הפלגות כשרות

הפלגות כשרות

הפלגות כשרות עם אופיר טורס


הפלגות כשרות עם אופיר טורס!


דתיים ושומרי מסורת המחפשים הפלגה כשרה, לא חייבים לצמצם את עצמם להפלגות היוצאות מישראל בלבד. חברות שייט רבות מציעות היום הפלגות כשרות בים התיכון, בים הקאריבי, בדרום אמריקה ואפילו במזרח הרחוק ובאוסטרליה, תוך הקפדה על מטבח כשר ותכנים הולמים.

למידע נוסף על אפשרויות שייט שונות:

הפלגות כשרות

הפלגה כשרה מיועדת לציבור שומרי המסורת ומבטיחה לו את כל הנאה המספק שייט תענוגות – תוך שמירה על תפריט מוקפד ותכנים הולמים. הפלגות כשרות מפליגות בדרך כלל בחופי הים התיכון – אבל יכולות להפליג גם באירופה, בקאריביים ובבהאמס, לאורך חופי דרום אמריקה, המזרח הרחוק ואפילו אוסטרליה. אנו באופיר טורס מספקים מגוון של חבילות שייט כשרות ונשמח להמליץ לכם על הפלגה כשרה המתאימה לכם בדיוק.

שייט כשר בים התיכון

בים התיכון מפליגות ספינות נופש מפוארות במיוחד, ברמה של מלון שישה כוכבים. אנו באופיר טורס מציעים הפלגה כשרה בים התיכון בספינה מפוארת של Crystal Cruises. שייט כשר זה עובר בין השאר בברצלונה, קאן, רומא, ונציה ודוברובניק ומציע סוויטות שינה מפוארות, מטבח כשר הפועל תחת שרביטו של שף בעל שם בינלאומי וליווי רבני. פנו אלינו לפירוט נוסף על הפלגות כשרות בים התיכון.

הפלגה כשרה באירופה

הפלגות כשרות אינן חייבות להתבצע בים דווקא. על נהרות אירופה מפליגות לא מעט ספינות נהר מפוארות, חלקן מציעות שייט כשר מוקפד ואיכותי. אנו באופיר טורס מציעים בין השאר הפלגה כשרה על נהר הדנובה, בספינת נהרות מפוארת ברמה של חמישה כוכבים, הכוללת ביקור בערים עשירות במורשת יהודית כמו ברטיסלבה, וינה, לינז, בודפשט ועוד. כך שגם דתיים ושומרי מסורת יכולים כיום ליהנות מכל הפינוק והחוויות שמציעות הפלגות נופש – במסגרת הפלגה כשרה. הפלגות נופש כשר נפוצות היום בכל רחבי העולם ואנו באופיר טורס נשמח לסייע לכם למצוא את החבילה המתאימה לכם ביותר מבחינת היעד, התכנים ורמת שמירת הכשרות.

שייט כשר מזמינים רק דרך אופיר טורס!   
רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי