מלונות בסיני

מלונות בסיני

דילים למלונות בסיני עם אופיר טורס

מלונות בסיני עם אופיר טורס


סיני, הוא חצי אי במצרים, התחום בין הים התיכון, הנגב, מפרץ אילת, מפרץ סואץ' ותעלת סואץ'. האי סיני ברובו מדברים ומיושב לאורך חופיו. במזרח ממוקמים הישובים – טאבה, נואיבה, דהב ושארם אל שייח ואלו גם היעדים בהם אפשר למצוא מלונות המתאימים לכולם ולכל כיס.

מלונות בסיני הוקמו לאורך החופים, בתי מלון מפוארים השייכים לרשת בינלאומית וכפרי נופש, המציעים נופש של ים עם אתרי צלילה מיוחדים, אטרקציות במלון וסביבו ואוכל טוב. מלונות אלו נחשבים לזולים ומתאימים גם לצעירים המעוניינים לבלות במלון ולא להיזרק על חוף הים. מלונות בסיני מציעים למבקר אפשרויות שחייה, צלילה, שיזוף ובעיקר מנוחה. בחופים מסתובבים רוכלים המוכרים בגדי חוף, תכשיטים זולים ומזכרות ובסביבת המלונות מגוון טיולים להרי סיני הציוריים, אם זה בהליכה, על גבי סוס או גמל, מנזר סנטה קטרינה, אי פרעה, בקעת הירח ועוד.

מלונות בסיני מתאימים לכולם, ברמות שונות של איכות ומחיר ובתקופות החגים מומלץ לסגור זמן מה מראש.

הערים המומלצות להזמנת מלון הן
טאבה – מתאימה לכל מי שמעוניין להרגיש שהוא בסיני, אבל לא להתרחק יותר מדי מהגבול ומבחר המלונות שם ברמה גבוהה. בטאבה וסביבה אטרקציות מעניינות כגון אי פרעה / אי האלמוגים, שנחשב לאחד המקומות המרהיבים לצלול בהם וסביב האי מאות אלמוגים אותם ניתן לראות בשייט, צלילה או שחייה סביבם. ואדי מרח ובקעת הירח – נמצא מחוץ לטאבה וזהו אזור עם נופים עוצרי נשימה, הר יואש והרי אילת – באזור אפשר לערוך טיולים רגליים המתחילים בוואדיות העולים מטאבה וממשיך עד הר יואש והר אילת. בעיר אפשר למצוא גם בתי קזינו.
נואיבה – עיר נמל קטנה המכונה גם "הפנינה של מפרץ עקבה", נחשבת לאחת היפות וגם הפופולרית ביותר. נואיבה נמצאת כ-40 דקות ממסוף הגבול ומציעה שקיעות מרהיבות, ים כחול נקי, דיונות צהובות לבנות ונופים מושלמים. בעיר עצמה מסעדות, שוק עם מזכרות, חנויות וכמובן מבחר בתי מלון טובים מאוד.
שארם אל שייח' – עיר קיט הנמצאת במרחק של 3.5 שעות מהגבול, עם מבחר גדול של מסחר, פנאי, חנויות מזכרות ואטרקציות כגון טיילת נעימה במפרץ נעמה, אפשרויות צלילה, טיולי גמלים, טרקטורונים, מופעי בידור וקונגרסים בינלאומיים. בעיר מבחר בתי מלון ברמות שונות, שרובם ברמה גבוהה מאוד וחלקם מתפקדים גם ככפרי נופש עם אטרקציות מים, מסעדות, מכוני בריאות וספא ועוד.
ולבסוף בתי מלון בדהב סיני השוכנת כ-80 ק"מ מהגבול. בעיר חופים מרהיבים, מועדוני צלילה, בתי מלון ברמה גבוהה, טיילת נעימה, מסעדות דגים, חנויות, בתי קפה, ברים ומועדונים.