טיסות לאיה נאפה

טיסות לאיה נאפה

טיסות זולות לאיה נאפה

באיה נאפה תמצאו פרט לחופים המרהיבים, גם מסעדות עם אוכל איכותי ולא יקר ופאבים בהם תוכלו לשבת ולשתות. אבל האטרקציה העיקרית כאן היא המסיבות. באיה נאפה תוכלו ליהנות כל היום וכל הלילה מחגיגות על החוף, החל מהרגע בו קורא התרנגול ומבשר על עלות השחר ועד לשקיעת השמש, שקיעה ששווה צפייה בפני עצמה. החופים מלאים בחוגגים שרוקדים לצלילי מוזיקה מקומית ומוזיקה עולמית והמקום הופך כולו למסיבה אחת גדולה. כשיורד הלילה אולי תפסיקו לחגוג בחוף, אבל המסיבה לא נגמרת. אז נפתחים המועדונים בעיר, שגם הם מתמלאים באלפי צעירים שרק רוצים לרקוד ולשמוח. טיסות לאיה נאפה מעניקות לכם גם את האופציה של ספורט ימי באחד מהחופים של האי, כשסוגי הספורט העיקריים הנהוגים במקום הוא גלישת רוח וסקי מים.
טיסה לאיה נאפה

טיסה לאיה נאפה

419 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 09/7/22 - 13/7/22
טיסת שכר
אישור מיידי
טיסה ישירה לאיה נאפה

טיסה ישירה לאיה נאפה

$263 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 02/7/22 - 04/7/22
טיסת שכר
ARKIA AIRLINES
אישור מיידי
טיסות סדירות לאיה נאפה

טיסה לאיה נאפה קפריסין

$203 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 01/8/22 - 04/8/22
טיסה סדירה
TUS AIRWAYS
אישור מיידי

טיסות לאיה נאפה


בדרך כלל כל דבר בחיים אנו אוהבים לקטרג, לשייך לקטגוריה מסוימת. הדבר אינו משתנה במצב של טיסות לחו"ל. את דרום אמריקה והודו אנחנו אוהבים להשאיר למטיילים של אחרי צבא, את אירופה הקלאסית אנחנו נוהגים לשייך לאנשים מעט מבוגרים או זוגות בחופשות רומנטיות ועל מערב אירופה כמו צרפת והולנד אנחנו מדברים בהקשר של טיולי משפחות לבר מצווה, בת מצווה או סתם טיול גיבוש. אבל יש מקום אחד שמיועד לכל גיל. מבוגרים, לפני צבא, אחרי צבא ומשפחות- כולם מזמינים טיסות לאיה נאפה.

בגלל החופים המדהימים


כל אחד מבני המשפחה ימצא מה לעשות באי הנהדר הסמוך לקפריסין, כשהיתרון הגדול שלו הוא הקרבה לישראל כך שהוא אינו מצריך טיסה ארוכה עם קונקשנים מפרכים ואפילו לא הוצאה כספית מופרזת. איה נאפה יפגיש אתכם עם אינספור אפשרויות לבילויים כשבראש ובראשונה מדובר בחופים הנהדרים של האי. כשאתם מדמיינים בראשכם חופשה בה אתם שוכבים על החוף ומנסים לתפוס קצת צבע על כיסא השיזוף או עם מגבת על חול זהוב, כשלצורך התרעננות אתם רצים אל המים הצלולים וטובלים בהם, איה נאפה הוא המקום שעולה בדמיונכם. חופים מרהיבים, ים כחול ואינספור תיירים איתם תוכלו להתחבר על החוף ולחגוג לאחר מכן באחד ממקומות הבילוי שעל האי.

בגלל המסיבות באי


אמנם באיה נאפה תמצאו פרט לחופים המרהיבים, גם מסעדות עם אוכל איכותי ולא יקר ופאבים בהם תוכלו לשבת ולשתות, אבל האטרקציה העיקרית כאן היא המסיבות. באיה נאפה תוכלו ליהנות כל היום וכל הלילה מחגיגות על החוף, החל מהרגע בו קורא התרנגול ומבשר על עלות השחר ועד לשקיעת השמש, שקיעה ששווה צפייה בפני עצמה. החופים מלאים בחוגגים שרוקדים לצלילי מוזיקה מקומית ומוזיקה עולמית והמקום הופך כולו למסיבה אחת גדולה. כשיורד הלילה אולי תפסיקו לחגוג בחוף, אבל המסיבה לא נגמרת, אז נפתחים המועדונים בעיר, שגם הם מתמלאים באלפי צעירים שרק רוצים לרקוד ולשמוח. טיסות לאיה נאפה מעניקות לכם גם את האופציה של ספורט ימי באחד מהחופים של האי, כשסוגי הספורט העיקריים הנהוגים במקום הוא גלישת רוח וסקי מים.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי