טיסות לרודוס

טיסות זולות לרודוס

טיסות לרודוס אל האי המושלם לחופשה. לצד חופים זהובים ושמש אינסופית, ניתן למצוא מסעדות איכותיות, צלילים יווניים ושמחים הבוקעים מכל פינה ואפשרויות בילוי ליליות. בשנים האחרונות הפכה רודוס ליעד פופולארי בקרב ישראלים, הן בשל מיקום האי והן בזכות מחירי טיסות זולות לרודוס
טיסה זולה לרודוס

טיסה זולה לרודוס

$317 מחיר לאדם
הזמן

19/7/20 - 23/7/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה לרודוס

טיסה לרודוס

$317 מחיר לאדם
הזמן

16/7/20 - 20/7/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה לרודוס

טיסה לרודוס

$317 מחיר לאדם
הזמן

16/7/20 - 20/7/20
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסות לרודוס מזמינים עם אופיר טורס!


טיסות לרודוס - אמצעי תחבורה על האי


שדה התעופה דיאגורס נמצא 16 ק"מ מהעיר והמטבע המקומי הוא יורו. ניתן להגיע משדה התעופה אל מרכז העיר ואזור בתי המלון באמצעות אוטובוס שירות, אך אופציה אחרת היא מונית או קווי אוטובוס ציבוריים. התחבורה ברודוס אינה מהווה פקטור משמעותי, משום שממרכז העיר ניתן להגיע כמעט אל כל יעד בהליכה רגלית או ברכיבה על אופניים. עם זאת, ישנם חמישה קווי אוטובוס הפועלים בעיר וגם בהם ניתן להיעזר. מזג האוויר ברודוס הוא ים תיכוני ומתאפיין בטמפרטורות נעימות בחודשי האביב והסתיו. השעון המקומי זהה לישראלי, מה שהופך את החופשה ברודוס לנוחה אפילו יותר.

טיסות זולות לרודוס - סדירות או לואו קוסט


טיסות זולות לרודוס מתבצעות בתדירות גבוהה, בעיקר מישראל. לצד טיסות לרודוס במתכונת הרגילה ניתן גם להזמין טיסות זולות, אליהן מתלוות יתרונות הרלוונטיים כמעט לכל קהלי היעד. בנוסף, ניתן להזמין טיסות ישירות לרודוס. לאחר ההגעה לרודוס זמינים עבור התיירים בתי מלון במחירים משתנים. אפשרויות הלינה נעות מחבילות נופש הכוללות ארוחות וביקור באטרקציות, או לחילופין הזמנת חדר בלבד עבור תקופת הזמן הרצויה.

טיסות ישירות לרודוס - בילויים לאורך כל היום


רוב מקומות הבילוי ברודוס מתכתבים היטב עם אווירת החופש באי היות ואורכן של טיסות ישירות לרודוס עומד על מספר שעות בלבד, ניתן לצאת ולבלות מיד עם ההגעה. ישנם פאבים ובארים הפתוחים עד השעות הקטנות של הלילה, לעומת מסעדות הפועלות בשעות המקובלות. יחד עם זאת, כדאי לזכור לארוז בגד ים ומשקפי שמש כי רוב החופשה מתבצעת על החופים.

הצטרפו למיליוני תיירים מאושרים
אוכלוסיית רודוס מונה 130,000 תושבים בלבד, אליהם יש לצרף תיירים מכל העולם. במילים אחרות, לא רק ישראלים גילו את האטרקטיביות של טיסות לרודוס.
הקלות בהזמנת טיסות לרודוס דרך חברת אופיר טורס והמחירים האטרקטיביים תורמים לקסם המיוחד של האי.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.