טיול מאורגן מותאם אישית

טיול בוטיק טראוול

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולי בוטיק טראוול

אופיר טורס מציעה ללקוח לתכנן עבורו טיול מאורגן לפי העדפות האישיות שלו

רוצים לטוס מתי שנוח לכם? לאן שאתם בוחרים ולכמה ימים שאתם רוצים?

טיולי 'בוטיק טראוול' הם הפתרון המושלם עבורכם.
הרעיון העומד בבסיס טיולי 'בוטיק טראוול' הוא השילוב המנצח של העדפות ובחירות אישיות של הלקוח מצד אחד, יחד עם פתרונות תיירות מעולים של ריקושט טראוול (מקבוצת אופיר טורס) מצד שני.

אנו מומחים בארגון טיולי בוטיק פרטיים, לקבוצות קטנות ( מומלץ מ-4 מטיילים ומעלה) ועד קבוצות גדולות, תוך שימת דגש על התאמה אישית, במובן של תוכן. תוכן גאוגרפי ותוכן אקטיבי: מפגשים עם מקומיים, קולינריה, אתרים יוצאי דופן, אטרקציות מיוחדות, מסלולי הליכה ופעילות אופניים. כל זאת מתוך כוונה לייצר חוויה ייחודית לכל טיול וטיול בכל יעד שתבחרו.

הטיולים שלנו, ב'בוטיק טראוול', הינם בעלי אופי מודולרי, אשר ניתנים להתאמות אישיות כמו: יותר מסלולים רגליים, פעילויות כמו רפטינג / פארק חבלים / אומגה וכד', בתי מלון מפנקים, ספא ועוד ועוד.

בכל טיול ישנו מדריך או מדריכה מקומיים (דוברי אנגלית) מצוות אופיר טורס. המטיילים חופשיים ליהנות מהטיול במלואו ולא לדאוג ללוח זמנים, ניווטים או איפה אוכלים צהריים. הטיולים מוצעים ללא טיסות, כך שהמטיילים יכולים לבחור את הטיסות במועדים ובזמנים הנוחים להם וריקושט טראוול יתאימו את הטיול עצמו לפי הטיסות שנקנו. במידה והמטיילים ירצו חבילה מושלמת, יועצי התיירות ידאגו לכל מה שיידרש.

כל הטיולים והמסלולים מתאימים למטיילים חדשים, משפחות, אוהבי הליכה, רוכבי אופניים ומטיילים וותיקים. נשמח לעמוד לשירותכם צוות 'בוטיק טראוול' .

תחזרו אליי