טיסות לזאגרב

טיסות לזאגרב

טיסות זולות לזאגרב

בקרואטיה מקומות רבים בעלי ערך תיירותי כמו דוברובניק וספליט, אבל עיר הבירה של המדינה העצמאית שנולדה מהתפרקות יוגוסלביה לשעבר, היא העיר אליה כדאי להגיע. בעיר זאגרב תיתקלו בשלושה חלקים שונים מהם היא מורכבת - העיר העליונה, העיר התחתונה והעיר החדשה. זאגרב העיר העילית היא זו שמציעה לתייר את הנופים היפים ביותר שלה
טיסה לזאגרב

טיסה לזאגרב

$328 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 31/10/21 - 05/11/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה זולה לזגרב

טיסה זולה לזאגרב קרואטיה

$328 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 31/10/21 - 05/11/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה לזאגרב

טיסה לזאגרב

$328 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 31/10/21 - 05/11/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה לזאגרב עם אופיר טורס


טיסות לזאגרב - עיר עילית


טיסות לזאגרב אל העיר העליונה יביאו אתכם אל מגדל הפעמונים היפהפה ולכנסייה המפורסמת סיינט קתרין, כנסייה שעשויה כולה בסגנון בארוק. אם תהיו מעוניינים לצרוך מעט תרבות בעיר העליונה תוכלו לבחור באחת משתי אטרקציות. הראשונה היא מוזיאון הטבע, שם תצפו בזנים שונים של צמחים ובעיקר של בעלי חיים. האופציה השנייה היא הגלריה לאמנות מודרנית, שבדיוק כמו שמה, תוכלו להתוודע במקום למעט יצירות אמנות עכשוויות, וכאלה בעלות ותק לא רב.

טיסות ישירות זולות לזאגרב


כדי שלא בטעות תחשבו שהגעתם למדינה רק על מנת לצפות באתרים שונים בחלקי העיר, ממתין לכם סיור בשוק הפירות והירקות של בירת קרואטיה. בשוק תזכו ליהנות מכל הריחות והצבעים של שלל פירות וירקות, חוויה גסטרונומית באמת נפלאה ששווה ביקור ויכולה להעביר לכם מספר שעות אם תסיירו בין כל הדוכנים שבשוק, מבלי שתרגישו זאת כלל וכלל. לאחר שמילאתם את השקיות בפירות וירקות, הגיע הזמן למלא אותן בקניות. טיסות לזאגרב יכירו לכם את איליציה, השדרה המרכזית של העיר, בה תוכלו לטייל בין כל החנויות הכי נחשבות בעיר שמציגות לראווה את כל המותגים שאתם מכירים כל כך טוב. את הביקור בזאגרב תוכלו לחתום באחד מהפארקים היפים ביותר שמציעה העיר, פארק מקסימיר. בפארק תגלו יער עצי אלון עתיקים, מדשאות רחבות וסוגי צמחייה מגוונים ויפים למראה, כל אלה לצד הפסלים שניצבים במקום.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.