חברת התעופה KLM

חברת התעופה KLM

טיסות KLM למגוון יעדים בעולם

טיסה לאמסטרדם עם KLM

טיסה לאמסטרדם עם KLM

$1,295 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 18/4/24 - 22/4/24
טיסה סדירה
KLM
אישור מיידי
טיסה ללונדון עם KLM

טיסה ללונדון עם KLM

$1,394 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 29/4/24 - 03/5/24
טיסה סדירה
KLM
אישור מיידי
טיסה לפריז עם KLM

טיסה לפריז עם KLM

$1,630 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 21/4/24 - 25/4/24
טיסה סדירה
KLM
אישור מיידי

חברת התעופה KLM


תחילתה של חברת התעופה ההולנדית וחלק מתאגיד Air France-KLM, KLM, באוקטובר 1919 אז התחילה את דרכה תחת אותו השם. למעשה, KLM היא חברת התעופה הותיקה בעולם שעדיין פועלת תחת שמה המקורי (בשם המותג ולא שם התאגיד שנוצר ב-2004, אז התמזגה). בשנת 1934 ביצעה החברה טיסה שחצתה את האוקיינוס האטלנטי.

KLM המאוחדת
בשנת 2004 התמזגה KLM עם חברת אייר פראנס הצרפתית לחברה המאוחדת, הנקראת אייר פראנס - KLM ואליהן הצטרפה כשותפה סטרטגית NWA. אייר פראנס - KLM נחשבת לאחת מחברות התעופה החזקות באירופה ולחברה הגדולה בעולם במונחי הכנסות. בסיסיה העתידי של החברה מצויים בשדות התעופה של פריז ואמסטרדם, עם צי של כ-585 מטוסים ו-70 מליון נוסעים בשנה, הטסים ל-242 יעדים.

KLM – מסע מלא בהשראה
כיום חברת KLM, שאוחזת במשפט A journey full of inspiration, היא חברת התעופה הגדולה באירופה (עם מיזוגה עם אייר פראנס). ל- KLM יש אלפי טיסות יומיות והיא משרתת כמליוני נוסעים בשנה בעשרות יעדים ברחבי העולם ומעסיקה עשרות אלפי עובדים. ל-KLM מרכז בנמל התעופה באמסטרדם (ומרכז נוסף בפריז של Air france). צי החברה מכיל כ-112 מטוסים (ועוד שמונה הזמנות).

KLM ישראל
גם בשוק הישראלי, KLM רושמת נוכחות חזקה עם טיסה יומית מאמסטרדם לתל אביב (ועוד שתי טיסות יומיות לפריז של תאגיד איי פראנס KLM). אייר פראנס KLM ישראל אף השיקה את התוכנית "BlueBiz" לעסקים קטנים, לפיה בעלי עסקים קטנים ובינוניים ועובדיהם, יכולים לצבור בטיסותיהם נקודות כחולות עבור העסק. מי מבין העובדים או המעסיקים החברים גם במועדון ה"Flying-Blue" (נוסע מתמיד) של אייר פראנס KLM ימשיכו לצבור במקביל נקודות לנוסע המתמיד.