טיסות למלטה

טיסות למלטה

טיסות זולות למלטה

מלטה, מדינה קטנה באירופה המורכבת ממספר איים וממוקמת בים התיכון. טיסות למלטה יפגישו אותכם עם אתרים ועתיקות, חופים נהדרים כולל המערה הכחולה, אפשרות לדייג וכפרים קטנים. האטרקציות המעניינות במדינה - ארמון הנשיא והפרלמנט המפוארים ומבחר אטרקציות מעניינות נוספות
טיסה למלטה

טיסה למלטה

$556 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 27/6/22 - 01/7/22
טיסה סדירה
TURKISH AIRLINES
אישור מיידי
טיסה זולה למלטה

טיסה זולה למלטה

642 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 09/7/22 - 16/7/22
טיסת LOW COST
RYANAIR
אישור מיידי
טיסות למלטה

טיסה למלטה

$556 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 27/6/22 - 04/7/22
טיסה סדירה
TURKISH AIRLINES
אישור מיידי

טיסות ישירות למלטה עם אופיר טורס 


טיסות למלטה - אתרי העתיקות


בהזמנת טיסות למלטה תוכלו למצוא שלל מבנים עתיקים מתקופות קדמוניות בהגעה לעיר, המפוזרות בין מספר ערים. מלטה מיוחדת מאוד בכך שעקב גודלה הזעיר, את העתיקות תוכלו ממש למצוא בכל פינה. אחת הערים במדינה בהם תוכלו למצוא מצבור רחב של מבנים מן המאה ה-16, היא אותה העיר בה נוחתות מרביתן של טיסות למלטה והיא הבירה ולטה. העיר הוכרזה כאתר לשימור מורשת עולמית של אונסקו ולאורך הסיור בה תוכלו להתרשם מהחומה הארוכה שמקיפה אותה. העיר בנויה לאורך חצי האי ועל גבי רכסי גבעות, כאלה המצריכות טיפוס לא מבוטל כדי לעלות עליהן, אך ללא ספק הדבר יהיה לכם כדאי. במקום תיתקלו גם בסמטאות צרות, ארמונות וכנסיות ותיקות, כל מה שמאפיין ערים עתיקות. כמובן שלא רק ולטה משופעת באתרים ובמראות עתיקים אלא גם מקומות נוספות במדינה. אחד מהם זו העיר מדינה, שהוקמה בתקופת האימפריה הרומית ולאחר מכן נשלטה בידי ערבים. לעומת ולטה שבשל הגבעות ההמלצה לסייר במקום היא ברגל, במדינה זו אינה המלצה אלא חובה. הכניסה לרכבים אסורה ואת הסיור בין המבנים העתיקים של העיר ובאתרים דוגמת קתדרלת סנט פול שבעיר, עליכם לעשות רגלית.

טיסות זולות למלטה - ארמון הפרלמנט וחוף הים


במלטה תמצאו את ארמון הנשיא והפרלמנט, ארמון שהוקם בשנת 1571 וכיום משמש את הנשיא והפרלמנט הנבחר של המדינה. בעבר ישב שם האביר הבכיר במסדר השליט ולאחר מכן המושל הבריטי של מלטה. המראה של המבנה המפואר הזה הינו מרשים מאין כמוהו ותוכלו למצוא אינספור פריטים עתיקים גם בתוך מבנה זה. טיסות למלטה לצד כל האתרים והעתיקות יפגישו אתכן גם עם אטרקציה נוספת שמציעה המדינה- החופים הנהדרים. מקומות דוגמת המערה הכחולה הם אתרי תיירות מפורסמים בקרבתו של הים, המציע כמובן מלבד שחייה בים התכול גם אפשרות לדייג באחד מהכפרים במדינה.

אנו מציעים גם דילים למלטה הכוללים טיסה ומלון 

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי