טיסות למלטה

טיסות למלטה

טיסות זולות למלטה

טיסה למלטה

טיסה למלטה

בין התאריכים, 04.06 - 09.06
טיסה סדירה
SWISS
טיסה זולה למלטה

טיסה זולה למלטה

בין התאריכים, 28.05 - 04.06
טיסה סדירה
SWISS
טיסות זולות למלטה

טיסות זולות למלטה

בין התאריכים, 04.06 - 11.06
טיסה סדירה
LUFTHANSA
טיסות למלטה

טיסות למלטה

בין התאריכים, 04.06 - 09.06
טיסה סדירה
SWISS

טיסות למלטה עם אופיר טורס 


מידע כללי על מלטה

מלטה, מדינה קטנה באירופה המורכבת ממספר איים וממוקמת בים התיכון. טיסות למלטה יפגישו אותכם עם אתרים ועתיקות, חופים נהדרים כולל המערה הכחולה, אפשרות לדייג וכפרים קטנים. האטרקציות המעניינות במדינה - ארמון הנשיא והפרלמנט המפוארים ומבחר אטרקציות מעניינות נוספות.
 

אתרי העתיקות במלטה


בהזמנת טיסות למלטה תוכלו למצוא שלל מבנים עתיקים מתקופות קדמוניות בהגעה לעיר, המפוזרות בין מספר ערים. מלטה מיוחדת מאוד בכך שעקב גודלה הזעיר, את העתיקות תוכלו ממש למצוא בכל פינה. אחת הערים במדינה בהם תוכלו למצוא מצבור רחב של מבנים מן המאה ה-16, היא אותה העיר בה נוחתות מרביתן של טיסות למלטה והיא הבירה ולטה. העיר הוכרזה כאתר לשימור מורשת עולמית של אונסקו ולאורך הסיור בה תוכלו להתרשם מהחומה הארוכה שמקיפה אותה. העיר בנויה לאורך חצי האי ועל גבי רכסי גבעות, כאלה המצריכות טיפוס לא מבוטל כדי לעלות עליהן, אך ללא ספק הדבר יהיה לכם כדאי. במקום תיתקלו גם בסמטאות צרות, ארמונות וכנסיות ותיקות, כל מה שמאפיין ערים עתיקות. כמובן שלא רק ולטה משופעת באתרים ובמראות עתיקים אלא גם מקומות נוספות במדינה. אחד מהם זו העיר מדינה, שהוקמה בתקופת האימפריה הרומית ולאחר מכן נשלטה בידי ערבים. לעומת ולטה שבשל הגבעות ההמלצה לסייר במקום היא ברגל, במדינה זו אינה המלצה אלא חובה. הכניסה לרכבים אסורה ואת הסיור בין המבנים העתיקים של העיר ובאתרים דוגמת קתדרלת סנט פול שבעיר, עליכם לעשות רגלית.
 

ארמון הפרלמנט וחוף הים


במלטה תמצאו את ארמון הנשיא והפרלמנט, ארמון שהוקם בשנת 1571 וכיום משמש את הנשיא והפרלמנט הנבחר של המדינה. בעבר ישב שם האביר הבכיר במסדר השליט ולאחר מכן המושל הבריטי של מלטה. המראה של המבנה המפואר הזה הינו מרשים מאין כמוהו ותוכלו למצוא אינספור פריטים עתיקים גם בתוך מבנה זה. טיסות למלטה לצד כל האתרים והעתיקות יפגישו אתכן גם עם אטרקציה נוספת שמציעה המדינה- החופים הנהדרים. מקומות דוגמת המערה הכחולה הם אתרי תיירות מפורסמים בקרבתו של הים, המציע כמובן מלבד שחייה בים התכול גם אפשרות לדייג באחד מהכפרים במדינה.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי