חבילות נופש לחו

חבילות נופש בחו"ל

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילות נופש לחו"ל

חופשה יעילה ומהנה ביותר היא חופשה במסגרת חבילת נופש בחו"ל. חבילות נופש לחול כוללות בדרך כלל טיסה ומלון, במיקום אסטרטגי ובמחיר זול יותר בהשוואה להזמנה של כל אחד מהם בנפרד. לאלו שמעוניינים לנצל חופשות לטייל קצת כדאי לקחת חבילות נופש לאירופה כולל רכב
חבילת נופש לרומא

חבילת נופש לרומא

$691 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
HOTEL REPUBBLICA
בין התאריכים, 03/7/22 - 07/7/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי
חבילות אמסטרדם

דיל לאמסטרדם

$2,498 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
MERCURE AMSTERDAM CITY
בין התאריכים, 06/7/22 - 22/7/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי
חבילת נופש לפראג

חבילת נופש לפראג

$411 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
ILF HOTEL
בין התאריכים, 22/7/22 - 24/7/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי
דיל לאתונה

דיל לאתונה

$275 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
EVITA ASTY HOTEL
בין התאריכים, 04/7/22 - 06/7/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי
חבילת נופש לוינה
חבילת נופש ללונדון

חבילת נופש ללונדון

$909 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
ALEXANDRA
בין התאריכים, 07/7/22 - 10/7/22 ארוחת בוקר
חבילות בודפשט

דיל לבודפשט

$1,022 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
STAR INN CENTRUM
בין התאריכים, 10/7/22 - 17/7/22 ארוחת בוקר
אישור מיידי
חבילת נופש ללרנקה

חבילת נופש ללרנקה

$402 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
CACTUS HOTEL
בין התאריכים, 04/7/22 - 06/7/22 ארוחת בוקר העברות
דיל לברצלונה

דיל לברצלונה

719 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
AUTOHOGAR
בין התאריכים, 12/7/22 - 17/7/22 ארוחת בוקר

חבילות נופש בחו"ל עם אופיר טורס


כולנו צריכים חופשה. כולנו מחפשים מדי פעם נופש, שבמהלכו נוכל להתאוורר ולנקות את הראש וממנו נחזור רעננים ושמחים יותר להמשיך את שגרת חיינו. אנו באופיר טורס מספקים מגוון של חופשות במחירים אטרקטיביים: בין אם זה חבילות נופש בקלאבים מהודרים בטורקיה או ביוון, חבילות נופש למגוון יעדים אטרקטיביים, או חבילות טוס וסע. בנוסף, אנו מספקים את כל המידע הנדרש לגבי טיסות, בתי מלון, סידורי קרקע ואירועים שאסור לפספס ביעדי הנופש הפופולאריים בעולם.

להבדיל מטיול, נופש הוא בדרך כלל קצר, ממוקד ביעד אחד ומתוכנן מראש. אם כבר נופש – אז נופש בחו"ל, כמובן. חופשה בארץ יש לה כמובן יתרונות משלה – אבל נופש בחו"ל מאפשר לכם לא רק לבקר באתרים מרכזיים, או להירגע בבריכה - אלא גם להיחשף לאנשים חדשים, מקומות חדשים ותרבויות חדשות, ולו לזמן קצר. שלא לדבר על הבילויים, הקניות והאוכל.

חבילות נופש בחו"ל
חופשה יעילה ומהנה ביותר היא חופשה במסגרת חבילת נופש בחו"ל. חבילות נופש בחו"ל כוללות בדרך כל טיסה ומלון, במיקום אסטרטגי ובמחיר זול יותר בהשוואה להזמנה של כל אחד מהם בנפרד. לאלו שמעוניינים לנצל חופשות כדי לטייל קצת – כדאי לקחת חבילות נופש ליעדים באירופה, ערי בירה ומרכזים עירוניים תוססים. חבילות נופש מסוג זה מאפשרות לכם חופשה במינון מדויק: אתרים ומוזיאונים, גם בילויים וקניות. אנו באופיר טורס נשמח להזמין עבורכם חבילות נופש בערים המבוקשות ביותר באירופה או במקומות נוספים בעולם, כולל טיסות זולות ומלונות בדיוק במרכז העניינים.

נופש בחו"ל שכולו רוגע
חבילת נופש נפוצה נוספת היא חבילה של קלאבים בטורקיה, בקפריסין או ביוון. חבילות נופש מסוג זה מתאימות לאלו שרוצים בעיקר להתאוורר ולנקות את הראש על שפת הים או הבריכה. על פי רוב אלו חופשות במלונות יוקרתיים, שמציעים אירוח על בסיס פנסיון מלא ובתוך האתרים עצמם ניתן למצוא שפע של מסעדות, פעילויות, אטרקציות לילדים ועוד. חבילות נופש בקלאבים מתאימים בעיקר למשפחות עם ילדים, אבל גם לכל מי שמחפש חופשה שכולה פאן. אם אתם מחפשים חבילות נופש בחו"ל – אנו באופיר טורס נשמח לספר לכם על ההיצע ולסייע לכם להחליט איזה חבילת נופש היא המתאימה לכם ביותר.

טוס וסע – חופשה בתנועה
חבילת נופש מסוג שלישי היא חבילת טוס וסע – חבילת נופש בחו"ל שבמסגרתה נוחתים בעיר מסוימת, מקבלים רכב שכור ונוסעים לטיול ברחבי המדינה. חופשות מסוג זה מתאימות למי שלוקח חופשה של יותר מכמה ימים ומעוניין להכיר מדינה אחת או יותר לעומק. אנו באופיר טורס נשמח לסייע לכם לתכנן את המסלול ולהמליץ לכם על מלונות ואטרקציות לאורכו. ניתן להזמין חבילות נופש טוס וסע עם או בלי מלונות מוזמנים מראש.

לא משנה לאן אתם רוצים לנסוע, או איזה סוג של חופשות אתם מחפשים, אם אתם מחפשים חופשה של בטן-גב, חבילות נופש בערים או חופשה הכוללת טיול במדינה אחת או יותר - אנו באופיר טורס מציעים חבילות נופש במחירים המשתלמים ביותר, מהמגוון הרחב ביותר של ספקים, תוך מתן השירות הקשוב והנעים ביותר.


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
  
דילים ברגע האחרון