שייט בספינות נהר מפוארות על נהר הריין

הריין הקסום

הריין הקסום - The Enchanting Rhine


מאמסטרדם לבזל - 7 לילות שייט / 8 ימי שייט

מסלול השיט משלב כפרי יין וערים עתיקות עם נופי טבע מרהיבים. הוא יוביל אתכם מתעלותיה של אמסטרדם אל הקתדרלה המפורסמת של קלן, אל עיר האוניברסיטה העתיקה, היידלברג, אל קסמה הימיביניימי של שטרסבורג ואל אתרי מורשת עולמית שלUNESCO. סופו של המסלול בבזל היפה שעל גדות הריין בשווייץ.

מסלול הטיול 

יום 1: אמסטרדם, הולנד - עלייה לספינה.

יום 2: אמסטרדם - שייט בוקר מודרך יוביל אתכם בתעלותיה של אמסטרדם, על פני בתי הסוחרים הציוריים מהמאה ה-16 ואתרים מפורסמים כבית אנה פרנק. אחריו תצאו לסיור פנורמי בעיר. בהמשך: זמן חופשי.

יום 3: דיסלדורף (Dusseldorf), קלן (Cologne), גרמניה - הבוקר תצאו אל תערוכת Floriade World Horticultural Expo בוונלו (Venlo), עם תצוגות גננות מרהיבות של פרחים, עצים, ירקות ופירות. שפע של מופעי מוסיקה, מחול, תיאטרון (מתחילת אפריל עד אמצע אוקטובר). בהמשך היום תצאו לסיור ברובע העתיק של קלן ותבקרו בקתדרלה הגותית המפורסמת מהמאה ה-13. לחילופין תוכלו להצטרף לסיור אופניים מודרך בעיר (מספר המקומות מוגבל).

יום 4: רודסהיים (Rudesheim) - היום תשוטו על פני הנוף הרומנטי של קניון הריין וגדותיו הציוריות העטורות טירות עתיקות ותחלפו גם על פני צוק לורליי המפורסם. אחה"צ תצאו לטעימות יין בכפר היין רודסהיים ויעמוד לרשותכם זמן חופשי להכיר את טברנות היין של מדרחוב Drosselgasse. בערב תבקרו באוסף המקסים של מוזיאון זיגפריד לתיבות נגינה מכניות.

יום 5: שפייר (Speyer), היידלברג (Heidelberg) - אחה"צ תגיעו לשפייר, מעריה העתיקות ביותר של גרמניה, הנודעת בקתדרלה שלה, בכנסיותיה ובשער חומת העיר מהמאה ה-13.

לבחירתכם: 1. סיור באוטובוס בעיר או טיול של חצי יום להיידלברג, לביקור בטירת היידלברג המפורסמת. 2. סיור אופניים מודרך בשפייר (מספר המקומות מוגבל).

יום 6: שטרסבורג (Strasbourg), צרפת - הבוקר תצאו לשייט בתעלותיה הציוריות של בירת חבל אלזס, על פני הנוף הייחודי של הבתים המשובצים קורות עץ, הגשרים ומגדלי השמירה מימי הביניים. בסיומו תצאו לסיור רגלי בסימטאות העיר על פני הפרלמנט האירופי ורובע "צרפת הקטנה", עם הקתדרלה הגותית והשעון האסטרונומי. המשך היום: זמן חופשי. אחה"צ תוכלו לצאת לסיור אופניים מודרך על פני הפארק העתיק, הפרלמנט האירופי וכיכר הרפובליקה (מספר המקומות מוגבל).

יום 7: ברייסך (Breisach), קולמאר (Colmar), צרפת או: היער השחור (Black Forest), גרמניה - היום תוכלו לבחור בין סיור בקולמאר או באזור היער השחור. ביער השחור תהנו מנסיעה בנופי היער והאגמים ותחוו את הארכיטקטורה הכפרית המקסימה. תעצרו לביקור במפעל שעוני הקוקייה המפורסמים. לחילופין: תוכלו לסייר בעיר מימי הביניים, קולמאר, השוכנת על דרך היין של חבל אלזס, שם תוכלו לראות את הבתים הטיפוסיים המרשימים, המשובצים קורות עץ ולטייל בסמטאות העקלקלות של העיר העתיקה, על פני התעלות ונהר Launch. הסיור יכלול גם טעימות יין מגוונות ומפגש עם מארחים מתעשיית היין המקומית.

יום 8: בזל (Basel), שוויץ - עזיבת הספינה.

*מסלול זה קיים גם בכיוון ההפוך - מבזל לאמסטרדם.


לפרטים והזמנות:
נטע בן חורין 09-7777116 / פרומה לוינגר 03-5269597
rivercruise@ophirtours.co.il
 
תחזרו אליי