טיסות לבואנוס איירס

טיסות לבואנוס איירס

טיסות זולות לבואנוס איירס

ביקור בואנוס איירס הוא לא פריבילגיה אלא חובה עבור כל תייר אשר מעוניין להרחיב את אופקיו, אין ספק כי חופשה בארגנטינה מלמדת יותר מכל על האופי המיוחד של יבשת דרום אמריקה. בואנוס איירס היא עיר הבירה של ארגנטינה והיא מתאפיינת בצבעים עזים ומנוגדים המייצגים היטב את המנטאליות המקומית.
טיסות לבואנוס איירס

טיסות לבואנוס איירס

בין התאריכים, 28.05 - 18.06
טיסה סדירה
SWISS
טיסה לבואנוס איירס

טיסה לבואנוס איירס

בין התאריכים, 28.05 - 25.06
טיסה סדירה
KLM
טיסה זולה לבואנוס איירס

טיסה זולה לבואנוס איירס

בין התאריכים, 28.05 - 01.07
טיסה סדירה
KLM
טיסה לבואנוס איירס ארגנטינה

טיסה לבואנוס איירס ארגנטינה

בין התאריכים, 05.06 - 24.06
טיסה סדירה
KLM

טיסות לבואנוס איירס - מגלים את דרום אמריקה

תחבורה ופרטים נוספים על השהות


שדה התעופה של בואנוס איירס נקרא פיסטריני. ניתן לטוס לבואנוס איירס באופן ישיר, אך ישנה אפשרות לטוס אל יעד אחר ביבשת ולאחר מכן לבצע טיסת המשך. מבחינת ניידות, רוב המקומיים בארגנטינה משתמשים באמצעי התחבורה הציבוריים. ניתן להשכיר רכב או אופנוע, אך במידה וזו הפעם הראשונה בעיר עדיף לעשות את ההיכרות עם החופים ואזור בתי המלון באופן המסורתי.

השעון המקומי עומד על שש שעות אחורה מזה הקיים בישראל והטמפרטורה הטובה ביותר למטיילים היא בחודשים ינואר עד יוני. היות ומדובר על צד שני של כדור הארץ דווקא חודשי הקיץ המוכרים לישראלים, יולי עד ספטמבר, מתאפיינים בתנאי מזג אוויר משתנים. המטבע המקומי הוא פסו והחלפת הכספים מתבצעת בבנקים או בעסקים פרטיים.

בואנוס איירס

9°-11°
ראשון 5°-10°
שני 9°-10°
שלישי 9°-13°

אפשרויות לינה בעיר

אפשרויות הלינה בעיר הן רבות, אך כאן כדאי להקפיד על הזמנת לינה בהתאם לצרכים ולמטרות. צעירים בטיול אחרי צבא יזדקקו לשירותים אחרים מאשר משפחות ולכן מומלץ להתארגן מראש על מקום שינה מתאים.

בילויים, תרבות וחוויה

קצרה היריעה מלהכיל את כל אפשרויות הבילוי בבואנוס איירס. לצד העיר והחופים השוקקים ניתן לבלות במסעדות בשר מקומיות, להגיע אל מועדוני לילה סואנים כמו הפאצ'ה, הקיקה או הקרובר או להתרענן באחד ממרכזי התרבות המקומיים. * המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.  
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי