חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק

חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק

טיסות וירג'ין אטלנטיק למגוון יעדים

טיסה ללונדון עם וירג'ין
טיסה ללונדון עם וירג'ין
טיסה לניו יורק עם וירג'ין

חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק


תחילתה של חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק, היא ביזם שהקים אותה ריצ'ארד ברנסון, הבעלים של Virgin Records. חברת התעופה הבריטית הוקמה ב-1982 במטרה להפעיל טיסות בין לונדון לבין איי פוקלנד. היוזמה לא צלחה, שכן מסלול הנחיתה באיים היה קצר מידי, כמו גם מכשולים נוספים ועלה הרעיון לעשות שימוש בחברה על מנת לבצע טיסות מהית'רו (לונדון) לבין JFK (ניו יורק). גם רעיון זה לא הגיע לכדי ביצוע, שכן הוא לא קיבל אישור וכך הוצע הפתרון שוירג'ין אטלנטיק תבצע טיסות בין שדה התעופה גטוויק לניוארק.

בשנת 1984 בוצעה הטיסה הראשונה בין שני היעדים ובשנת 1986 החלה לבצע וירג'ין אטלנטיק גם טיסות בין גטוויק למיאמי. בשנים הבאות הוסיפה החברה קו נוסף משדה התעופה לוטון לאירלנד ובהמשך נוספו קווים נוספים כדוגמת טוקיו, לוס אנג'לס, בוסטון ואורלנדו.

חברת וירג'ין אטלנטיק רכשה לעצמה שם של חברת תעופה עם שירות מצוין, המציעה, מלבד לשירותים המקובלים, שירותים נוספים וייחודיים. כך למשל, אורחי המחלקה הראשונה מקבלים "טיפולי יופי". רעיון מעניין אחר של החברה, היה לכנות מטוס על שמה של הנסיכה דיאנה. אכן, המקוריות הוא אחד מהסמלים המובהקים של החברה, בעיקר הודות לבעליה ריצ'ארד ברנסון, אשר רתם אותה ליוזמות ייחודיות, אשר הקנו לה פרסום חינם, בעלויות שמוערכות במיליוני דולרים.

וירג'ין אטלנטיק – כבר לא בתולה בעולם התעופה
כיום חברת וירג'ין אטלנטיק, אשר אוחזת במגוון רחב של סיסמאות כדוגמת More experience than the name suggests, היא חברת התעופה השנייה בגודלה בבריטניה. לוירג'ין אטלנטיק מרכזים בשדות התעופה גטוויק והית'רו. צי החברה מכיל כ-37 מטוסים (ועוד 31 מוזמנים).

וירג'ין אטלנטיק מצטיינת
חברת התעופה לא זרה לתארים יוקרתיים. בין היתר, זכתה החברה בתארים "חברת התעופה הסדירה לטיסות ארוכות טווח הטובה ביותר", "מחלקת עסקים ומחלקה ראשונה הטובה ביותר" "חברת התעופה הטרנס אטלנטית הטובה ביותר" ובפרס הנחשק של "חברת התעופה הטובה ביותר" ובפרסים רבים נוספים מטעם יריחוני נסיעות ומגאזינים מוכרים.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי