טיול מאורגן לחברות (אינסנטיב)

טיולים מאורגנים מיוחדים לחברות, ארגונים וועדים

טיולי חברות, ארגונים וועדים


אנו באופיר טורס, חברת התיירות הגדולה והוותיקה בארץ, מציעים לכם שרות מקצועי ומיומן של מחלקת טיולי התמריץ, לחברות, ועדים וגופים שונים. לאורך השנים ביססנו קשרים עם בתי מלון איכותיים ברחבי העולם וכן עם אתרי נופש ייחודיים, מרכזי כנסים ואירועים.
היעדים הם אינסופיים: מיוון ועד קובה , ברלין ועד בנגקוק, סיציליה ועד המאלדיביים. אין יעד רחוק מדי או אקזוטי מדי עבורנו. אנו פה כדי להעניק פתרונות, עוד לפני שהשאלות צצות.

צוות המומחים שלנו, בעל ניסיון רב שנים בטיולי תמריץ ומיועד במיוחד לתכנון הטיול שלכם. אנו יודעים היטב לכוון, לתכנן ולתת רעיונות ופתרונות יצירתיים, עם מסלולים רבים היכולים להתאים לכל מערך בקשות וציפיות.

תחומי ההתמחות של מחלקת טיולי התמריץ באופיר טורס:
טיולי תמריץ לעובדים בארץ בחו"ל - טיול או חופשה של בילוי וגיבוש לעובדי החברה. אנו פועלים בטווח רחב של אתרי תיירות ונופש בעולם אליהם נוכל לארגן עבורכם טיול המותאם לצרכים הספציפיים שלכם, כדי שהחוויה והאפקט יהיו ברמה מושלמת. ניתן לצאת בקבוצות של החל מ-15 מטיילים ועד מאות עובדים, כולל פתרונות תעופה ושרותי קרקע ברמה הגבוהה ביותר.

ארגון סמינרים מקצועיים, ימי עיון וכנסים בארץ בחו"ל - ארגון חדרי הרצאות, אולמות כנסים ועוד, כל זאת תוך תשומת לב מירבית ושימת דגש על כל הפרטים הקטנים ביותר והגדולים, החשובים כל כך להצלחת הכנס.

הפקת טיולים - במחלקת טיול התמריץ ישנו גם צוות הפקה הדואג להשלמת התכנים בצורה שתפתיע כל פעם מחדש. מיתוג הטיול, תיעוד בצילום סטילס או וידאו, יצירת מזכרות ועוד. המפיקים שלנו ייענו לכל אתגר !!!

לכל שאלה או בקשה נוספת ניתן לפנות אל מחלקת טיולי התמריץ באופיר טורס
ran_s@ophirtours.co.il
 
חברות שטיילו איתנו לאחרונה - 

טיול חברת כלל ביטוח בחו"ל - טיולים מאורגנים לחברות עם אופיר טורס נופש חברת ניופאן בחו"ל - טיולים מאורגנים לחברות עם אופיר טורס טיול מאורגן לעובדי חברת הפניקס בחו"ל - ארגון טיולים מאורגנים לחברות עם אופיר טורס  טיול גיבוש בחו"ל לעובדי חברת לאומי - טיולים מאורגנים לחברות עם אופיר טורס נופש חברה בחו"ל לעובדי כאל - טיולים מאורגנים לחברות עם אופיר טורס טיול מאורגן לעובדי הראל נופש חברת מוקד אמון - טיולי חברות בארץ ובחו"ל עם אופיר טורס טיול מאורגן לעובדי גוגל - הפקת נופש לחברות עם אופיר טורס טיולי תמריץ בחו"ל לעובדי בנק אוצר החייל טיול מאורגן למיטב דש