חבילות ספא

חבילות ספא

* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

דילים לספא בחו"ל

דילים ספא צברו פופולאריות רבה בשנים האחרונות ובצדק. אם מטרתה של חופשה היא בדרך כלל להירגע ו"לנקות את הראש" – חופשת ספא משלבת הירגעות הגוף עם הירגעות הנפש, ממלאת באנרגיה ומאפשרת לאזן לחצים ולשחרר מתחים, גופניים ונפשיים כאחד. אנו באופיר טורס משווקים מגוון של חבילות ספא, בארץ ובחו"ל ונשמח להתאים לכם חבילת ספא שתענה לכל הבקשות שלכם
חבילת ספא בפיישטיני
טיסה לברטיסלבה, כולל טיפולים והעברות
דיל לספא בבולגריה סופיה
כולל העברות, כולל טיפולים

דיל לספא בבולגריה סופיה

771 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
AQUATONIC

20/8/19 - 27/8/19 חצי פנסיון + טיפולים העברות

חבילת ספא במלון דנוביוס בודפשט
כולל העברות

חבילת ספא במלון דנוביוס בודפשט

921 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
DANUBIUS HEALTH SPA RESORT MARGITSZIGET

21/8/19 - 27/8/19 חצי פנסיון העברות

חבילת ספא בפיישטיני
טיסה לברטיסלבה

חבילת ספא בפיישטיני

775 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
SPA HOTEL GRAND

27/8/19 - 03/9/19 חצי פנסיון + טיפולים העברות

חבילת נופש ספא 5* בליטא
פנסיון מלא העברות וטיפולים

חבילת נופש ספא 5* בליטא

707 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
ESPERANZA RESORT AND SPA

13/9/19 - 16/9/19 פנסיון מלא

חבילת ספא בפיישטיני
טיסה לברטיסלבה, כולל טיפולים

חבילת ספא בפיישטיני

775 מחיר לאדם בהרכב זוג
הזמן
SPA HOTEL GRAND

03/9/19 - 10/9/19 חצי פנסיון + טיפולים העברות

תחזרו אליי

חבילות ספא בחו"ל עם אופיר טורס


חופשות ספא ניתן לקחת בארץ או בחו"ל, כשדיל של חבילת ספא יכלול חופשה, מלון וטיפולים מסוגים שונים. בחו"ל, חבילות כאלה מוצעות בדרך כלל באתרי ספא יעודיים, הממוקמים בסמוך למעיינות תרמו-מינרליים, כגון קרלובי וארי בצ'כיה או פישטני בסלובקיה. חבילות ספא מסוג יציעו נופש בריא ומגוון הטיפולים יכלול לא רק עיסויים, אלא גם טבילה במעיינות ושתיית המים.

לכל אחד מאתרי המרפא יש התמחות במחלות מסוימות ולכן, אם אתם מחפשים חופשת ספא במטרה לטפל בבעיה ספציפית – אנו באופיר טורס נשמח להמליץ לכם על אתרי ספא בעלי סגולות רפואיות המתאימות לטיפול בבעיה. גם בארץ יש אתרי ספא באזורי מעיינות חמים או מינרלים מרפאים, באתרים כמו חמת גדר, חמי יואב וכמובן – ים המלח. אנו באופיר טורס משווקים מגוון של חבילות ספא בים המלח ובאזורי ספא נוספים.

עם זאת, רובנו מחפשים חופשות ספא פחות מסיבות רפואיות – ויותר מסיבות של פינוק ועונג נטו. אנו באופיר טורס עובדים עם מגוון של מלונות, צימרים ואתרי ספא בכל רחבי הארץ ומשווקים חבילות ספא מפנקות, שיכולות לנוע בין מסאז' בודד לחופשה של כמה ימים בסוויטה מפוארת, כולל טיפולים סביב השעון. בעת הזמנת חבילת ספא, נשמח לייעץ לכם בנושאים כמו סוג הטיפולים אותם תרצו לקבל, המינון שבו תרצו לפרוש את הטיפולים לאורך חופשת ספא ובמידה שהדבר משנה לכם - האם תעדיפו לקבל אותם מידי מעסה גבר או אישה.

לא משנה אם אתם מחפשים חבילת ספא בארץ או בחו"ל, באתרי מרפא או במלונות מפנקים, חופשת ספא למטרות נופש בריא או עונג טהור - אנו באופיר טורס מציעים חבילות ספא במחירים המשתלמים ביותר, מהמגוון הרחב ביותר של ספקים, תוך מתן השירות הקשוב והנעים ביותר. חופשות ספא מזמינים רק דרך אופיר טורס!


* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.