טיסות לאיה נאפה

טיסות לאיה נאפה

טיסות זולות לאיה נאפה

לאחר הזמנת טיסות לאיה נאפה תמצאו פרט לחופים המרהיבים, גם מסעדות עם אוכל איכותי ולא יקר ופאבים בהם תוכלו לשבת ולשתות. אבל האטרקציה העיקרית כאן היא המסיבות. באיה נאפה תוכלו ליהנות כל היום וכל הלילה מחגיגות על החוף, החל מהרגע בו קורא התרנגול ומבשר על עלות השחר ועד לשקיעת השמש, שקיעה ששווה צפייה בפני עצמה. החופים מלאים בחוגגים שרוקדים לצלילי מוזיקה מקומית ומוזיקה עולמית והמקום הופך כולו למסיבה אחת גדולה. כשיורד הלילה אולי תפסיקו לחגוג בחוף, אבל המסיבה לא נגמרת. אז נפתחים המועדונים בעיר, שגם הם מתמלאים באלפי צעירים שרק רוצים לרקוד ולשמוח. טיסות לאיה נאפה מעניקות לכם גם את האופציה של ספורט ימי באחד מהחופים של האי, כשסוגי הספורט העיקריים הנהוגים במקום הוא גלישת רוח וסקי מים
טיסה לאיה נאפה

טיסה לאיה נאפה

$204 מחיר לאדם
הזמן

21/2/20 - 24/2/20
טיסת שכר אישור מיידי

טיסה ישירה לאיה נאפה

טיסה ישירה לאיה נאפה

$204 מחיר לאדם
הזמן

28/2/20 - 02/3/20
טיסת שכר אישור מיידי

טיסות סדירות לאיה נאפה

טיסה לאיה נאפה קפריסין

$254 מחיר לאדם
הזמן

06/3/20 - 09/3/20
טיסת שכר אישור מיידי

טיסות לאיה נאפה


בדרך כלל כל דבר בחיים אנו אוהבים לקטרג, לשייך לקטגוריה מסוימת. הדבר אינו משתנה במצב של טיסות לחו"ל. את דרום אמריקה והודו אנחנו אוהבים להשאיר למטיילים של אחרי צבא, את אירופה הקלאסית אנחנו נוהגים לשייך לאנשים מעט מבוגרים או זוגות בחופשות רומנטיות ועל מערב אירופה כמו צרפת והולנד אנחנו מדברים בהקשר של טיולי משפחות לבר מצווה, בת מצווה או סתם טיול גיבוש. אבל יש מקום אחד שמיועד לכל גיל. מבוגרים, לפני צבא, אחרי צבא ומשפחות- כולם מזמינים טיסות לאיה נאפה.

טיסות זולות לאיה נאפה - חופים המדהימים


כל אחד מבני המשפחה ימצא מה לעשות באי הנהדר הסמוך לקפריסין, כשהיתרון הגדול שלו הוא הקרבה לישראל כך שהוא אינו מצריך טיסה ארוכה עם קונקשנים מפרכים ואפילו לא הוצאה כספית מופרזת. טיסות זולות לאיה נאפה יפגישו אתכם עם אינספור אפשרויות לבילויים כשבראש ובראשונה מדובר בחופים הנהדרים של האי. כשאתם מדמיינים בראשכם חופשה בה אתם שוכבים על החוף ומנסים לתפוס קצת צבע על כיסא השיזוף או עם מגבת על חול זהוב, כשלצורך התרעננות אתם רצים אל המים הצלולים וטובלים בהם, איה נאפה הוא המקום שעולה בדמיונכם. חופים מרהיבים, ים כחול ואינספור תיירים איתם תוכלו להתחבר על החוף ולחגוג לאחר מכן באחד ממקומות הבילוי שעל האי.

הזמנת כרטיס טיסה לאיה נאפה אל המסיבות באי


לאחר שהזמנתם כרטיס טיסה לאיה נאפה תמצאו פרט לחופים המרהיבים, גם מסעדות עם אוכל איכותי ולא יקר ופאבים בהם תוכלו לשבת ולשתות, אבל האטרקציה העיקרית כאן היא המסיבות. באיה נאפה תוכלו ליהנות כל היום וכל הלילה מחגיגות על החוף, החל מהרגע בו קורא התרנגול ומבשר על עלות השחר ועד לשקיעת השמש, שקיעה ששווה צפייה בפני עצמה. החופים מלאים בחוגגים שרוקדים לצלילי מוזיקה מקומית ומוזיקה עולמית והמקום הופך כולו למסיבה אחת גדולה. כשיורד הלילה אולי תפסיקו לחגוג בחוף, אבל המסיבה לא נגמרת, אז נפתחים המועדונים בעיר, שגם הם מתמלאים באלפי צעירים שרק רוצים לרקוד ולשמוח. טיסות לאיה נאפה מעניקות לכם גם את האופציה של ספורט ימי באחד מהחופים של האי, כשסוגי הספורט העיקריים הנהוגים במקום הוא גלישת רוח וסקי מים.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.