טיסות עם טראנסאוויה

טיסות עם טראנסאוויה

טיסות עם חברת התעופה טראנסאוויה - Transavia

טיסות זולות עם חברת התעופה טראנסאוויה - Transavia 


חברת התעופה טראנסאוויה ההולנדית, שייכת לתאגיד החברות אייר פרנס ו-KLM והיא חברת תעופה לואו קוסט. בסיסה הראשי נמצא בנמל התעופה סכיפהול באמסטרדם. החברה נוסדה בשנת 1965 בשם טראנסאוויה הולנד ובשנת 1986 שונה שמה לטראנסאוויה אירליינס. לחברה בסיסים נוספים בפריז ובקופנהגן ישנן מרכזים נוספים. חברת התעופה טראנסאוויה מפעילה טיסות זולות בישראל לאמסטרדם, ליון ופריז. החברה החלה לפעול בישראל בשנת 2018. 

טראנסאוויה - כבודה
ניתן לעלות תיק יד למטוס ללא תשלום, בתנאי שמידותיו קטנות 45/40/25 ומשקלו עד 10 קילו. כבודת מטען, כל נוסע רשאי להעלות עד 5 תיקים (בתשלום), בתנאי שמשקלו של כל תיק לא עולה על 32 קילו והמשקל הכולל לא עולה על 50 קילו.

טראנסאוויה  - צ'ק אין
אפשר לבצע צ'ק אין און ליין ללא תשלום. חובה להתייצב בנמל התעופה עד ארבעים דקות בטרם ההמראה (למעט מקרים מיוחדים, כדוגמת שדה התעופה בן גוריון, בו יש להתייצב שלוש שעות לפני הטיסה). לא ניתן להוסיף מזוודות לאחר שעשיתם צ'ק אין.

טראנסאוויה - הושבה
יש אפשרות לבחור מקום ישיבה בעלות של 4 יורו. כמו כן אפשר לרכוש מושב אקסטרה לארג' מרווח בעלות של 15 יורו. מזון ומשקאות ניתן לרכוש במהלך הטיסה.

גישה לבעלי מוגבלויות
חובה לעדכן את מרכז ההזמנות של טראנסאוויה בנוגע למצבך הרפואי או במידה ונדרש לך סיוע עד 48 שעות לפני הטיסה. יש להגיע שעתיים לפני הטיסה לשדה התעופה, לא ניתן לעלות עם כיסא הגלגלים לטיסה, צוות המטוס יספק לכם עזרה אל ומהמטוס.

טיסות המשך עם טרנסאוויה
חברת התעופה טראנסאוויה מפעילה טיסות ליעדים מגוונים באירופה, במזרח התיכון ואסיה.

צי המטוסים של טראנסאוויה
צי המטוסים של טראנסאוויה מכיל 36 מטוסים, המטוסים הם מדגמי איירבוס A300-310 ובואינג 737-700, 737-800, ו-757.

מדיניות שינויים וביטולים
ניתן לשנות את שם הנוסע, יעד הטיסה ומועד הטיסה בתוספת תשלום. במידה וביצעתם צ'ק אין און ליין לא ניתן לשנות פרטים אלא במקרים מיוחדים של מי שמטייל עם כיסא גלגלים או חיה.