טיסות לפנמה

טיסות לפנמה

טיסה לפנמה

הרפובליקה של פנמה היא המדינה הדרומית והמזרחית ביותר באמריקה המרכזית. שוכנת לחופי הים הקאריבי והאוקיינוס השקט וגובלת עם המדינות קולומביה וקוסטה ריקה. כלכלת פנמה מתבססת על הבנקאות, הביטוח והתיירות וכן הפעלת תעלת פנמה שהיא נתיב עיקרי של סחר בינלאומי. ענפי החקלאות העיקריים בננות, אורז, סוכר, קפה, בקר וחסילונים. המיקום הקרוב לקו המשווה מכתיב אקלים טרופי חם ולח. ערים מרכזיות – הבירה פנמה סיטי הגדולה במדינה ומצויה לחוף האוקיינוס השקט.
טיסה לפנמה

טיסה לפנמה

$814 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 26/10/21 - 18/11/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה לפנמה סיטי

טיסה לפנמה סיטי

$780 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 01/11/21 - 22/11/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טיסה סדירה לפנמה

טיסה סדירה לפנמה

$814 מחיר לאדם
הזמן

בין התאריכים, 31/10/21 - 21/11/21
טיסה סדירה אישור מיידי

טסים לפנמה עם אופיר טורס


קולון – בגדה המזרחית של התעלה לחוף הים הקאריבי. האוכלוסייה מונה 204 אלף תושבים.
דוד – בירת הפרובינציה צ'יריקי. עיר נמל השוכנת בחוף האוקיינוס השקט בחלקה המערבי של המדינה. בדוד רבתי מתגוררים 124 אלף תושבים.

אתרים מרכזיים


עיר הבירה של פנמה היא פנמה סיטי והיא נחשבת לאחת מהפנינים במרכז אמריקה. עיר נהדרת עם שפע של מסעדות ומקומות בילוי, רובעים צבעוניים ותעלה מפורסמת שחוצה אותה. בעיר ניכרים סימני מודרניות והיסטוריה ענפה של תרבויות עתיקות.


אטרקציות מרכזיות


קסקו אנטיגואה – העיר העתיקה משופעת בארכיטקטורה קולוניאלית, סמטאות מלאות באנשים, אמנות מקומית וצעירה בגלריה לה קסונה, כיכרות, כנסיות יפות וברים שמושכים אנשים לבוא לשתות בירה קרה.

פנמה קאנאל – תעלת פנמה. בואו לשוט בתעלה המפורסמת, מומלץ לקחת מעבורת לאיסלה טבוגה – אי קטן ובו מבחר של פרחים, פרפרים צבעוניים וחופים. באי מתקיים גם פסטיבל סן פדרו הקדוש פעם בשנה והמקומיים לבושים בתלבושות ססגוניות ובידם הררי פרחים.

פראקו נטורל מטרופוליטנו – הר שעליו משתרע פארק גדול שמציע מפלט טבע פראי מהעיר הגדולה. בפארק שבילי הליכה, פינות תצפית מרהיבות וכמובן חיות מעניינות – איגואנות, צבים, זוחלים וקופים.

מוזיאון הקאנאל – מוזיאון חדש יחסית שנפתח בשנת 1977. מוזיאון היסטורי המתאר את השתלשלות הדברים ומה עבר על פנמה סיטי במהלך השנים. הוא מציג גם את השפעתה של התעלה.

* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.