טיסות ודילים לסאמוס

דילים לסאמוס

טיסות ודילים לסאמוס

חבילות נופש לסאמוס

סאמוס, אי יווני במזרח הים האגאי, קרוב לחוף הטורקי בצפון מזרח. חבילות נופש לסאמוס מציעות חופים נעימים, מפורסם בייצור יין המוסקט, מקום הולדתו של פיתגורס, מציע גם הרים מרשימים, מפרצים עוצרי נשימה, כפרי דייגים עם בתים צבעוניים ואטרקציות מעניינות כגון מפלי פוטומאי
טיסה לסאמוס

טיסה לסאמוס

בין התאריכים, 16.07 - 21.07
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות לסאמוס יוון

טיסות לסאמוס יוון

בין התאריכים, 16.07 - 22.07
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות זולות לסאמוס

טיסות זולות לסאמוס

בין התאריכים, 20.07 - 31.07
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות לסאמוס

טיסות לסאמוס

בין התאריכים, 16.07 - 24.07
טיסה סדירה
AEGEAN AIR

דילים לסאמוס עם אופיר טורס 


דילים לסאמוס, אי יווני במזרח הים האגאי, קרוב לחופי טורקיה. סאמוס הוא מולדתם של אפיקורס ופיתגורס ובמקום נמכרות מזכרות של "גביע פיתגורס", אותו הוא המציא.

חבילות נופש לסאמוס מציעות מבחר של בתי מלון ואתרי נופש ממוקמים בסיס מפרץ סאמוס. באי אפשר לראות שרידים ארכיאולוגיים, שיחי יסמין בכל פינה, טבע נפלא, חופים מושלמים, טברנות עם אוכל יווני אמיתי וטעם גן עדן, כפרי דייגים קטנים ויש אפשרות לקפוץ לביקור בטורקיה הקרובה.

חבילות נופש לסאמוס – אטרקציות מומלצות


חבילות נופש לסאמוס, האי היווני מציעות מבחר אטרקציות המתאימות לכל המשפחה וכן חופשה של בטן גב בחופים הנקיים והנעימים. ברחבי האי אפשר ליהנות גם מיין מקומי המופק באי ומומלץ לשכור רכב ולתור אותו. חבילה לסאמוס תביא אתכם אל האטרקציות באי – אתרי טבע יפים עם פרחי סחלבים, ציפורים שונות, פרחי יסמין בכל פינה, חופי ים נעימים, מפרצונים עם מי טורקיז, עיירות יווניות אותנטיות, כפרי דייגים, בעיר בתי קפה ומסעדות.

עוד באי – הכפר הקטן קומאראדי עם חנויות קרמיקה ומסעדות קטנות וכן מפעל לייצור קרמיקה בו אפשר לבקר ובחודשי הקיץ מתקיים באי פסטיבל היין לכבודו של דיוניסוס, אל היין. בפסטיבל גם תזמורת מאולתרת עם שירה וריקודים.

מומלץ לצאת לשייט מחוץ לאי אל האי איקריה בו האנשים חיים הכי הרבה שנים וזהו אחד האיים הכי הררים ומומלץ לבוא לבקר. הזמינו עוד היום טיסה ובואו ליהנות מחופש בטן גב באחד האיים היפים ביוון.