מלון אוליב אקוודוקט

מלון אוליב אקוודוקט

* ניתן להזמין חדרים נוספים לאחר חיפוש ובחירת המלון.

דילים למלון אוליב אקוודוקט

מלון אוליב אקוודוקט
דיל למלון אוליב אקוודוקט
המחיר לזוג + 2 ילדים
אוליב אקוודוקט

מלון אוליב אקוודוקט


המלון נמצא בקיבוץ רגבה וצופה על נוף מרהיב של הרי הגליל ומצדו השני חדרים עם נוף לים.
מלון אוליב אקוודוקט קיבל את שמו ממוליך המים המרהיב אשר הוביל מים מקיבוץ כברי לעכו. עיצוב המלון משלב היסטוריה, נוף, טבע ומים ובו 102 חדרים, אולם כנסים ואירועים, חדר כושר, בית כנסת ובריכה. בחלק מהסוויטות בריכה פרטית וג'קוזי.

אורחי המלון יוכלו ליהנות גם ממתקני ספא בתיאום ותשלום מראש עם חמאם טורקי, ג'קוזי חיצוני, ג'קוזי פנימי, סאונה רטובה, סאונה יבשה, בריכת זרמים והאט טאב. ארוחות הבוקר מפנקות ומציעות מבחר מאפים מהקונדיטוריה שלנו.

סוגי החדרים 
סופריור ללא מרפסת – 6 חדרים במתחם הסוויטות הצמוד למלון. גודל החדר 25 מ"ר ומתאים לזוג או זוג + ילד. בחדר מיטה זוגית מפנקת וחדר רחצה.

גן הבריכה – 2 יחידות, כל חדר בגודל של 60 מ"ר ומתאים לזוג או משפחה. בחדר מיטה זוגית מפנקת, חדר רחצה, מרפסת פרטית ובריכת זרמים מפנקת.

אקווה פול – 2 יחידות, כל חדר בגודל של 100 מ"ר ומתאים לזוג או למשפחה. בחדר מיטה זוגית, חדר רחצה, מרפסת פרטית, בריכת זרמים וג'קוזי גדול ומפנק.

גן ג'קוזי – 4 יחידות, כל חדר בגודל של 40 מ"ר ומתאים לזוג או משפחה. בחדר מיטה זוגית מפנקת, חדר רחצה, מרפסת פרטית וג'קוזי חיצוני ומפנק.

דלקס עם מרפסת – 18 חדרים, כל אחד בגודל של 40 מ"ר ומתאים לזוג או משפחה. בחדר מיטה זוגית מפנקת, חדר רחצה ומרפסת גדולה. חלק מהחדרים פונים לשדות וחלק לים.

קלאסיק עם מרפסת – 60 חדרי קלאסיק, כל חדר בגודל של 25 מ"ר. החדרים מתאימים זוג או לזוג + ילד. בחדר מיטה זוגית מפנקת, חדר רחצה ומרפסת. חלק מהחדרים פונים לשדות וחלק לים.

קלאסיק – 13 חדרים, כל אחד בגודל של 25 מ"ר. החדרים מתאימים לזוג או זוג + ילד ויש בהם מיטה זוגית וחדר רחצה. חלק מהחדרים פונים לבריכה וחלק לכניסת המלון.