המיוחדים של אופיר טורס

המיוחדים של אופיר טורס


בלוני חלל

אופיר טורס מציעה לכם להגשים חלום עם חוויה מרוממת שתשנה את התפיסה שלכם לגבי החיים על פני כדור הארץ. לרובנו יש רצון ועניין להבין מה קורה בחלל ואיך הכל מרגיש ונראה משם. עם Bloon, תוכלו לצפות בכדור הארץ מהחלל, בגובה של 36 ק"מ, כאשר תהיו 99.5% מחוץ לאטמוספרה ותיהנו מנוף ומחוויה יוצאי דופן. Bloon עושה שימוש בטיחותי ככל האפשר על ידי שימוש בגז האציל הליום, שלא יכול להתפוצץ או להישרף, וכך מפחית את הסיכונים ומבטיח טיסה נוחה ובטוחה. טכנולוגיית Bloon נוסתה בהצלחה במשך שנים רבות וכיום נוספו לה שיפורים בעזרת הציוד המתקדם ביותר לכניסה לאטמוספירה. כך, תחצו את השמים הכחולים ותגיעו לאפלה של החלל. Bloon מעניקה לכם חוויה ידידותית לסביבה, ללא פליטת גזים וללא כל השפעה על הסביבה.

טיולי תרמילאים

אנחנו באופיר טורס מתמחים בטיולי תרמילאים ומעמידים לרשותכם את מגוון השירותים הנדרשים כמו מידע, המלצות, ויזה, ביטוח וציוד על מנת לצאת לחוויית טיול תרמילאים בראש שקט ובביטחון. סוכני אופיר טורס ברחבי הארץ וסניף מודיעין בפרט, מתמחים בטיולי תרמילאים לדרום אמריקה למדינות האהובות: ארגנטינה, ברזיל, פרו, בוליביה, צ'ילה וקולומביה. כמו כן, למרכז אמריקה למדינות קוסטה ריקה, מקסיקו, גוואטמלה ועוד. יועצי הנופש של אופיר טורס ישמחו לייעץ לכם בנוגע לטיול הגדול של חייכם על היעדים המומלצים, העונות המתאימות, החיסונים הנדרשים, האירועים והפסטיבלים, אפשרויות ההגעה ועוד. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר לפני שאתם מתחילים לתכנן את הטיול הכי משמעותי בחייכם.

כרטיסי רכבת ליפן ואירופה

אנו באופיר טורס בעלי הסכמים בלעדיים להנפקת כרטיסי רכבות ברחבי העולם כחלק ממגוון השירותים אותם תוכלו לקבל אצלנו באופן בלעדי. בעזרת כרטיסי הרכבות ליפן ולאירופה תוכלו ליהנות ממגוון חוויות ולהתנייד בנוחות באמצעות הרכבות.

רכבות לאירופה 
אופיר טורס מייצגת את Rail Europe – איגוד הרכבות האירופאי. באמצעות איגוד הרכבות ובעזרת האתר שלנו, ניתן להזמין נסיעות מנקודה לנקודה בין שתי ערים או מדינות בטווחי זמנים שונים לפי בחירתכם. כמו כן, רבים מהפסים וכרטיסי הרכבות מקנים הנחה לילדים, לצעירים ולגיל הזהב. החברה מוכרת את כל מגוון סוגי הפסים לנסיעות חופשיות ברחבי אירופה:

Eurail Global Passes – פס חופשי הכולל 23 מדינות באירופה
Eurail Select Passes – פס ל 3 עד 5 מדינות מתוך 23 מדינות אירופה
Regional Passes – פס לנסיעה אזורית
One Country Passes - פס למדינה אחת

רכבות ליפן
הפסים ביפן הינם לשבוע, שבועיים או שלושה שבועות והם מהווים את המפתח לטיול. כרטיס זה מקנה זכות נסיעה חופשית ומגוון אפשרויות לתכנון המסלולים וסיורים שלכם. מידע נוסף על מסלולים, יעדים ועלויות ניתן למצוא באתר או ליצור קשר עם סוכני אופיר טורס.

תערוכות בעולם

ביקור בתערוכות בערים שונות רחבי העולם הפכו לאירוע פופולארי ומרכזי בתחומי עשייה מתפתחים ומגוונים כדוגמת הייטק ורפואה. תערוכות מקצועיות ומסחריות המתקיימות ברחבי העולם הן הזדמנות עסקית מעולה עבור יצרנים, יצואנים ויבואנים כיוון שפני השוק נקבעים בהתאם למגמות העולמיות. כמו כן, כיום שעידן הגלובליזציה מוביל אותנו וההתפתחויות מהירות, חשוב להיות מעודכנים וחשופים למגמות והטרנדים העולמיים. בהתאם לכך, אופיר טורס מציעה לכם לנסוע לתערוכות מומלצות בגרמניה, ארה"ב, סין ועוד, עם חבילות הכוללות כניסה לתערוכות והשתתפות בהרצאות וליהנות מחשיפה לרעיונות ופיתוחים חדשים ויצירת קשרים עסקיים.

נסיעות עסקים

כחלק ממערך השירות המגוון של אופיר טורס, מעניקה החברה שירותי נסיעות עסקים. נסיעות עסקים בארץ ובחו"ל הינם תהליך הדורש התארגנות מוקפדת וזמן רב. המערך האירגוני והתפעולי של אופיר טורס עסקים, מספקת מענה מקיף לצרכי נסיעות במגזר העסקי. אנו באופיר טורס מייצגים את חברת ניהול נסיעות העסקים המובילה- Carlson Wagonlit Travel  - CWT
אופיר טורס הינה השותפה המקומית והנציגה הבלעדית של (סידבליוטי) בישראל הפועלת ב-150 מדינות, בהם כ-4000 סניפים. שותפות זו מאפשרת לנו לשרת את לקוחותינו העסקיים בסטנדרטים בינלאומיים. כמו כן, אנו משרתים בישראל מעל ל-300 חברות הייטק, תעשייה, חינוך וגופים ממשלתיים תוך מתן מענה מושלם לכל דרישות הנסיעה העסקית ליידי מיצוי מקסימאלי של תקציב הנסיעה. חברתנו זוכה מדי שנה לשיעורי חידוש חוזה מהגבוהים בענף, נתון אשר מצביע על שביעות רצון לקוחותינו מהשירות שאנו מעניקים בתחום זה.

כרטיסי סטודנט ISE

כרטיס סטודנט זה, הוא כרטיס זהות והנחות בינלאומי המזמין סטודנטים ומורים מכל מוסדות החינוך לחסוך באמצעותו מאות דולרים בכל טיול על ידי הנחות הניתנות ברחבי העולם. כרטיס זה תקף לשנה מיום הנפקתו והוא מקנה הנחות והטבות רבות כדוגמת: כניסה למגדל אייפל בפריז, אוטובוס באז בדרום אפריקה, הנחה בנסיעה ברכבות חברת סאות'רן באוסטרליה, חסכון גדול בעלות הנסיעה ברכבת היורוסטאר בין לונדון לפריס ועוד המון הנחות. בנוסף להנחות אלה, ישנן הנחות המוצעות ע"י מסעדות מקומיות, תיאטראות וחנויות. כמו כן, כרטיס זה מקנה ביטוח מפני פשיטת רגל של חברות תעופה סדירות בכיסוי של עד 2000 $ והחזר על תשלומי Access / Co –Pay עבור שירותים רפואיים. לקריטריונים לרכישת הכרטיס, יתרונות ופרטים נוספים, היכנסו לעמוד כרטיסי הסטודנט שלנו.