טיסות לירדן

טיסות לירדן

טיסות זולות לירדן

ממלכת ירדן הצמודה אלינו מציעה טיסות אל בירתה עמאן. טיסות לירדן יביאו אתכם לאתרים ארכיאולוגיים, שמורות טבע וטיולי שטח מאתגרים
טיסות לירדן

טיסות לירדן

בין התאריכים, 13.06 - 22.06
טיסה סדירה
AEGEAN AIR
טיסות לעמאן

טיסות לעמאן

בין התאריכים, 11.09 - 16.09
טיסה סדירה
ROYAL JORDANIAN
טיסות זולות לירדן

טיסות זולות לירדן

בין התאריכים, 07.07 - 15.07
טיסה סדירה
ROYAL JORDANIAN
טיסות זולות לעמאן

טיסות זולות לעמאן

בין התאריכים, 11.09 - 16.09
טיסה סדירה
ROYAL JORDANIAN

טיסות לירדן עם אופיר טורס 


ממלכת ירדן שוכנת במזרח התיכון ויש לה גבול עם ישראל. היא מושכת תיירים רבים ומציעה נופים מיוחדים עם אתרים ארכיאולוגיים, שמורות טבע וטיולי שטח אתגרי. עמאן היא בירתה של ירדן וטיסות מגיעות ישירות אליה. בשנת 1994 נחתם הסכם שלום בין ישראל לירדן ומעברי הגבול נפתחו לטיולים וטיסות.

לאורך הגבול המערבי עובר השבר הסורי אפריקאי, שבחלקו הצפוני זורם נהר הירדן ובמרכזו של השבר שוכן ים המלח ובדרומו הערבה. ממזרח לשבר רכס הרים ובהמשך לו רמה בעלת אופי מדברי הממשיך עד מדבריות ערב הסעודית. טיסות לירדן מגיעות לעיר עמאן שמציעה מבחר של אטרקציות כגון תיאטרון רומי, מצודה, חורבות ג'רש, ואדי ראם המדברי שעל הסלעים חרוטים ציורים מתקופות קדומות וזהו גם אזור מעולה לטיולים אתגריים. עקבה מציעה למבקר אפשרויות צלילה, ספורט ימי ומלונות פאר.

טיסות לירדן מציעות גם מבחר של מוזיאונים וביניהם המוזיאון הארכיאולוגי ובו ממצאים מהתקופה הפרהיסטורית ועד המאה ה-15 ואחד הממצאים החשובים במוזיאון הן מגילות ים המלח. רוב המוזיאונים ממוקמים בעיר הבירה עמאן – גלריית ירדן הלאומית לאומנויות יפו, מוזיאון הילדים, מוזיאון הרכב המלכותי, מוזיאון הנביא מוחמד ועוד.

אתרי התיירות החשובים בירדן
פטרה – הסלע האדום – עיר נבטית קדומה חצובה בסלע, המפורסמת בארמונות הקבורה שלה, שחצופים באבן החול של הרי אדום. העיר נבחרה בשנת 2007 לאחת משבעת פלאי תבל החדשים. היא שוכנת בדרום ירדן ומושכת בכל שנה תיירים רבים. פטרה מפורסמת בזכות המבנים החצובים בסלע במורדות ההר, שנשתמרו היטב והידוע מכל שנשמר הוא קבר מלכותי הידוע בשם "אוצר פרעה" ובכניסה שלו פסלי ענק של רוכבי סוסים.

ג'רש – שרידי עיר יוונית רומאית מצפון לעמאן, הור ההר – לפי מסורות שונות נקבר בו אהרון הכהן, ואדי ראם – אחד האזורים היפים לטיולי ג'יפים, טרקים וטיפוס מצוקים, עקבה – עיר החוף היחידה של ירדן.

הר נבו – הר העברים – הר השוכן במערב ירדן קרוב לעיר מידבא והוא נישא לגובה של 817 מטר מעל פני הים. הנוף מפסגתו משקיף על ישראל, ים המלח והחלק הדרומי של נהר הירדן ובימים בהירים ניתן לראות את יריחו, ירושלים ובית לחם. על פי התנ"ך זהו המקום בו השקיף משה רבנו על הארץ המובטחת.

מידבא – עיר היסטורית השוכנת במערב ירדן. היא ידועה והפכה למוקד תיירות בשל מפת מידבא – מפה יוצאת דופן מהמאה ה-6 שנמצאה בכנסייה ביזנטית קדומה והיא מתארת על ארץ ישראל בגבולותיה הרחבים על גבי רצפת פסיפס.
 
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי