חברת Orange line

חברת Orange Lineחברת אורנג' ליין - Orange Line הוקמה בשנת 2004. החברה נמצאת בבעלותם של אופיר טורס (נציגת החברה הבינלאומית(Carlson Wagonlit Travel
וחברת INCS העוסקת בייצוג חברות תעופה למטען.

אורנג' ליין פועלת כיום כספק כלל עולמי למציגים בכל רחבי העולם המבקשים להשתתף בתערוכות בארצות שונות. לחברה חמישה סניפים ומטה החברה הראשי ממוקם בישראל באזור נמל התעופה בן גוריון. לחברה גם סניפים ב: אטלנטה/ארה"ב, מוסקבה/רוסיה, פיירבורג/גרמניה וברצלונה/ספרד.

חברת אורנג' ליין שמה לה למטרה להציע פתרון כולל לחברות המבקשות להשתתף בתערוכות, ולספק מבחר שירותים שלם הנותן מענה לכל צורך של מציג בתערוכה בינלאומית ומוציא מהכוח אל הפועל את הפרויקט המורכב של השתתפות בתערוכה בינלאומית.

Orange Line מייעצת למציגים משלבי התכנון, זמן רב לפני ביצוע התערוכה בפועל על מכלול ההכנות הדרושות לביצוע חלק ונטול קשיים של התהליך כולו ועד להוצאה לפועל של התערוכה על כל ההיבטים הכרוכים בכך.

Orange Line עובדת בשיתוף פעולה מלא עם כל הגופים המובילים והמובחרים בתחום התערוכות ברחבי העולם, החל ממעצבי ביתני תערוכה, סוכני תערוכה מורשים ומהמובילים בכל יבשות תבל ועד למארגני התערוכות עצמם.

לחברה רשת לוגיסטית מגובה במחסנים ובסוכנים בכל נקודה בעולם, מה שמאפשר גמישות מירבית במתן פתרונות לוגיסטיים מורכבים וכן אחסנת ציוד בין תערוכות באופן שמייתר את הצורך להשיב את ציוד התערוכה בכל פעם למדינת המקור וכתוצאה מכך מוזיל את עלויות השינוע בין תערוכות ואירועים שונים.

כחברה מובילה בתחומה משתפת Orange Line פעולה עם ענקי שילוח בינלאומיים בתחום השילוח הבינלאומי בכלל ובתחום הטיפול במטעני תערוכה, תוך הקפדה מרבית על רמת שירות גבוהה בדגש על יחס אישי בכל אתר תערוכה.

בנוסף, החברה פועלת בשיתוף פעולה מלא עם כל הגורמים המובילים בתחום, הרי שלהבדיל מחברות אחרות, Orange Line איננה מחויבת לאף אחד מהגורמים הבינלאומיים באופן בלעדי, דבר המאפשר לבחור כל פעם מחדש את מסלול הטיפול הנכון, הכלכלי והמיטבי למציג בתערוכה ולמשלוח בדרכו לתערוכה.

בשנת 2007 הוסיפה החברה לרשימת שורותיה גם טיפול במשלוחים קריטיים ( CRITICAL SHIPMENTS) מכל מין, סוג וגודל. משלוחים "מהיום למחר" הינם גולת הכותרת וחוד החנית של שאיפתה של החברה לדיוק בביצוע שילוח מכל נקודה ולכל נקודה ברחבי תבל.

אנחנו מציעים שלמות ודיוק בביצוע, תוך מתן שירות בלתי מתפשר ואיכות מסביב לשעון, 365 ימים בשנה.

בין מגוון שירותינו:
אספקת שירותים לוגיסטיים בתערוכה ע"י סוכני תערוכה רשמיים ומורשים

פתרון לוגיסטי מלא בכל אמצעי השינוע האפשריים (הובלה אווירית/ימית/יבשתית/טיסות צ'ארטר/הובלה ברכבות/ הובלה משולבת)

טיפול אישי לכל אורך הדרך עד להגעת מטען ליעדו

בנייה והקמה של ביתני תערוכה

מערך מעקב ( TRACING ) ממוקד הנותן תמונת מצב של כל מטען בכל זמן ומאפשר קבלת עדכונים בכל אמצעי תקשורת בזמן אמת

סיוע ועזרה בהסדרת כרטיסי טיסה וסידורי קרקע באמצעות חברת האם – CARLSON WAGONLIT TRAVEL/OPHIRTOURS

ליווי אישי של נציגי Orange Line באתרי התערוכה

טיפול בכל סוגי המטען (כולל מזון מבוקר טמפרטורה, חומרים מסוכנים, בעלי חיים, מכוניות, מטענים חריגים וכיו"ב)

טיפול בכל הליכי המכס (יבוא מוחלט/ יבוא זמני/פטור מהמתנה/הישבון) בארץ ובחו"ל

שירות להנפקת פנקסATA CARNET מהיום למחר – שירות ללא עלות

טיפול במשלוחי הרגע האחרון CRITICAL SHIPMENTS -

לאתר החברה הקליקו כאן