טיסות לרומניה

טיסות לרומניה

טיסות זולות לרומניה

טיסות זולות לרומניה אל מדינה בדרום מזרח אירופה, שגובלת עם אוקראינה בצפון, מולדובה במזרח, הונגריה במערב וסרביה ובולגריה בדרום. שטחה של רומניה הוא 237,500 ק"מ והיא מחולקת ל-41 מחוזות. מבחינה טופוגרפית ניתן לראות אזורים הררים בצפון – הרי הקרפטים שמגיעים לגובה של עד 2500 מטר והדרום מאופיין במישור. שלושת רבעים משטחה של רומניה מכוסה ביערות
טיסה זולה לבוקרשט

טיסה זולה לבוקרשט

בין התאריכים, 30.05 - 06.06
טיסת LOW COST
WIZZ
טיסות לבוקרשט

טיסות לבוקרשט

בין התאריכים, 23.05 - 27.05
טיסת שכר
ישראייר
טיסות לבוקרשט רומניה

טיסות לבוקרשט רומניה

בין התאריכים, 26.05 - 31.05
טיסת שכר
ישראייר
טיסה לבוקרשט

טיסה לבוקרשט

בין התאריכים, 02.06 - 05.06
טיסת שכר
ישראייר

טיסות לרומניה עם אופיר טורס


ענף התיירות הוא מגזר השירותים הגדול במדינה ומתמקד בעיקר בטבע, היסטוריה ותרבות בערים המרכזיות ואתרי סקי. טרנסילבניה היא יעד תיירותי מוביל שידוע כמקום מושבו של הרוזן דרקולה, אוצרות ארכיטקטוניים כגון טירות, כנסיות ובתים ואתרים היסטוריים בני למעלה מ-900 שנה.

טיסות זולות לרומניה - אתרים מרכזיים


בוקרשט – עיר הבירה של רומניה

בבוקרשט יש הרבה מה לראות, החל ממוזיאונים מרתקים, תיאטראות ובתי אופרה, ארכיטקטורה מגוונת ועוד. מוזיאונים – מוזיאון האומנות הלאומי שמאגד בתוכו 70,000 יצירות של אמנים רומנים וכן אמנים מכל העולם כגון רמברנדט וסזאן.

כפר האמנות העממית– מוזיאון פתוח הכולל למעלה מ-300 מבני עץ ואבן שמספרים את ההיסטוריה והארכיטקטורה של הכפרים הרומנים.

המוזיאון ההיסטורי של רומניה– ממוקם בבניין שהיה פעם בית דואר מרכזי. המוזיאון מציג 600,000 מוצגים מהתקופה הפרה היסטורית ועד המודרנית.

מוזיאון האיכרים הרומני– מציג קולקציה מעניינת של כלים חקלאיים ופריטי פולקלור.

ארמון הפרלמנט– או בית העם הוא מקום משכנו של הפרלמנט הרומני ואולם כנסים והופעות. הוא שוכן על גבעת ספירי והוא אתר תיירות חשוב בעיר ובעל 12 מפלסים. בשנת 1938 התחילו העבודות על פינוי שטח הגבעה, אך מלחמת העולם השנייה עצרה את העבודה. בשנת 1983 החלו עבודות ההקמה שהסתיימו בשנת 1997. הוא חולש על שטח של 330,000 מטרים מרובעים והבנייה נעשתה רק מחומרי גלם רומנים. בסיור בארמון ניתן להתרשם מהחדרים, האולמות, הרצפות והתקרות המרשימות.

כנסיית סטאברופולאוס– נבנתה ע"י נזיר יווני בשנת 1724 והיא אחד האתרים המוגנים על ידי אונסק"ו. קירות הכנסייה מעוטרים בציורים בפנים ובחוץ. 

המועצה המרכזית של המפלגה הקומוניסטית– משמשת את הסנאט הרומני וממרפסת בניין זה נשא הנשיא צ'אוצ'סקו את נאומו האחרון.

האתנאום הרומני– בית התזמורת הפילהרמונית בעל האקוסטיקה הנפלאה. מבנה מרהיב בעל עמודי שיש ורודים, גרמי מדרגות מפוארים, פסקאות וכיפות עלי זהב. הוא נבנה בשנת 1888.

כנסיית ביסריקה סטאברופולוס– מוקדשת למלאכים גבריאל ומיכאל. כנסייה קטנה ששוחזרה ומשמשת היום כמנזר. במקום ספרייה מרשימה המכילה אוסף של כתבי יד עתיקים.

המוזיאון להיסטוריה יהודית– הוא הוקם על שטחו של בית כנסת שנבנה בשנת 1850 לאחר מלחמת העולם השנייה. במקום פסל לזכרם של היהודים הרומנים שנספו באושוויץ.

בראשוב

עיר היסטורית הנמצאת במרחק שלוש שעות נסיעה מבוקרשט. היא נוסדה בשנת 1211 ומשמשת רקע לסרטים רבים. בין האתרים ההיסטוריים / תרבותיים בעיר ניתן למצוא את כיכר המועצה, כנסיית סט ניקולס, הכנסייה השחורה – הכנסייה הגותית הגדולה, הכנסיות של הרמן עם המגדלים הגדולים מהמאה ה-13 ועוד. הקהילה היהודית בבראשוב כוללת בערך 200 איש וניתן לראות בעיר את בית הספר היהודי שנבנה בשנת 1864 ובית הכנסת הראשון שנוסד בשנת 1901.

רומניה מפורסמת גם בזכות אתרי הסקי שלה. האתרים המפורסמים נמצאים בעמק הנהר פרחובה ובפויאנה ברשוב. בכל אחד מהם אתרי סקי בדרגות קושי שונות.

טיסות לרומניה - יהדות רומניה


יהדות רומניה היא קהילה עתיקה, מפוארת וחשובה שחלקים ממנה הושמדו בשואה וחלק עלו לישראל. לקהילה היו מספר רב של מרכזים רבניים חשובים וחיי קהילה עשירים. ערב מלחמת העולם השנייה חיו ברומניה כ-850,000 יהודים, שמהם נותרו לאחר השואה כ-425,000 יהודים. 


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות. 
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי