טיסות לקובה

טיסות לקובה

טיסות זולות לקובה

טיסה להוואנה

טיסה להוואנה

$1,448 מחיר לאדם
הזמן

03/11/19 - 10/11/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה להוואנה קובה

טיסה להוואנה קובה

$1,251 מחיר לאדם
הזמן

24/10/19 - 31/10/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה סדירה להוואנה

טיסה סדירה להוואנה

$1,179 מחיר לאדם
הזמן

31/10/19 - 07/11/19
טיסות - סדירות אישור מיידי

טיסה לקובה רק עם אופיר טורס

אין כמו קובה כדי לעשות את החיים שמחים יותר. מדובר באי יפה מאד, עם נופים עוצרי נשימה, תרבות ייחודית ובעיקר אוכלוסיה יוצאת דופן. הדבר היחיד שיש לקחת בחשבון בעת טיול בקובה הוא השלטון, שנחשב בעייתי ובלתי יציב. היום הנשיא הוא ראול קסטרו, לאחר עשורים של שליטה של אחיו, פידל קסטרו, באי. מדובר באי עוין לארה"ב השכנה ומלחמת התרבות (ולפעמים לא רק) ביניהן מביא לאי יציבות מסוימת. כל זאת לא כדי להניאכם מלנסוע – ההפך, רק להסב את תשומת לבכם שטיסה לקובה דורשת זהירות מסוימת ותשומת לב לפרטים הקטנים. האי מבוקש מאד על ידי תיירות ותיירים לא מרגישים בדרך כלל מתיחות כלשהי. השלטון והאוכלוסיה אוהבים תיירים ומתייחסים אליהם יפה מאד.

טיסות זולות לקובה - חופשה מהחלומות


קובה היא אי תוסס בעיקר מבחינת אוכל ומבחינת מוסיקה. המוסיקה האפרו קובנית ידועה, שגם פופולארית בארה"ב בעיקר בסצינת הג'אז, היא סיבה טובה לעלות על טיסות לקובה. בנוסף, בניגוד לארה"ב שם הם אינם חוקיים, הסיגרים המקומיים נחשבים איכותים מאד. באי יש מסיבות, משתי אוכל ובעיקר אווירה נעימה מאד – בכל השנה. לכן, תיירים ממש מוכרחים לנסוע לקובה, אם הם רוצים חוויה טובה וחד פעמית של שמחה, אושר וצבע. קובה נמצאת באיים הקריביים ואפשר לטוס אליה בשל כך בכל השנה. מזג האוויר בה נוח לטיול ולטיסות. אין טיסות מישראל לקובה, לכן צריך להזמין מראש כמה שיותר זמן, דרך חברת תעופה אחרת – שהתקציב שלכם מאפשר לכם לעשות כן. אפשר להגיע לקובה מצרפת או ספרד, לדוגמה, כמו שעושים עם כל מדינות דרום / מרכז אמריקה. מזג האוויר הקריבי, אגב, מהווה תפאורה מושלמת לירח דבש או לטיולים של צעירים ולכן שווה לשקול את קובה כיעד, אם אתם חוגגים יום נישואין.
מעוניינים לטוס לקובה? באופיר טורס ישמחו לעמוד לרשותכם.* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.