טיסות ודילים לסרדיניה

טיסות ודילים לסרדיניה

טיסות ודילים לסרדיניה

טיסות וחבילות נופש לסרדיניה

סרדיניה, אי בים התיכון ששייך לאיטליה. סרדיניה היא אי הררי עם נהרות, סכרים ואגמים מלאכותיים. בחבילות טיסות לסרדיניה תוכלו ליהנות מהחופים הנעימים, נמל ההומה, כפרים קטנים, אתר ארכיאולוגי וכמובן אוכל משובח
טיסה לסרדיניה

טיסה לסרדיניה

בין התאריכים, 28.04 - 05.05
טיסה סדירה
SWISS
טיסות לסרדיניה

טיסות לסרדיניה

בין התאריכים, 12.05 - 16.05
טיסה סדירה
KLM
טיסה לסרדיניה איטליה

טיסה לסרדיניה איטליה

בין התאריכים, 19.06 - 26.06
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות זולות לסרדיניה

טיסות זולות לסרדיניה

בין התאריכים, 01.07 - 10.07
טיסה סדירה
IBERIA

טיסות וחבילות נופש לסרדיניה איטליה עם אופיר טורס


טיסות לסרדיניה, אי בים התיכון ששייך לאיטליה. 80% משטחה של סרדיניה הם הרים וגבעות וסמוך לחופי הים, אזורים מישוריים מועטים. ברחבי האי אגמים מלכותיים שנוצרו ע"י סכרים שחוסמים את זרימת הנהרות ומהם גם שואבים מים. לאורך החוף מפרצים המשמשים לעגינה ונופש. חבילות לסרדיניה מציעות לכם מבחר אטרקציות המתאימות לכולם – אפשר לבקר בכפרים הקטנים הפזורים לאורך החוף, לראות את החפירות באתר הארכיאולוגי בנורה, להתבונן בעצי הענק בני מאות השנים, ליהנות מאוכל מעולה, לבקר במערות הנטיפים המסתוריות וליהנות מהחופים הלבנים ומי הטורקיז של הים.

דילים לסרדיניה איטליה – אטרקציות מרכזיות


חבילות נופש לסרדיניה, האי האיטלקי הרגוע, הוא מקום יפיפה עם חופים שלווים, אוכל מגוון המבוסס רובו על פירות ים טריים ובשרים, נופים דרמטיים ואזורי טבע פראיים. החופים – החופים של סרדיניה בעלי חול בהיר ומים כחולים נקיים. חלקם מסודרים ומתאימים גם למשפחות ויש גם חופים נטושים שקשה יותר להגיע אליהם, אבל מומלץ למי שמעוניין בשקט.
קאליארי – היא בירת סרדיניה ובה אטרקציות המושכות תיירים רבים. בעיר חופי ים נעימים, קתדרלת הדואומו, עיר עתיקה, פארקים וגני משחקים, מסעדות מצוינות, גלידה טעימה, רחובות צרים, טיילת המשקיפה על הנמל ואווירה צעירה ונעימה.

דיל לסרדיניה מציע לכם לראות גם חוות חקלאיות המגדלות כ- 3 מיליון כבשים, בלה מדלנה אפשר לרכוש מזכרות, לחם מקומי, פסטה, יין ועוד ולראות את המוזיאון הלאומי המוקדש לגריבלדי, באלגרו העיר הקטלונית רחובות שקרויים על שם מקומות מוכרים בספרד, עיר עתיקה עם סמטאות צרות וארוכות והבניינים גבוהים ומקושטים בכביסה צבעונית. בעיר אפשר לראות את הכנסייה העתיקה, מגדלים, ללכת על הטיילת לאורך חומות העיר ולאכול אוכל מקומי וגלידה נפלאה. מהנמל אפשר לצאת לסיור במערת נפטון – מערת נטיפים אחת היפות באי.

מקומות נוספים באי – טמפיו פאוסניה – עצי אגוז מוסקט, צמחייה ירוקה, מעיינות מרפא מינרליים וקרנבל שנתי בחודש פברואר. אולביה מציעה מלונות זולים, אפשרויות בילוי, חיי לילה, קניונים וחנויות, תעלת מים ומסעדות שונות. ברחבי האי אתרים היסטוריים מתקופת הברונזה, אתרי נופש, משקים המייצרים גבינות, דבש ושמן זית, יקבים המייצרים יין מקומי ונוף שאי אפשר להירגע ממנו.

הזמינו עוד היום טיסות וחבילות נופש לסרדיניה עם אופיר טורס ובואו ליהנות מכל הטוב שהאי הזה מציע.