טיסות לקוס

טיסות לקוס

טיסות זולות לקוס

טיסות לקוס אל מקום אקזוטי עם ים ושמש ומלונות ברמה גבוהה. על הקריטריונים הללו עונים בדרך כלל החופים הסמוכים ליוון או קפריסין דוגמת כרתים או סנטוריני. אבל בעוד שהחופים המוזכרים הפכו להיות שופעים תיירים, יש עדיין חופים המיועדים לאלו שלא מעוניינים בהמון הסואן בעת חופשתם דוגמת האי קוס
טיסות זולות לקוס

טיסות זולות לקוס

בין התאריכים, 21.05 - 23.05
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסה לקוס

טיסה לקוס

בין התאריכים, 21.05 - 23.05
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות לקוס יוון

טיסות לקוס יוון

בין התאריכים, 21.05 - 23.05
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות לקוס

טיסות לקוס

בין התאריכים, 26.05 - 30.05
טיסה סדירה
AEGEAN AIR

טיסות לקוס עם אופיר טורס !


טיסות ישירות לקוס - חופים עוצרי נשימה


האי קוס מלא בחופים נהדרים, לצד מסעדות איכותיות, מקומות בילוי ומלונות ברמה גבוהה. את כל זאת ניתן להוסיף לשווקים ולאתרי העתיקות בהם מתהדר האי. אך עם כל הכבוד לתקופה הקדומה של האי ולהיסטוריה המקומית, הדבר המשמעותי ביותר בעת שאנו מגיעים לחופשה באי מסוג זה הם קודם כל החופים. טיסות ישירות לקוס יציעו לנו קילומטרים רבים של רצועות חוף, כשכל חוף מיועד לפעילות אחרת ועליכם פשוט לבחור מביניהם. החוף בו יש ככל הנראה הכי הרבה מתרחצים זהו חוף טיגאקי, שם תיהנו מהחול הרך ביותר מבין כל החופים של קוס וממים רדודים, חוף המיועד בעיקר למשפחות. החוף שכנראה מדורג שני במצעד הפופולריות הינו חוף לאמבי, ככל הנראה בשל קרבתו היחסית לעיר. הייחוד של האי הוא האפשרויות הרבות לספורט ימי שמוצעות בו דוגמת אופנוע ים, סקי מים וכדומה. חוף שונה לעומת שאר החופים באי קוס הוא חוף ת'רמה, מלשון תרמי, חם. בחוף זה המים הינם מים חמים לעומת המים הקרירים בהם מתאפיינים החופים של קוס והחול שצבוע שחור מזכיר יותר את חופיו של האי סנטוריני.

טיסות זולות לקוס - העתיקות


לאחר הזמנת טיסות זולות לקוס תגיעו אל העתיקות מהתקופה הקדומה. טיסות לקוס יאפשרו לתיירים במקום להסתובב בין השווקים באי, אחד מהם הוא השוק העירוני המקורה אשר נמצא בכיכר המרכזית של העיר קוס ולמרות שמו שמעיד על גודלו, תוכלו למצוא כאן כמעט הכל, החל ממאכלים דוגמת פירות וירקות ועד משקאות אלכוהוליים ושמנים מיוחדים. שוק נוסף בקוס הוא שרידי השוק העתיק, שם כפי שתוכלו להבין מהשם לא תמצאו מזכרות הביתה, אבל כן תיהנו מצפייה בשרידיו של המרכז המסחרי העתיק בקוס.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי