חבילות סקי בשבדיה

חבילות סקי לשבדיה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

דילים לסקי בשבדיה

חבילות סקי לשבדיה עם אופיר טורס 


אחד המקומות בעל אתרי הסקי מהמשובחים ביותר באירופה, אליהם עדיין לא מספיק ישראלים התוודעו, זוהי שבדיה. המדינה הסקנדינבית נהנית ממזג אוויר שמותאם לסקי לאורך מרבית השנה ומשופעת אתרים שהינם מתאימים גם לסקי אלפיני וגם ואולי בעיקר, לסנובורד. בשבדיה, שלא בשונה מאתרי הסקי הבולטים ביותר ביבשת אירופה, לא שמים דגש אך ורק על הגלישה באתר, אלא אף על השהות במתחם לאחר שעות פעילות הסקי, עם בילויים נהדרים כמו מסעדות, מועדונים וכדומה.

האתר שנחשב לאתר הטוב ביותר בשבדיה הוא האתר ארה (Are). אתר זה נחשב לאחד מהמשובחים ואולי אף הטוב ביותר בצפונה של אירופה והינו מתהדר בכ-100 מסלולי גלישה, כאשר כל מסלול מיועד לרמה שונה של גולשים, מי מהם מסלולים קלים יותר לגולשים מתחילים ומי מהם מסלולים אתגריים יותר לגולשים המנוסים. אחד הדברים המיוחדים באתר, הוא היותו מותאם במיוחד למשפחות עם ילדים. מלבד מעליות סקי רבות שמקלות על השהייה באתר ומלבד בית ספר לסנובורד המלמד את הילדים המתחילים כיצד לגלוש, האתר ארה מציע גם פארק מיוחד עבור הילדים והוריהם שמופרד מהחלק העיקרי של הגולשים באתר. לאחר שבילו הילדים באתר הגלישה המיוחד שלהם, הם יוכלו ליהנות מפעילויות רבות מותאמות בייחוד עבורם.

סקי בשבדיה תוכלו לעשות גם באתר ריקסגראנסן (Riksgransen), שאולי מוכר פחות וגדול פחות מהאתר ארה, אך עקב היותו ממוקם סמוך לגבול המדינה עם נורבגיה והיותו ממוקם ממש בצפון היבשת, האתר נהנה משעות אור יום רבות. כך, אתר הסקי פועל עד חודש יוני, דבר שמתאים במיוחד לגולשים שמעדיפים לגלוש לאו דווקא בתקופות השיא.

האתר האחרון והלא פחות מרהיב מהשניים האחרים הוא האתר סאלן (Salen), עוד אחד מהאתרים המוכרים של המדינה הסקנדינבית. כ-160 מסלולי גלישה מוצעים לעוברים והשבים שהגיעו לעשות סקי בשבדיה, שגם הם מיועדים למגוון רמות, וישנם איזורים שונים המיועדים במיוחד לילדים. סאלן נהנית גם מחיי לילה מרתקים הכוללים מועדוני ריקודים וברים איכותיים, כך שלאחר שניצלתם את היום לסקי, תוכלו להתרענן מעט ולהשתחרר לקראת היום שיבוא אחריו.
תחזרו אליי