסמוך, בו מוצב המיצג הסביבתי הגדול של הפסָל שימיאקין. לאחר מכן, בשעות אחה”צ , נבקר בשוק העתיקות הצבעוני והאותנטי "איזמאילובסקי", ובו שפע מזכרות ומתנות. (מותנה בשהייה במוסקבה בסופי שבוע) בערב - העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

* המסלול מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או את סדר הימים.

המחירים כוללים:
v טיסות
v בתי מלון - אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
v תחבורה - אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים לביצוע הסיורים
v אירוח ע"ב חצי פנסיון
v תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
v מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

המחירים אינם כוללים:
v תשר למדריך הקבוצה
v אשרת כניסה
v הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
v תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.2.2016 וכן מיסי נמל בחו"ל
v דמי סבלות
v כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.     
רוצה שמומחה יחזור אליך? נא השאר פרטים
תחזרו אליי