דילים לרואנדה

דילים לרואנדה

חבילות נופש לרואנדה

חבילות נופש לרואנדה הנמצאת במרכז אפריקה, מציעות הרי געש, יערות טרופיים, גבעות ואגמים. דילים לרואנדה ייקחו אתכם לראות את הגורילות החיות באזור ולהתחקות אחר אורח החיים שלהם
טיסה לרואנדה

טיסה לרואנדה

בין התאריכים, 22.05 - 13.06
טיסה סדירה
EL-AL
טיסות זולות לרואנדה

טיסות זולות לרואנדה

בין התאריכים, 01.06 - 16.06
טיסה סדירה
EL-AL
טיסה לקיגלי רואנדה

טיסה לקיגלי רואנדה

בין התאריכים, 05.06 - 28.06
טיסה סדירה
SWISS
טיסות לרואנדה

טיסות לרואנדה

בין התאריכים, 03.09 - 20.09
טיסה סדירה
BRUSSELS AIRLINES

חבילות נופש לרואנדה עם אופיר טורס


רואנדה, מדינה כפרית במרכז אפריקה, שרוב האוכלוסייה מתגוררת בכפרים והם מתקיימים מגידול עצמי בחלקות אדמה קטנות. רואנדה גובלת עם המדינות אוגנדה, בורונדי, קונגו וטנזניה ובדילים לרואנדה מומלץ גם לצאת לטיולים במדינות הקרובות ולראות תרבות שונה. התיירות לרואנדה עלתה בשנים האחרונות והכול בזכות האפשרות לצפות בגורילות ועיר הבירה שלה קיגאלי משמשת מוקד יציאה לטיולים בסביבה.

חבילות נופש לרואנדה מציעות למטייל לראות את קו פרשת המים שבין אגני הניקוז הנילוס והקונגו ועובר ברכס הרים וחוצה את מערב רואנדה, הרי געש, אגמים, יערות גשם טרופיים, הרים מיוערים, נהרות וכמובן גבעות משתפלות שנתנו למדינה את הכינוי "ארץ אלף הגבעות". בנוסף בצפון רואנדה מומלץ לראות את הגורילות ההרים החיות באזור.

הזמינו עוד היום דיל לרואנדה ובואו לראות את עיר הבירה קיגאלי ממנה אפשר לצאת לטיולים ברחבי הארץ, את האגמים היפים, פארקים לאומיים בהם אפשר לעשות ספארי ולראות אלפי יונקים ועופות, פארק הרי הגעש, ליהנות מספורט ימי בימת קיבו או לבלות יום תרבותי במוזיאונים ובגנים הבוטניים של בוטארה.

• הערה – ישראלים זקוקים לאשרת כניסה למדינה, אותה מקבלים בכניסה למדינה.


דילים לרואנדה – אטרקציות מרכזיות


דילים לרואנדה שבמרכז אפריקה מציעים למטייל מבחר גדול של אטרקציות ונופים מושלמים. בואו לחוות את המדינה המיוחדת אם זה בספארי בשמורות, בילוי באחד מהאגמים הפזורים ברחבי המדינה, צפייה בהרי געש, טיול בכפרים הקטנים וצפייה באורח החיים המיוחד או האטרקציה הכי חשובה ומעניינת היא ביקור באזור גורילות ההרים.

חבילות נופש לרואנדה הן הזדמנות לראות את גורילות ההרים שנמצאות בסכנת הכחדה. הגורילות חיות במרכז אפריקה, בפארק הלאומי דה וולקן, במרכז מפגש הגבולות של אוגנדה, רואנדה וזאיר. על מנת לראות את הגורילות יש להירשם בבירה קיגאלי ומקבלים אישור כניסה – תעודה, בכל יום מונפקות רק 56 אשרות, המאפשרות ביקור של שעה בדיוק באזור הגורילות וכניסה של עד 8 אנשים בקבוצה.

גודל השמורה 125 קמ"ר והיא יושבת על רכס הרי הגעש, שמרביתם רדומים בגובה שנע בין 2225-4270 מטר מעל פני הים. בית הגידול החשוב בשמורה הוא יער הגשם וביער מאות זני צמחים, מאות סוגי ציפורים ובסבך הצמחייה גרות הגורילות. ההליכה אל אזור הגורילות אורכת בין שעתיים – לארבע, בהתאם לאנשים בקבוצה והכניסה מותרת לילדים מעל גיל 15 ומבוגרים שאינם חולים, מכיוון והגורילות נדבקות מהר.

אטרקציות נוספות בדילים לרואנדה – שמורת יער ניונגה ובה בעיקר יונקים וציפורים ושטחה כ-950 קמ"ר. נחשב ליער הטבעי הגדול ביותר במרכז ומזרח אפריקה האטרקציה המעניינת שם הם השימפנזים. במרכז השמורה מעיין ונהר הרוקארארה נובע בשמורה זו. אגם קיבו – המשמש אתר נופש לעשירי רואנדה ולמבקרים האירופאים. לחופו של האגם בתי מלון מודרניים ועיירת הנופש המרכזית היא גיסני. הפארק הלאומי אקגרה – שוכן לאורך הגבול המזרחי עם טנזניה ושטחו 1120 קמ"ר. בשמורה אוכלוסיית בעלי חיים גדולה הכוללת גם אריות וקרנפים, בנוסף אפשר להתחקות בשמורה אחר "חמשת הגדולים" – פילים, תאואים, נמרים, קרנפים ואריות. נמצא במרחק 3 שעות נסיעה מעיר הבירה קיגאלי.