טיסות לקנדה

טיסות לקנדה

טיסות זולות לקנדה

המטיילים שמזמינים טיסות זולות לקנדה בדרך כלל זוכים לראות רק חלק קטן שלה, זאת בשל העובדה שקנדה היא המדינה השנייה הגדולה בעולם. בטיול של מספר חודשים בלתי אפשרי לטייל בכל שטחה. מי שמטייל בקנדה נוטה בד"כ לשלב אותה בטיול גדול יחד עם ארה"ב, בזכות הגבול הטבעי בין שתי המדינות. עם זאת, מדובר במדינה מיוחדת מלאת אטרקציות וחוויות, ששווה להשקיע בה את הזמן
טיסה לטורונטו

טיסה לטורונטו

$551 מחיר לאדם
הזמן

21/10/21 - 28/10/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה סדירה לטורונטו

טיסה סדירה לטורונטו

$552 מחיר לאדם
הזמן

21/10/21 - 17/11/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה סדירה למונטריאול קנדה

טיסה למונטריאול קנדה

$721 מחיר לאדם
הזמן

29/10/21 - 24/11/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסות לקנדה עם אופיר טורס

טיסות לקנדה מושלמות כיעד לטיול עבור כל אחד בזכות ההיצע הגדול שלה וכל אחד ימצא בה את האטרקציות והפעילויות המתאימות לו. באתר שלנו תוכלו למצוא מבחר של טיסות זולות לקנדה, במגוון תאריכים ולכל שדות התעופה הגדולים במדינה.

כרטיס טיסה לקנדה – קילומטרים של חוויות טבעיות ואורבניות


כיוון שקנדה היא מדינה ענקית, יש לאורכה ורוחבה המון אטרקציות בגדר חובה. אבל אם יוצא לכם לבלות מעט זמן בקנדה ואתם מטיילים לאורך החוף המזרחי – אתם מוכרחים לבקר במפלי הניאגרה (Niagara Falls), הנשפכים בגבול בין מדינת ניו יורק בארה"ב לבין מדינת אונטריו (Ontario) בקנדה. המפלים הם האטרקציה הטבעית המפורסמת ביותר בקנדה והם זוכים לביקור ממליוני מטיילים בכל שנה. המפלים מתנשאים לגובה של כ-60 מטרים וניתן לצפות בהם מנקודת התצפית – או לחילופין להגיע קרוב ככל האפשר (ולהירטב לא מעט) עם סירות מיוחדות.

בעיר טורונטו (Toronto), על גדותיו של אגם אונטריו תמצאו את אחד מסמליה של קנדה – מגדל סי אן (CN Tower), הנחשב בין המבנים הגבוהים בעולם. מתנשא לגובה של יותר מ-500 מטרים, המגדל מציעה נקודת תצפית מיוחדת על העיר הגדולה בקנדה. חלק במגדל מרוצף בזכוכית שקופה מיוחדת, ממנה ניתן לראות את המתרחש למטה. בקצהו של המגדל ממוקמת מסעדה המסתובבת ב-360 מעלות, בה ניתן לאכול בשעה שמתבוננים עד לקצותיהם של העיר והאגם.

טיסות זולות לקנדה – מאונטריו עד הקולומביה הבריטית


אם אתם על אחת הטיסות לקנדה, צפו לבלות המון בטבע הכולל שמורות טבע, יערות, פארקים ואגמים. אבל לא תמצאו שילוב של אוצרות טבע כמו שתמצאו בשמורת באנף (Banff National Park). השמורה נמצאת במרכזם של רכס הרי הרוקי (Rocky Mountains) והיא אחד המחזות המרשימים ביותר שניתן למצוא במערב קנדה – אגמים ירוקים טבעיים לצד פסגות מושלגות וקרחונים. בשמורות הטבע בקנדה ניתן לצפות במגוון של חיות המוכרות בנוף הקנדי כמו דובי גריזלי ודובים שחורים, איילים, זאבים ושועלים.

בקנדה קיים מבחר עצום של לונה פארקים וגני שעשועים, המתאימים לילדים ולבוגרים. אם אתם נמצאים בסביבה של אחד הפארקים הללו, מומלץ להזמין כרטיסים ולפנות יום שכולו כיף ושעשועים: פארק קאלווי (Calaway Park), הפארק הגדול ביותר במערב קנדה; וונדרלנד קנדה (Canada's Wonderland) עם מספר השיא של רכבות הרים בפארק אחד או פארק המים קליפסו (Calipso Water Park), פארק המים הגדול ביותר בקנדה ואחד הגדולים ביבשת.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.