דילים למילאנו

דילים למילאנו

חבילות נופש למילאנו

מילאנו, בירת האופנה של אירופה, עם מגוון גלריות ותערוכות שונות. דילים למילאנו מציעים הרבה יותר מזה - לצד מבני הדת והמבנים ההיסטורים המרהיבים, מילאנו ידועה בזכות מוסדות התרבות, היצע הקניות וחיי הלילה התוססים שלה. כל אטרקציה במילאנו מסוגננת כאילו הייתה יצירת אמנות וכך גם האנשים שבה הלבושים באלגנטיות יוצאת דופן
דיל למילנו
חבילת נופש למילנו
דילים למילנו
חבילת נופש במילנו איטליה

דילים למילאנו עם אופיר טורס


דילים למילאנו אל יעד מושלם לביקור בעיר אירופאית קסומה למספר ימים, או כנקודה בטיול בצפון איטליה המדהימה. המשפחות יעדיפו אחת מתוך חבילות הנופש למילאנו שלנו, הכוללות יחד עם הטיסות הלוך וחזור גם מלון מאובזר וקרוב לכל מה שמעניין אתכם. אז תתחילו לארוז (עם הרבה מקום במזוודה לקניות) ושיהיה לכם Buon viaggio!

נופש במילאנו – חופשה באווירת תקופת הרנסנס


לאחר שהזמנתם נופש במילאנו האטרקציה הכי חשובה נמצאת בכיכר המרכזית של העיר: הקתדרלה המרכזית, נודעת יותר בשם דומו. הקתדרלה היא השנייה בגודלה בכל אירופה והיא מקושטת באלפי פסלים וב-135 צריחים מגולפים בשיש. אפשר לבלות שעה מחוץ לכנסיה ולהעריץ את הפרטים כל הפרטים הקטנים המושקעים בה. לאחר מכן כדאי לתור אותה מבפנים (אחרי שמתגברים על התור הארוך בכניסה), ואחרי שמתרשמים מגודלה ומעבודות האמנות והציורים השמורים בה - לעלות במדרגות או במעלית לגג הקתדרלה. שם תוכלו לא רק לראות את הפסלים והצריחים מקרוב, אלא גם להשקיף על מילאנו מלמעלה. מנזר הדומיניקנים, כנסיית סנטה מריה דלה גרציה, היא כנסייה קטנה מתקופת הרנסנס. הכנסיה יפה אך שולית לעומת מה שאפשר לראות בתוכה: על קיר חדר האוכל צייר האמן ליאונרדו דה-וינצ'י את "הסעודה האחרונה", אחת מיצירות האמנות המפורסמות ביותר בכל העולם. ציור זה ממחיש את סיפור הסעודה האחרונה של ישו, בו הוא מגלה לנאמניו על בגידתו של יהודה איש-קריות. על מנת לצפות ביצירה צריך להזמין סיור מודרך בכנסיה בין שבועיים לחודש מראש.

חבילות נופש למילאנו – עיר בירה של תרבות וספורט


מספיק להתבונן פנימה לאולמות בבית האופרה לה סקאלה - בית האופרה המפורסם ביותר בעולם כדי להבין מדוע זכה לשם זה. האולמות מקושטים בצבעי זהב ואדום יוצרים תחושה של בית אצולה אירופאי ומחירי הכרטיסים בהתאם. עם זאת, ניתן להשיג כרטיסים בזול להופעות המועלות שם, אם אתם מוכנים להתפשר על מיקום. גם אם לא מועלה באותו זמן הופעה הביקור בבית האופרה היא חוויה שאסור להחמיץ, וכדאי לשלב ביקור במוזיאון התיאטרון.
כדורגל הוא תרבות בפני עצמה באיטליה ולמי שיבקר בעיר ולקחו דילים למילאנו עם ילדים (או מבוגרים המשוגעים לדבר) לא יוכל לחכות לביקור באצטדיון סאן סירו. האצטדיון הוא ביתן של קבוצות הכדורגל מילאן ואינטר מילאנו. בזמן משחק האצטדיון מלא בעשרות אלפי אוהדים אדוקים של הקבוצות, מה שיוצר חווית כדורגל בלתי נשכחת. בימים שהקבוצות אינן משחקות ניתן לבקר במוזיאון הכדורגל באצטדיון, הכולל ביקור בחדרי ההלבשה הפרטיים של השחקנים.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.