טיסות לטוקיו

טיסות לטוקיו

טיסות לטוקיו

מאז סוף מלחמת העולם רכשה לעצמה טוקיו מעריצים בכל רחבי העולם. הקצב הסואן של העיר והשילוב בין היסטוריה עשירה, טכנולוגיה מודרנית ועתיד מזהיר, הפכו את טוקיו לעיר שאין שנייה לה. בנוסף, הנוחות המלווה טיול וחופשה בטוקיו ואינספור האטרקציות הקיימות בעיר מוכיחים כי יש לשקול אותה לצד ערים מפורסמות אחרות כמו ניו יורק, פריז או לונדון
טיסה לטוקיו

טיסה לטוקיו

בין התאריכים, 22.05 - 05.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסות זולות לטוקיו

טיסות זולות לטוקיו

בין התאריכים, 21.05 - 04.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה לטוקיו יפן

טיסה לטוקיו יפן

בין התאריכים, 12.06 - 19.06
טיסה סדירה
KLM
טיסות לטוקיו

טיסות לטוקיו

בין התאריכים, 22.11 - 08.12
טיסה סדירה
SWISS

טיסות לטוקיו כל צבעי המזרח מחכים שם


טיסות לטוקיו - הגעה ותחבורה מקומית


טיסות ישירות לטוקיו יכולות להגיע אל אחד מבין שישה שדות תעופה. יחד עם זאת, רק שני שדות תעופה משמשות טיסות לטוקיו ממדינות אחרות וכל השאר מיועדים לטיסות פנימיות בלבד. מישראל יוצאות טיסות לטוקיו אל שדה התעופה הבינלאומי, וניתן להשיג מחירים נמוכים במידה ומזמינים טיסות לטוקיו עם עצירות ביניים. השעון המקומי בטוקיו עומד על שש שעות קדימה מישראל, והמטבע המקומי הוא ין. מספטמבר ועד נובמבר טוקיו מארחת מיליוני תיירים, משום שבעונה זו חלה ירידה באחוזי הלחות ובכמות הטייפונים. מלבד זאת, ניתן להגיע אל טוקיו גם באביב אך לא מומלץ להגיע בשבוע האחרון של דצמבר ובתחילת מאי עקב חגים מקומיים. בשל גודלה העצום של טוקיו לא מומלץ לשכור רכב פרטי ועדיף להשתמש בתחבורה הציבורית הענפה כגון רכבות או אוטובוסים. למרות שהיפנים אינם דוברי אנגלית, קל להתמצא בטוקיו וזאת בזכות מערכת מאורגנת ומדויק היטב של תחבורה עירונית.
 

טיסות לטוקיו - חברות התעופה


אורכן של טיסות לטוקיו עומד על בערך 13 שעות, אך אין ספק כי מדובר על חוויה ששווה את זה. הטיסות הסדירות מתל אביב ליפן מגיעות לטוקיו, הירושימה או אוסקה. עם זאת, אין טיסות לטוקיו באופן ישיר ויש לבצע עצירות ביניים. ניתן לבחור מבין חברות תעופה רבות המבצעות טיסות לטוקיו, כגון אל על, KLM, לופטאנזה, קוריאן איירליינז, בריטיש איירליינז, איר פראנס ועוד. מבחינת לינה מציעה טוקיו את כל האפשרויות הקיימות: החל מאכסניות זולות המיועדות לצעירים, דרך רשתות בתי מלון למשפחות ועד סוויטות יקרות במאות דולרים ללילה.
 

ביקור ובילוי - טיסה לטוקיו


האטרקציות העיקריות של טוקיו הן שוק הדגים, רובע העסקים שינג'וקו, מגדל טוקיו והשוק התוסס של ראג'וקו. לקראת שעות הלילה לובשת טוקיו צבעים חדשים, ומציעה מקומות בילוי מודרניים ופאבים עירוניים הומים.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי