דילים לליסבון

דילים לליסבון

חבילות נופש לליסבון

דילים לליסבון מציעים ביקור בבירת פורטוגל שהיא עיר מלאת קסם בשילוב חדש וישן. חבילות נופש לליסבון ייקחו אתכם לעיר מיוחדת עם מבחר אטרקציות גדול, רבעים עתיקים, שווקים תוססים ואוכל טעים. הזמינו עוד היום דיל לליסבון ובואו ליהנות מהמבנים החשובים - מגדל בלם, ככר קומרסיו, טירת סאו ז'ורזה או פשוט תעלו על פוניקולור ותסיירו בעיר
טיסה לליסבון

טיסה לליסבון

בין התאריכים, 03.06 - 11.06
טיסה סדירה
AIR EUROPA
טיסות לליסבון פורטוגל

טיסות לליסבון פורטוגל

בין התאריכים, 27.05 - 04.06
טיסה סדירה
AIR EUROPA
טיסות זולות לליסבון

טיסות זולות לליסבון

בין התאריכים, 18.06 - 24.06
טיסה סדירה
AIR EUROPA
טיסות לליסבון

טיסות לליסבון

בין התאריכים, 19.07 - 26.07
טיסה סדירה
AIR EUROPA

חבילות נופש לליסבון 


דילים לליסבון, בירת פורטוגל והמרכז התרבותי החשוב במדינה. ליסבון ממוקמת לחוף האוקיינוס האטלנטי והיא עיר מודרנית עם אטרקציות רבות. חבילה לליסבון תיקח אתכם לראות במרכז העיר טירות ומנזרים מימי הביניים, מומלץ לשוטט ברובע המורי בין הסמטאות הצרות, לראות מוזיאונים, גשרים מעניינים ועוד. העיר בנויה על 7 גבעות תלולות ולכן חלק מהרחובות מאפשרים תנועת הולכי רגל בלבד. עוד בעיר פארק עירוני הגדול בעולם ושני גשרים המחברים בין החלקים הישן והחדש.

חבילות נופש לליסבון הן גם לעיר בה יושבים המוסדות החשובים במדינה – האיחוד האירופאי, המרכז האירופאי לניטור סמים, המרכז האירופאי לביטחון ומשרדיה של קהילת המדינות דוברות פורטוגזית.

הזמינו עוד היום דיל לליסבון ובואו ליהנות מיופיה של העיר, האוכל הטעים, האטרקציות המעניינות ואפילו לצאת לטיולים מחוץ לעיר.

ליסבון

16°-23°
ראשון 13°-23°
שני 15°-23°
שלישי 14°-22°

אתרים מרכזיים בליסבון
 

ליסבון, עיר הבירה של פורטוגל ומקום נהדר לבלות בו ולראות את כל ההיצע שיש לה, אם זה ככרות יפות, רבעים עתיקים, נקודות תצפית שונות, טיילת נעימה, מסעדות טעימות, שווקים תוססים וכמובן חנויות מיוחדות. העיר מציעה שילוב של ישן וחדש עם אדריכלות יפה, אתרים היסטוריים, מוזיאונים ועוד כל כך הרבה.

רובע בלם המערבי מרכז בתוכו אטרקציות מעניינות שחלקן קשורות לתור הזהב של העיר. האטרקציות – פאלאסיו דה בלם – ארמון הנשיא, מוזיאון המרכבות, מנזר ג'ירונימו שהוכרז כמקום לשימור ע"י אונסקו ובנייתו החלה ב-1501 והסתיימה ב-1541, חזיתו לא נהרסה ברעידת האדמה של 1755 והיא מקושטת דמויות נזירים בקלויסטרס (חצר מרובעת עם גינה ופסלים), חלק מהמנזר הוא גם המוזיאון הימי, מוזיאון ארכיאולוגי ופלנטריום. ככר האימפריה עם המזרקה המרשימה, פסל מגלי הארצות, מרכז תרבות ובו גם המוזיאון לעיצוב, מגדל בלם – שימש בעבר כבית סוהר והוא נבנה במאה ה-15 עם השפעות מוריות. מטרתו הייתה הגנה על שפך הנהר ובמפלס התחתון תותחים ועמדת תצפית.

הרובעים המזרחיים – רובעים אלה ממוקמים על שלוש מתוך 7 הגבעות ויש עליהן עמדות תצפית מעניינות. ברובעים סמטאות צרות, חנויות דגים, מסעדות וכמובן מבחר אטרקציות – בית הנקודות – נבנה בשנת 1523 וחזיתו מזכירה כרית סיכות, הוא משמש היום כמשרד ואין כניסה אליו. בית הפאדו והגיטרה הפורטוגלית, מוזיאון צבאי, הקתדרלה של ליסבון – נבנתה במאה ה-12 בסגנון רומנסקי ויש בה חדר אוצר עם תשמישי קדושה, שער רומנסקי, קפלה מרכזית, מזבח בסגנון הבארוק וחצר פנימית. אטרקציות נוספות שניתן לראות אם מזמינים דיל לליסבון – מוזיאון התיאטרון הרומי, כיכר סנטה לוצ'יה, מבצר סאו ג'ורג' שהוא המבנה העתיק בעיר, כנסיית סאן ויסנטה, הפנתיאון הלאומי שהוקם בשנת 1966 במבנה עתיק של כנסייה ועוד.

כדאי לראות את מרכז העיר – ככר קומרסיו – הכיכר הגדולה בעיר וממנה יוצאים סיורים, סביבה משרדי ממשלה ובניין הבורסה ובאמצע הכיכר פסל של המלך ז'וז'ה. מדרחוב אוגוסטה, ככר רוסיו או פדרו הרביעי בו התקיימו בעבר טקסי שריפה של כופרים וכיום אפשר לראות סביבו את התיאטרון הלאומי, מזרקה גדולה ופסלים. מעלית גלוריה הלוקחת לנקודת תצפית והוקמה ב-1885, מנזר קארמו והמוזיאון הארכיאולוגי, פארק אדוארד השביעי, כנסיית אסטרלה וגני אסטרלה, תצפית סנטה קטרינה, ארמון סאו בנטון, הגנים הבוטניים ועוד.

הזמינו עוד היום חבילת נופש לליסבון ובואו ליהנות מהאטרקציות הרבות, המוזיאונים, הפארקים הירוקים, האוכל הטעים, אצטדיון הכדורגל והמוזיאון המעניינים ועוד כל כך הרבה, נשאר לכם רק להחליט מתי אתם רוצים לבוא.