חברת התעופה איבריה

חברת התעופה איבריה

טיסות איבריה למגוון יעדים בעולם

טיסה לברצלונה עם איבריה

טיסה לברצלונה עם איבריה

$815 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 22/5/22 - 26/5/22
טיסה סדירה
IBERIA
אישור מיידי
טיסה למדריד עם איבריה

טיסה למדריד עם איבריה

$988 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 22/5/22 - 25/5/22
טיסה סדירה
IBERIA
אישור מיידי
טיסה לבואנוס איירס עם איבריה

טיסה לארגנטינה עם איבריה

$3,442 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 29/5/22 - 04/6/22
טיסה סדירה
IBERIA
אישור מיידי

חברת התעופה איבריה איירלינס


תחילתה של חברת התעופה הספרדית הלאומית, איבריה איירלינס, ב-1927 אז החלה להפעיל טיסות בין מדריד לברצלונה עם צי של שלושה מטוסים. בשנת 1944 הולאמה החברה ובשנת 1946 איבריה איירלינס עשתה צעד מהפכני, כאשר החלה להפעיל טיסות בין אירופה (מדריד) לבין דרום אמריקה (בואנוס איירס). בשנת 2001 איבריה איירלינס עברה תהליך של הפרטה.


טיסות איבריה איירלינס – יותר עם איבריה

כיום חברת איבריה איירלינס, אשר אוחזת בסיסמא With Iberia, you're more, היא אחת מחברות התעופה הגדולות באירופה (מספר ארבע בגודל). כמו כן ובהתאם לתחילת דרכה, איבריה היא החברה המובילה במסלול האווירי שבין אירופה לאמריקה הלטינית. לחברה יש כ-1000 טיסות יומיות והיא משרתת מיליוני נוסעים בשנה בכ-121 יעדים ברחבי העולם (מקומיים ובינלאומיים) ב- 45 מדינות ומעסיקה כ-1300 עובדים. לאיבריה מרכזים בשדה התעופה בורחס במדריד ובשדה התעופה אל פראט בברצלונה.

איבריה איירלינס - מטוסים חדישים

איבריה איירלינס דואגת לשדרג ולהתחדש. כך למשל, החברה צפויה לשדרג את כל מחלקות התיירים שלה וכמו כן ליצור מחלקת עסקים חדשה למטוסים המשרתים טיסות ארוכות. בנוסף, איבריה היוותה שותפה במימון של מערכת הזמנת הכרטיסים "אמדאוס" (שנמכרה בינתיים). כיום, איבירה עושה שימוש בכרטיסים אלקטרוניים, המהווים מעל 90% מהכרטיסים שהיא מוכרת.

איבריה איירלינס מתמזגת עם בריטיס

לאחרונה, אף התמזגה איבריה איירלינס עם בריטיש איירוויס, הענקית הבריטית, צעד שעתיד להפוך את החברה הממוזגת, המכונה International Airlines Group (למרות ששתי החברות ישמרו על שמות המותג שלהן), לחברת התעופה השנייה בגודלה באירופה.

טיסות איבריה איירלינס ישראל

גם בשוק הישראלי, איבריה איירלינס רושמת נוכחות חזקה עם שתי טיסות יומיות למדריד. בנוסף, ישראלים רבים עושים שימוש באיבריה איירליינס על מנת להגיע לדרום אמריקה.