שייט נהרות בספינה מפוארת

שייט בספינות נהר מפוארות

שייט נהרות בספינות מפוארות  - חופשה חלומית


שייט נהרות באירופה בספינות נהר אלגנטיות - חופשה ייחודית הכוללת הכל: לינות, ארוחות, סיורי חוף מודרכים, מופעי פולקלור ובידור ומכלול של שרותים והנאות המופקדים בידי צוות חברות השייט והספינות השונות. השרות בספינות עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של התיירות העולמית, החל מעבודת צוות שירות החדרים בספינה ועד רמת שרותי מנהל השייט. ארוחות מלהיבות לא פחות מאשר הנופים ואתרי הטיול.

ספינות הנהר בעלות 3-4 סיפונים בלבד וכל החדרים פונים לנוף חלון צרפתי או מרפסת.
ספינות הנהר נבנו ע"מ לפנק את האורחים. כל אחת מהן היא בית במלון ברמה של 5 כוכבים על המים ואף יותר. בכל הספינות פאר ונוחות. החל מטרקלין ובר, חדר אוכל ועד לחדרים מאובזרים בכל הדרוש לחופשה קסומה על המים.

בחופשת שייט נהרות בספינות נהר אלו, תזכו לסיורי חוף מודרכים הכלולים במחיר ההפלגה, תסיירו בערים עתיקות, אתרים היסטוריים, בכפרי יין, קתדרלות, מוזיאונים, תצפיות נוף ובשמורות טבע. המדריכים בספינות הנהר דוברי אנגלית, בעלי ידע ויגוללו בפניכם את ההיסטוריה הרשמית של האתרים בהם תבקרו. מופעי מוסיקה ופולקלור ישלימו את הנאתכם מהשייט ויעמיקו את הכרותכם עם העמים ותרבויות המקומות בהם תבקרו ותסיירו.

חברות השייט המובילות לשייט נהרות: AMAWATERWAYS, UNIWORLD, AVALON, CROISIEUROPE , SCENIC, EMERALD ועוד. 

יעדי השייט - שייט נהרות בהולנד ובלגיה, שייט נהרות על הדנובה, שייט נהרות על הריין, שייט נהרות בסין, שייט נהרות ברוסיה, שייט נהרות בצרפת - בפרובנס ובורגונדי, שייט נהרות פריז לחופי נורמנדי, שייט נהרות באיי גלפגוס, חדש - שייט בספינות נהר בקנדה , חדש - שייט בספינות נהר לאנדלוסיה - ספרד , חדש - שייט בספינות נהר על נהר המקונג, חדש - שייט בספינות נהר בעמק הדורו בפורטוגל, חדש - שייט בספינות נהר בנהר הלואר בצרפת, חדש - שייט בספינות נהר בדרום אפריקה 


לפרטים והזמנות:
נטע בן חורין 09-7777116 / פרומה לוינגר 03-5269597
rivercruise@ophirtours.co.il  
רוצים לקבל עוד פרטים? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי