טיסות לבריסל בלגיה

טיסות לבריסל

טיסות זולות לבריסל

טיסה סדירה לבריסל

טיסה סדירה לבריסל

242 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 29/10/21 - 01/11/21
טיסת LOW COST אישור מיידי

טיסה לבריסל בלגיה

טיסה לבריסל בלגיה

264 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 27/10/21 - 01/11/21
טיסת LOW COST אישור מיידי

טיסות זולות לבריסל

טיסה לבריסל בלגיה

$339 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 04/11/21 - 08/11/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה לבריסל - בירתו של האיחוד האירופי

בלגיה אמנם גדולה, אך העיר אליה מתנקזים מרבית התיירים שמגיעים למדינה, זו כמובן בריסל. עיר הבירה הבלגית נחשבת לאחת הערים המגוונות ביותר בעולם מבחינת שפות אותן ניתן לשמוע ברחביה, כאשר המדוברות ביותר הינן השפה צרפתית והשפה הפלמית. אך לא בשל מגוון השפות עשתה העיר את שמה בשנים האחרונות, אלא בזכות היותה הבירה הייצוגית של האיחוד האירופי. ככזו מתהדרת בריסל בלא פחות משלושה מחמשת המוסדות המרכזיים של האיחוד הנמצאים בה. כמובן שלא רק מוסדות של האיחוד תמצאו בעת ביקור בבריסל. הגעה לכיכר המרכזית של העיר תעניק לכם הצצה לחזית בניין העירייה, שם עומדים פסלים מרתקים, בעוד את רצפת החצר הפנימית במקום מעטר כוכב המהווה מוקד ממנו ניתן למדוד את כל המרחקים הרשמיים מבריסל לשאר הערים בבלגיה.

הפסל המפורסם בעולם - "הילד המשתין"

האטרקציה הבאה בעיר הינה אחד הפסלים המוכרים ביותר בעולם- פסלו של הילד המשתין. לכל מדריך, תושב מקומי ואפילו תייר, ישנו סיפור אחר על אגדת הילד המשתין וכנראה שתשמעו מספר רב של סיפורים אודותיו, עקב ההתגודדות וההמולה הרבה שהפסל מייצר. מבנה נוסף שמזוהה מאוד עם העיר ושני אולי רק לפסל שהוזכר קודם והוא מבנה האטומיום. המבנה הינו העתק מוגדל פי 165 מיליארד של מולקולת גביש ברזל ומתנשא לגובה של מעל 100 מטרים, כשהייחוד במקום הוא שניתן לעלות לפסגת המבנה ומשם לצפות על כל העיר. 

בריסל

5°-13°
שני 6°-13°
שלישי 8°-15°
רביעי 9°-16°

אך לא רק במבנים מפורסמים תיתקלו במהלך טיולכם אלא גם בדמות הקומיקס המפורסמת ביותר בבלגיה- טינטין הבלש. בבריסל נמצא מוזיאון הקומיקס המכיל מלבד הבלש הבלגי גם דמויות מוכרות נוספות דוגמת הדרדסים ובו תוכלו ללמוד אודות ההיסטוריה של הדמויות השונות.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.