דילים לטוסקנה

דילים לטוסקנה

חבילות נופש לטוסקנה

חבילות נופש לטוסקנה, מחוז במרכז איטליה שבירתו היא פירנצה. חבילות לטוסקנה יקחו אתכם לנופים מגוונים - גבעות, הרים כולל הר אמיאטה בו אפשר לעשות סקי בחורף, יקבים רבים וכמובן גלריות עם תמונות מפורסמות, המגדל הנטוי של פיזה ועוד כל כך הרבה
טיסה לפירנצה

טיסה לפירנצה

בין התאריכים, 25.05 - 03.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסות לפירנצה טוסקנה

טיסות זולות לפירנצה

בין התאריכים, 25.05 - 04.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסות לפירנצה

טיסות לפירנצה

בין התאריכים, 26.05 - 01.06
טיסה סדירה
SWISS
טיסה זולה לפירנצה

טיסה לפירנצה טוסקנה

בין התאריכים, 25.05 - 06.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE

חבילות נופש לטוסקנה עם אופיר טורס


חבילות נופש לטוסקנה, מחוז במרכז איטליה בעל נופים מגוונים – בצפון הררי, מדרום לפירנצה גבעות ובחלקו הקטן, אזור סיינה מישורי. מחוז זה נחשב לאחד היפים והרומנטיים באיטליה. באזור אדמות פוריות וגידולים של עצי זית וכרמים עם יקבים רבים. אזור זה ידוע בעיקר כמקום תחילתו של הרנסנס האיטלקי ואפשר לראות באזור ציורים, פסלים ומבנים מתקופה זו. בהזמנת חבילת נופש לטוסקנה, הערים החשובות במחוז הן – פיזה, פירנצה, סיינה, מונטפולצ'אנו, סן ג'ימיניאנו, לוקה וליבורנו. בין האטרקציות המפורסמות באזור – פיאצה די קמפו – גלריית האומנות, המגדל הנטוי בפיזה, גלריית אופיצ'י בפירנצה, הדואומו המפורסמים בערים אלו, מוזיאונים גדולים עם יצירות אומנות עתיקות, פסל דוד בפירנצה ועוד.

הזמינו עוד היום חבילת נופש לטוסקנה ובוא לראות את הערים היפות, ליהנות מיין משובח ומזג אוויר נפלא.

דילים לטוסקנה – אתרים מרכזיים


דילים לטוסקנה המנוקדת בעיירות עתיקות, מטעי זיתים, כרמים וכבישים שלאורכם עצי ברוש זקופים. בטוסקנה תוכלו ליהנות מסיור ביקבים, לראות את תהליך ייצור היין ואף לטעום ולרכוש יינות מובחרים. למי שמעוניין בטיול יקבים מומלץ לנסוע לדרך היין, הדרך המובילה מקורטונה ועד לעיירה מונטפולצ'יאנו או לעמק האורצ'ה.

חופשה בטוסקנה - אטרקציות המעניינות 


חבילת נופש לסיינה– עיר מיוחדת שמשמרת את הבנייה מימי הביניים ומשלבת בנייה מודרנית, אוכל מצוין, אומנות, שלוש גבעות עגלגלות, גגות אדומים והיא הוכרזה ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמית. במרכז העיר נמצאת פיאצה דל קאמפו ובה שוכן ארמון העיר, המשמש כבית עירייה. בכיכר מתקיים בכל שנה באוגוסט מרוץ סוסים שמחזיר את התיירים לימי הביניים. בעיר אפשר לראות גם את מגדל הפעמונים הגבוה ביותר באיטליה, מוזיאון סיביקו ליצירות אומנות, כנסיית סנטה מריה די סרוי, קתדרלת הדואומו משנת 1215, מוזיאון דל אופרה דל דואומו עם אוצרות הכנסייה ועוד.

דילים לפירנצה– בירת חבל טוסקנה ששוכנת על נהר הארנו. ידועה בזכות פריחתה התרבותית ומרכזיותה בתקופת הרנסנס בארכיטקטורה ואומנות. בעיר נמצא פסלו המקורי של דוד – מיכאלנג'לו, פסל הפייטה, אוסף ציורים גדול ומהמרשימים בעולם בגלריית אופיצ'י המפורסמת, קתדרלת סנטה מריה דל פיורה עם הכיפה הענקית, פונטה וקיו – הגשר הישן שמשמש כמרכז קניות, כיכר הרפובליקה, גני בובולי, מוזיאון גוצ'י לחובבי האופנה, הארמון העתיק ועוד.

דיל לפיזה– עיר יפיפייה שנבנתה רובה ע"י משפחת מדיצ'י והבתים מקושטים בסמל המשפחה. האטרקציה המפורסמת בעיר היא כמובן המגדל הנטוי שנמצא בכיכר מרקולי ועבר במשך השנים תיקונים על מנת לייצב אותו. בעיר אפשר להתרשם גם מהארמונות, לראות את החצרות עם המזרקות היפות, לבקר באוניברסיטה בת 400 שנה, לראות את הציורים ואולמות התפילה בכנסייה, לבקר במוזיאונים לפתולוגיה, אנטומיה ומוזיאון הדואומו ועוד.