טיסות לקופנהגן

טיסות לקופנהגן

טיסות זולות לקופנהגן

קופנהגן שבדנמרק היא אחת הערים המסקרנות ביותר על הגלובוס. המדינה המרכזית ביותר של הגוש הסקנדינבי מספקת לנו את קופנהגן, עיר הבירה הדנית, שם תוכלו למצוא הכל- נופים מרהיבים, פסלים היסטוריים ואפילו חיי לילה משגעים. השילוב בין התושבים המקומיים שנולדו בדנמרק, המהגרים הרבים שהגיעו למדינה והתיירים שפוקדים אותה מדי שנה, יוצרים תמהיל מרתק שאפילו רק בשבילו שווה להרחיק עד לשם.
טיסות לקופנהגן

טיסות לקופנהגן

בין התאריכים, 25.05 - 08.06
טיסה סדירה
KLM
טיסות זולות לקופנהגן

טיסות זולות לקופנהגן

בין התאריכים, 25.05 - 08.06
טיסה סדירה
KLM
טיסה לקופנהגן

טיסה לקופנהגן

בין התאריכים, 25.05 - 13.06
טיסה סדירה
KLM
טיסה זולה לקופנהגן

טיסה זולה לקופנהגן

בין התאריכים, 09.07 - 23.07
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES

טיסות לקופנהגן מזמינים באופיר טורס!

האטרקציות המפורסמות בעיר

קופנהגן מספקת כמובן הרבה יותר מתמהיל אנושי מרהיב. באתרים רבים תוכלו לבקר בעת טיולכם בבירה הדנית, כשבראש ובראשונה נמצאים שניים, שהם כנראה המקומות היותר מוכרים בעיר. הראשון עליו בוודאי שמעתם בעבר, הוא פסלה של בת הים הקטנה. הפסל המרהיב נוצר לפי דמותה של גיבורת הסיפור המוכר, אותו כתב האדם המפורסם ביותר שדנמרק הוציאה לעולם ככל הנראה, או לכל הפחות הסופר המפורסם ביותר שלה, הנס כריסטיאן אנדרסן. הסלע עליו עומד הפסל בנמל קופנהגן מושך אליו מטיילים רבים שמגיעים לחזות בו, כשהם משלבים גם טיול לאורכו ולרוחבו של הנמל. המקום השני במדד האתרים המפורסמים בעיר הינו גני טיבולי, פארק השעשועים המפורסם, שנחשב לאחד מהפארקים הוותיקים באירופה. הפארק מושך אליו תיירים רבים מכל העולם שמגיעים על מנת לעלות על מגוון המתקנים המסקרנים במקום. פרט למתקנים תוכלו לסייר ברחבי הפארק ולשאוף מעט מהריחות שבאוויר, להם דואגים הפרחים שנשתלו בכל עבר.

בילויים וחיי לילה בעיר


מבירה אחת, הבירה הדנית, לבירה אחרת (עם קצת שינוי בניקוד) - קרלסברג. אם הגעתם  לקופנהגן מומלץ לשלב ביקור במבשלת הבירה המפורסמת. שם, בנוסף ללמידה אודות ההיסטוריה של הבירה ותהליכי הייצור שלה, תוכלו להתוודע גם לאוסף הבקבוקים העצום ולמוזיאון קרלסברג ששוכן במקום. גולת הכותרת של הסיור במבשלה היא כמובן שלב הטעימות, אליו לא תצטרכו להמתין הרבה ותזכו לו כבר בהתחלה. 

קופנהגן

15°-20°
שני 12°-19°
שלישי 12°-19°
רביעי 13°-20°

כמובן שכמו ברוב אירופה, גם בעיר זו יש מוקדי שופינג רבים. המדובר בעיקר במדרחוב סטרוגט, מדרחוב הנהנה בכל שעות היממה מכמות רבה של מבקרים, מקומיים ותיירים כאחד, שם מלבד בתי קפה ומסעדות תוכלו למצוא אינספור חנויות מותגים ומזכרות.




* המחיר המוצג תקף להזמנה דרך האתר בלבד. בביצוע הזמנה טלפונית יתווספו דמי שירות.
רוצים לקבל עוד פרטים ? המומחים שלנו ישמחו לחזור אליכם
תחזרו אליי