טיול מאורגנים למשפחות - חגיגית פארקים

מסלול טיול חגיגית פארקים למשפחות

מסלול טיול מאורגן למשפחות - חגיגית פארקים

פריז, בריסל, אמסטרדם וקלן גרמניה

טיול משפחות לפריז, בריסל ואמסטרדם - "חגיגת פארקים"כוכבי טיול מאורגן למשפחות חגיגת פארקיםבלגיה - בריסל - סיור עיר, ברוז', פארק מיני אירופה והאטומיום, צרפת - פריז - דיסנילנד, פארק הסרטים דיסני, סיור עיר, הולנד - אמסטרדם, אפטלינג, וולנדם, זנדאם, גרמניה - קלן, הקתדרלה הגדולה והמדרחוב.

מסלול הטיול:

יום 1: ת"א - קלן - וולנדם - זאנס סחאנס - זנדאם - ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונמריא לקלן שבגרמניה. ניסע צפונה לכיוון הולנד וכפר הדייגים וולנדם. נבקר בחוות גבינות ואף במפעל לייצור קבקבי עץ מסורתיים הולנדיים. משם נמשיך לביקור בכפר הציורי זאנס סחאנס ונתרשם מטחנות הרוח המפורסמות. כמו כן נבקר בעיירה זנדאם, שבה גר הצייר קלוד מונה. בתום הסיור ניסע למלון ללינה.

יום 2: אמסטרדם - חיטהורן - היום נצא לסיור בעיר אמסטרדם, הקרויה גם "ונציה של הצפון". נטייל בין הסמטאות ותעלות המים, נעבור בכיכר דאם ונצפה בארמון המלכה, נטייל ברובע היהודי ובשוק הפשפשים המפורסם. בצהריים, ניתן לנסוע (בתשלום) לעיירה הציורית חיטהורן הבנויה על תעלות מים המשמשות ככבישי העיירה. נשוב למלון ללינה.

יום 3: פארק השעשועים אפטלינג - לאחר ארוחת הבוקר, נצא ליום מלא בפארק השעשועים אפטלינג. פארק אפטלינג הוא אחד מהפארקים המובילים והפופולאריים ביותר באירופה. הוא גם אחד היפים ביותר בה. יער האגדות של אפטלינג, משתרע על 720 דונם ומשמש כביתם של גמדים שובבים, פיות מתוקות, מכשפים ואפילו פחי זבל מדברים. העיצוב המדהים של הפארק כולל גם טירות אבירים, מערות גמדים, פטריות ענק וגינות מרהיבות של פרחים ססגוניים. בתוך הפארק חלקים המוקדשים לאגדות האחים גרים, לסיפורי שדים ורפאים ואפילו לסיפורי אלף לילה ולילה. בסיום היום ניסע ללינה באזור בריסל.

יום 4: בריסל - ברוז' - פריז - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לעיר הצריחים והמגדלים - ברוז’. עיר ציורית ומקסימה היושבת על תעלות מים. נטייל בסמטאות היפות שנשתמרו להפליא, בין חנויות התחרה ליצרני השוקולד המפורסמים של בלגיה. נוכל לטעום ממיטב המאכלים במסעדות הפזורות במרכז העיר ומשם נמשיך לפריז למלוננו. בהמשך היום, ניתן לצאת (בתשלום) לשיט קסום על נהר הסיין ומשם לתצפית מרהיבה על מגדל אייפל. היום יסתיים בסיור פנורמי בחלקיה הקסומים של העיר. לאחר מכן למלוננו.

יום 5: פריז - דיסנילנד ואולפני דיסני - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לבקר בעולם האגדות הגדול של וולט דיסני – דיסנילנד ובאולפני דיסני. שני פארקים מתאימים לכל הגילאים. הפארק הוא הגדול ביותר של חברת דיסני ביבשת אירופה. בפארק ארץ אגדות ופנטזיות, הפיראטים של הקאריביים, חלל בארץ המחר, נבקר בסמל של דיסני “זה עולם קטן מאוד” ונטוס בספייס מאונטן. נפגוש את מיקי, מיני, דונלד, גופי, פלוטו ושאר הדמויות המפורסמות. בפארק אולפני דיסני, תוכלו ליהנות מהאטרקציה החדשנית והמרהיבה "רטטוי", מ"המגדל הלוהט", מופעים ומתקנים ברוח הסרטים המובילים שכולנו אוהבים. לאחר ההגעה למלון, ניתן (בתשלום) לצאת לקברט של חיי הלילה – פאראדי לאטין.

יום 6: פריז - בריסל - לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור פנורמי בעיר האורות הרומנטית. נראה את בניין האופרה, את השאנז אליזה, שער הניצחון, גני לוקסמבורג והפנתיאון. ניסע לאורך הרובע הלטיני, נתרשם ממרכז פומפידו, מוזיאון עדכני עם צורה ייחודית ונחלוף על פני בית העירייה המרשים של פריז. נראה את כנסיית הנוטרדאם, נמשיך אל חצר מוזיאון הלובר ונעבור דרך גני טולרי המיוחדים ולבסוף נגיע לכיכר הקונקורד שנמצאת בקצה השאנז אליזה. בערב נמשיך לבריסל ונראה את הכיכר הגדולה המוארת וכן את פסלו של המניקן פיס - סמל בריסל ובלגיה.

יום 7: מיני אירופה - קלן - ת"א - לאחר ארוחת הבוקר, ניסע להצטלם ליד המבנה המעניין - האטומיום, אשר נבנה עבור התערוכה העולמית בשנת 1958. נמשיך לפארק מיני אירופה ובו דגמים מוקטנים מהמונומנטים הכי מפורסמים של ארצות היבשת העתיקה. בתום החוויה הייחודית הזו, נמשיך לעיר הגרמנית קלן השוכנת על גדות נהר הריין. נראה את הקתדרלה הגדולה ונסייר במדרחוב הססגוני שלה. בשעות אחה”צ ניסע לשדה התעופה של קלן בדרכנו לארץ.


המחירים כוללים:
v טיסות
v בתי מלון - אכסון במלונות בדרגת תיירות טובה, בהתאם לכלול בתוכנית הטיול
v תחבורה – אוטובוס תיירים נוח וממוזג לביצוע הסיורים
v תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל
v מדריך מקצועי מבית אופיר טורס

המחירים אינם כוללים:
v תשר למדריך הקבוצה
v הנפקת דרכון ו/או הארכת תוקפו (על הדרכון להיות בתוקף למשך 6 חודשים מיום תחילת הטיול)
v תוספת דלק ומיסים – תוספת דלק שתחול לאחר 1.1.2016 וכן מיסי נמל בחו"ל
v דמי סבלות
v כל מה שלא כלול בסעיף "המחירים כוללים"